Kalabak Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kalabak Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kalabak Su çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kalabak Su müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kalabak Su şikayet hattına erişebilirsiniz. Kalabak Su müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kalabak Su Çağrı Merkezi Numarası

Su içmek insan vücudu için oldukça önemlidir. Günde en az 2 litre su içilmesi önerilir. İçilen suyun mikropsuz ve vitamin değerlerinin yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Yoksa bazı hastalıklara yakalanma riski oldukça fazla olacaktır. Kalabak Su, bir asra yaklaşık olan süreden beri Eskişehir halkına hizmet veren bir firmadır. İlk çalışmalarına 1936 yılında başlamıştır. Su, Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenmiş olan standartlara uygundur. Toksin madde ve mikroorganizma içermemektedir. 1450 metre yükseklikte olan kaynağından çıkarılmaktadır. Böyle olunca da endüstriyel kirlenme ya da yerleşim yerlerinin atıklarından etkilenmemektedir. Saf ve temiz bir halde kişilere sunulmaktadır. Kaynağından alınarak hiçbir karışıma maruz bırakılmamakta ve doğal hali ile şişelere konulmaktadır. Farklı büyüklükte olan sulardan küçük ya da büyük olanlarını alabilme şansına sahipsiniz. Küçük olan boyları birçok market ve bakkallarda bulunur. Büyük ebatlı olanlarını ise sipariş vererek evinize ya da iş yerinize getirtebilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak sipariş oluşturabilir istek ve dileklerinizle ilgili görüşme de yapabilirsiniz.

Kalabak Su çağrı merkezi numarası 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalabak Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Kalabak Su, sodyum oranı en düşük olan suyu kişilere sunmaktadır. Özellikle tansiyon hastaları ve bebeklerin sodyumdan olumsuz etkilendiği bir gerçektir. Su, günlük analizlerden geçerek uzman personellerce tam donanımlı laboratuvarlarda kontrol edilmektedir. En son teknoloji ile hazırlanan tesislerde el değmeden şişelenmektedir. Hijyene dikkat edilerek çalışmalar sürmektedir. Devlet güvencesi altında olan doğal bir su içmek isteyenler firmayı tercih edebilir. Eskişehir halkının büyük çoğunluğu uzun yıllardan beri markayı tercih etmektedir. Ekonomik bir su olarak da bilinmektedir. Hem kişilerin bütçesine hem de devlet ekonomisine katkı sağlamaktadır. Damacana ya da pet şişelerde bu suya sahip olabilmeniz mümkündür. Damacanalara dolum yapılmadan önce yıkanmakta ve durulanmaktadır. Yıkama üniteleri dezenfektanı sağlayarak damacananın temiz olmasına katkıda bulunur. Fabrikada polietilen kapaklarla kapatılmakta ve ilk kez alıcısı açmaktadır. Tüm kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak da aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Kalabak Su müşteri hizmetleri numarası 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalabak Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kalabak Su 173 su markası içinde ilk 10 sağlıklı doğal su içerisinde yer alır. Firmanın iki bölümden oluşan laboratuvarı bulunur. Bunlardan ilki kimyasal analiz yapmaktadır. Diğeri ise mikrobiyolojik analiz yapmaktadır. Kalite ve gıda güvenliği standartlarına bağlı olarak imalat yapmaktadır. ISO kalite belgelerine sahip olan bir firmadır. Eskişehir’in içme suyu ihtiyacını uzun yıllardan beri karşılamaktadır. Firma ile direkt bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Kalabak Pet telefon numarası 0(222) 249 00 01 olmaktadır. Kalabak Damacana telefon numarası ise 0(222) 249 07 43 olmaktadır. Mail ile iletişim kuracak olan kişiler kalabak@eskisehir-eski.gov.tr adresine yazılı mesajlarını gönderebilirler. Ayrıca internet sitesine giriş yaparak iletişim formunu doldurabilir istek, dilek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ürünleri 0,5 litre, 1 litre, 1,5 litre, 5 litre, 12 litre ya da 19 litre olarak satın alabilmeniz ve içiniz rahat bir şekilde tüketim yapabilmeniz mümkündür.

Kalabak Su müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalabak Su Şikayet Hattı

Kalabak Su, ürün kalitesi ve çeşitliliği bakımından sektörde tanınan ve tercih edilen bir markadır. Uzun yıllardan beri hizmet verdiği için kişilerde güven duygusunu da oluşturmuştur. Teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi ve etkili bakış açısıyla hizmet vermektedir. Yüksek kalite ve hijyene dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. O yüzden firma ve su ile olan sıkıntılarınızı ya da şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Mail gönderebilir ya da internet sitesindeki formu doldurarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Firma tüm şikayetleri değerlendirmekte ve geri dönüş sağlamaktadır. Eğer karşılaştığınız bazı sorunlar varsa hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kalabak Su şikayet hattı 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kalabak Su müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kalabak Su şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kalabak Su Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0222 249 07 43

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kalabak Su çağrı merkezi numarasına 0222 249 07 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Kalabak Pet
Adres Bilgisi : Gültepe Mah. Zümrüt Cad. No:14 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon Numarası Pet : 0(222) 249 00 01
Faks Hattı Pet : 0(222) 249 04 60

Kalabak Damacana
Adres Bilgisi : Gültepe Mah. Zümrüt Cad. No:14 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon Numarası Damacana : 0(222) 249 07 43
Faks Hattı Damacana : 0(222) 249 11 60

Kalabak E-posta Adres Bilgisi
kalabak@eskisehir-eski.gov.tr

Arama Terimleri: Kalabak Su iletişim bilgileri, Kalabak Su telefon no, Kalabak Su irtibat tel, Kalabak Su canlı destek, Kalabak Su müşteri temsilcisi

Yorum Yap