Warmhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Warmhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Warmhaus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Warmhaus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Warmhaus şikayet hattına erişebilirsiniz. Warmhaus müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Warmhaus Çağrı Merkezi Numarası

1996 yılında bir Beyçelik Holding iştirakı olarak piyasaya çıkan Warmhaus, iklimlendirme alanındaki 20 yılı geçen tecrübesiyle kombi, panel radyatör ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üretmektedir. Firma, panel radyatör alanındaki üretim kapasitesiyle birlikte ülkemizin en büyük 4, dünyanın ise en büyük 10 firmasından biridir. Firma, üretimini Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde modernize edilmiş sistemlerle donatılmış olan 27.000 m² panel radyatör ve 8000 m²’lik cihaz üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Firmaya ve üretime yönelik tüm sorular için firmanın çağrı merkezi numarası 0850 225 15 15’tir.

Warmhaus çağrı merkezi numarası 0850 225 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Warmhaus Müşteri Hizmetleri Numarası

Otomasyon sistemi bulunan parkurlarında, yılda 2.700.000 metre tül panel radyatör ve 150.000 adet kombi üretimi gerçekleştiren firma, 35’ten fazla ülkeye ürün ihraç etmektedir. Global olma yolunda yüksek potansiyele sahip pazarlara giriş sağlayan firma, 2017 yılında İngiltere’de bünyesine kattığı 3000 m²’lik depo alanıyla bunu somut olarak gerçekleştirmiştir. Tüketiciye tasarruflu ısınma olanağı sunan ve kaliteli ürünleriyle farkını ortaya koyan firma, sıcaklık denilince akla gelen ilk marka olma vizyonuyla ilerlemektedir. Firmaya ilişkin tüm konularda müşteri hizmetleri numarası olan 0850 225 15 15’ten bilgi alınabilir.

Warmhaus müşteri hizmetleri numarası 0850 225 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Warmhaus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evlerdeki sıcaklığı etkin ve verimli bir şekilde sağlamayı, firma kendine görev addetmiştir. En kaliteli malzemelerle ve en titiz işçilikle çalışan firma, insan hatasını en aza indirgeyen tam otomasyona sahip üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürünler çıkarmaktadır. Ar-ge kapsamında geliştirilen teknolojilerle, firma tarafından etkinlik, verimlilik ve esneklik; odak noktası olarak belirlenmiştir. Firma tarafından yalnızca ürün verimliliği değil satış sonrası hizmetler ve teknik servis gibi tüm süreçlerde etkinlik ve verimlilik hedeflenmektedir. Firmaya ilişkin özel bir konuda bilgi alınmak istenirse yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak kapsamlı bilgi edinilebilir.

Warmhaus müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 225 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Warmhaus Şikayet Hattı

Kurumsal kültüre sahip firma, teknolojik yeniliklere son derece açık ve gelişmelere çok çabuk ayak uyduran bir anlayışla yönetilmektedir. Kullanıcılarını her açıdan memnun etmek, firmanın en büyük amacıdır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan yetkililere kolaylıkla iletilebilir.

Warmhaus şikayet hattı 0850 225 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Warmhaus müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Warmhaus şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Warmhaus Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 225 15 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Warmhaus çağrı merkezi numarasına 0850 225 15 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Warmhaus
Adres : Nidakule Ataşehir Kuzey Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak No. 3, Kat:19 34746 Ataşehir/İstanbul
E-Posta : info@warmhaus.com.tr
Telefon : 0850 225 15 15

Arama Terimleri: Warmhaus iletişim bilgileri, Warmhaus telefon no, Warmhaus irtibat tel, Warmhaus canlı destek, Warmhaus müşteri temsilcisi, Warmhaus şikayet hattı, Warmhaus müşteri hizmetleri numarası, Warmhaus çağrı merkezi numarası, Warmhaus iletişim numarası, Warmhaus çağrı merkezi, Warmhaus müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. serdar kırbaş 1 Aralık 2022

Yorum Yap