Vepsaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vepsaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vepsaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vepsaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vepsaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Vepsaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vepsaş Çağrı Merkezi Numarası

Van ili ve çevresinde enerji dağıtımı sağlayan bir firma olarak karşımıza çıkan Vepsaş, devlet tarafından verilen karara göre özel şirketlere verilen yetkileri kullanmaya başlamıştır. 2012 yılından beri Van ili ve çevresinde Doğu Anadolu bölgesinde vatandaşlara hizmet verilmektedir. Elektrik dağıtımının perakende olarak kişilere ulaştırılmasında muhteşem bir sisteme sahiptir. Devlet tarafından onaylanmış satışçı olması da güvenli bir şekilde hizmetlerin kişilere iletilmesi sağlanmıştır. Firma hakkında çeşitli sorunlar veyahut sorularınız varsa çağrı merkezi numarası üzerinden servise bağlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde, kişiler aldıkları hizmetlerden daha yüksek verim almayı sağlayabilmektedir. Aynı zamanda bölgedeki farklı tedarikçilere de enerji dağıtımı ve satışı yapmaktadır.

Vepsaş çağrı merkezi numarası 0850 211 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vepsaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, ortaya çıktığı ilk günden bu yana vizyonu içerisinde hizmet verdiği bölgeye katma değer verebilmeyi ve istihdam sağlamak yer almaktadır. Bu doğrultuda hizmetlerinde hem müşterilerini memnun etmekteyken aynı zamanda farklı kollarda da kişilere yardımcı olabilmektedir. Firma kurum altında çalıştırdığı her ekip çalışanını özenle seçmektedir. Bu doğrultuda firmanın hizmet verdiği tüm çalışanlar alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca firmanın koşullarına karşı sağlanan aidiyet ele verilen hizmetler belirli bir kalitede durmaktadır. Firmanın müşteriler için vermiş olduğu müşteri hizmetleri servisi, kişilerin sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışmaktadır. Bu doğrultuda firmanın web sitesi üzerinden gerekli iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.

Vepsaş müşteri hizmetleri numarası 0850 211 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vepsaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma, her zaman kullanıcıları ile olan iletişiminde müşteri odaklı ilerlemeyi bir vizyon olarak kabul etmektedir. Bununla beraber verilen tüm hizmetlerde kişilerin mutluluğunu ve huzurunu ön planda tutarak hareket etmektedir. Sürdürebilirlik ve bütünlük anahtar kelimeleri ile müşterilerini mağdur etmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra müşteri hizmetlerine direkt operatöre bağlanmak istiyorsanız gerekli telefon numaralarından bunu hayata geçirebilmektesiniz.

Vepsaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 211 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vepsaş Şikayet Hattı

Şikayet hattı, insanların firmadan aldıkları hizmetler hakkında geri dönüşler ve aynı zamanda yaşadıkları sorunlar için çözüm aranan bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma, bu hatta gelen her deneyimi iyi bir şekilde değerlendirerek hizmetlerini geliştirmek ve bir adım daha ileriye taşıyabilmek için kullanmaktadır. Web sitesi üzerinden numaraya ulaşabilirsiniz.

Vepsaş şikayet hattı 0850 211 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vepsaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vepsaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vepsaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 211 24 24

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vepsaş çağrı merkezi numarasına 0850 211 24 24 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ÇAĞRI MERKEZİ İRTİBAT NO : 0850 211 24 24
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM HATTI : 0850 314 97 00
FAKS İRTİBAT HATTI : 0850 211 65 26

E-POSTA BİLGİSİ : info@vepsas.com.tr

FİRMA ADI : Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş

ADRES BİLGİSİ : Vali Mithat Bey, Cemaller Sk. No:1, 65130 İpekyolu/Van

Arama Terimleri: Vepsaş iletişim bilgileri, Vepsaş telefon no, Vepsaş irtibat tel, Vepsaş canlı destek, Vepsaş müşteri temsilcisi, Vepsaş şikayet hattı, Vepsaş müşteri hizmetleri numarası, Vepsaş çağrı merkezi numarası, Vepsaş iletişim numarası, Vepsaş çağrı merkezi, Vepsaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap