Özlem Cizre Nuh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özlem Cizre Nuh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özlem Cizre Nuh çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özlem Cizre Nuh müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özlem Cizre Nuh şikayet hattına erişebilirsiniz. Özlem Cizre Nuh müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Çağrı Merkezi Numarası

Cizre merkezli 1986 yılında kurulan Özlem Cizre Nuh, kara yolu insan taşımacılığı yapan bir firmadır. Güneydoğu Anadolu bölgesinde yapmış olduğu seferlerle bölgede önde gelen firmalar arasında yer alır. Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle sadece bölgedeki değil tüm ülkedeki potansiyel müşterilere kaliteden ödün vermeden son teknolojiden faydalanacak doğrultuda en iyi hizmeti sunmaya çalışan firma, konukların ihtiyaç ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamaya çabalamaktadır. Bu uğurda tüm imkanlarını seferber eden firma ve seferlerine ilişkin çağrı merkezi numarası olan 0850 888 47 73 üzerinden ayrıntılı bilgi alınabilir.

Özlem Cizre Nuh çağrı merkezi numarası 0850 888 47 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Müşteri Hizmetleri Numarası

Sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturarak bilgi çağının sağlamış olduğu olanakları tüm hizmet alanlarına uygulayan firma, topluma, insanlığa, doğaya ve çevreye karşı olan sorumluluklarının bilincindedir. Firma prensiplerinden belki de en önemlisi karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkesinin korunmasıdır. Bu kapsamda, her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda ve onları net bir şekilde bilgilendirerek iş yapan firma; özlemleri sevgilere dönüştüren kuruluş olarak ön plana çıkmaktadır. Kuruluşa yönelik her türlü soru için firmanın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 888 47 73 aranabilir ve ilgililerle görüşülebilir.

Özlem Cizre Nuh müşteri hizmetleri numarası 0850 888 47 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trafik kurallarını son derece önemseyen ve bu kurallardan hiçbir şekilde taviz vermeyen firma, misafirlerine keyifli ve konforlu bir yolculuk yaşatmanın telaşı içindedir. Bu telaş son derece profesyonel bir şekilde yönetilmekte olup firma personeli her daim misafirlerin taleplerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Yolculuk yapan misafirlerin geri bildirimlerini de olabildiğince değerlendiren firma, bu geri bildirimler doğrultusunda firmanın kendini yenilemesini ve geliştirmesini sağlamaktadır. Her geçen gün kendini yenileyen ve teknolojik gelişmelere anında adapte olan firmaya yönelik herhangi bir konuda yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp bilgi edinilebilir.

Özlem Cizre Nuh müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 47 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Şikayet Hattı

Kurumsal bir perspektif geliştiren ve bunu tam manasıyla uygulayan firma, müşterilerinin sağlığını ve huzurunu yeterince önemsemektedir. Yenilikçi anlayışa sahip firmaya ilişkin tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler yukarıdaki numara aracılığıyla yetkililerle iletişime geçilip anında iletilebilir.

Özlem Cizre Nuh şikayet hattı 0850 888 47 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özlem Cizre Nuh müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özlem Cizre Nuh şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özlem Cizre Nuh Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 47 73

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özlem Cizre Nuh çağrı merkezi numarasına 0850 888 47 73 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özlem Cizre Nuh
Adres : Nusaybin Cad. Belediye Otogarı D:49 Cizre/Şırnak/TÜRKİYE
E-Posta : info@ozlemcizrenuh.com
Telefon Numarası : 0850 888 47 73
WhatsApp Destek Hattı : 0544 544 27 74

Arama Terimleri: Özlem Cizre Nuh iletişim bilgileri, Özlem Cizre Nuh telefon no, Özlem Cizre Nuh irtibat tel, Özlem Cizre Nuh canlı destek, Özlem Cizre Nuh müşteri temsilcisi, Özlem Cizre Nuh şikayet hattı, Özlem Cizre Nuh müşteri hizmetleri numarası, Özlem Cizre Nuh çağrı merkezi numarası, Özlem Cizre Nuh iletişim numarası, Özlem Cizre Nuh çağrı merkezi, Özlem Cizre Nuh müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap