Beşler Sucuk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beşler Sucuk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beşler Sucuk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Beşler Sucuk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Beşler Sucuk şikayet hattına erişebilirsiniz. Beşler Sucuk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beşler Sucuk Çağrı Merkezi Numarası

Sucuk ve sucuk ürünleri çoğu kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Özellikle kahvaltılarda ya da acıkılınca yemek için sucuk önemli bir yere sahiptir. Sucuklu tost, sucuklu yumurta ya da ızgara çeşitleri herkesin favorisi arasında bulunmaktadır. Beşler Sucuk birçok çeşidi ile farklı damak tatlarına hitap etmektedir. Dana sucuk, dana salamın yanı sıra piliç sucuk, piliç salam çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca sosis, pastırma, kavurma, jambon gibi şarküteri gıdaları da üretmektedir. Dondurulmuş ürünlerden başka dana eti, kuzu eti ve sakatat çeşitleri arasında kişiler istediklerini tercih etmektedir. Firmayla görüşmek, istek ve dileklerinizi sunmak için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Beşler Sucuk çağrı merkezi numarası 0 800 211 64 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beşler Sucuk Müşteri Hizmetleri Numarası

Beşler Sucuk 1945 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Her geçen gün kendini geliştirerek üretim tesislerini de büyütmüştür. Hijyenik ortamlarda paketlenen birçok ürün herkesin damak tadına göre farklılık göstermektedir. Firmanın ürünlerini birçok markette ve alışveriş merkezlerinde bulmak mümkündür. Kırmızı ya da beyaz et türlerinden seçim yapmak da mümkün olmaktadır. Helal belgesine sahip olan firma, Türk Malı ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Kuşbaşı et, bonfile, kıyma, köfte, pirzola, kuzu but, döner ve dana eti çeşitleri İslami kurallar çerçevesinde kesimler yapılarak hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır. Kişiler müşteri hizmetlerini arayarak soru ve sorunları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler.

Beşler Sucuk müşteri hizmetleri numarası 0 800 211 64 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beşler Sucuk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Beşler Sucuk firması ile direkt bağlantı kurulması mümkündür. Tüketici haklarını ücretsiz arayabilirsiniz. Numarası 0 800 211 64 72 olmaktadır. Ayrıca 444 57 92 numaradan iletişim kurmanız da mümkündür. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip edebilir yazılı mesajlarınızı yollayabilirsiniz. Et ve et ürünleri konusunda güvenilir bir ada sahip olan firma müşterilerinin her isteği ile yakından ilgilenmektedir.

Beşler Sucuk müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 800 211 64 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beşler Sucuk Şikayet Hattı

Beşler Sucuk ürünleriyle, satış noktalarıyla ya da farklı sorunlardan dolayı şikayetçi olanlar müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa zamanda giderilmektedir. Kişiler alışverişlerini satış noktalarından yapabilecekleri gibi internet sitesinden de alışveriş yapmak mümkündür. Alınmış olunan ürünlerde sıkıntı yaşayanlar durumu bildirerek giderilmesini talep edebilirler.

Beşler Sucuk şikayet hattı 0 800 211 64 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Beşler Sucuk müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Beşler Sucuk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Beşler Sucuk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 800 211 64 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Beşler Sucuk çağrı merkezi numarasına 0 800 211 64 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Beşler Sucuk
Adres : Alipaşa Mah. Erkoç sok.No:24 Silivri/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0 800 211 64 72
Kurumsal Telefon Numarası : 444 5 792

Arama Terimleri: Beşler Sucuk iletişim bilgileri, Beşler Sucuk telefon no, Beşler Sucuk irtibat tel, Beşler Sucuk canlı destek, Beşler Sucuk müşteri temsilcisi, Beşler Sucuk şikayet hattı, Beşler Sucuk müşteri hizmetleri numarası, Beşler Sucuk çağrı merkezi numarası, Beşler Sucuk iletişim numarası, Beşler Sucuk çağrı merkezi, Beşler Sucuk müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap