Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

“Sağlam Bankacılık” sloganı ile 1989 yılında kurulan Kuveyt Türk, verdiği güven ve edindiği müşteri memnuniyeti politikasıyla müşterilerine en özel bankacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’de katılım bankaları arasında öncü konumdadır. Ülkemizde toplam 381 şubesi ve 365’i aşkın ATM’si ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kuveyt Türk’ün 444’lü ve 0850’li çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak; kayıp/çalıntı bildiriminde bulunabilir, kredi kartı borcunuzu öğrenebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kuveyt Türk çağrı merkezini aradığınızda sizden sesli yanıt sistemiyle işlem yapacağınız menüyü bulmanız istenecektir. Eğer sizde beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz 2 – 6 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir.

Ayrıca aşağıda bulunan aktif e-posta adresi ve iletişim bilgilerinin bulunduğu sayfaya tıklayarak istek, öneri, görüş, şikayet, memnuniyet ve sorularınızı bildirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 123
0850 251 0 123

Kuveyt Türk E-Posta Adresi
musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

Kuveyt Türk Müşteri Memnuniyet Merkezi

Arama Terimleri: kuveyt türk iletişim bilgileri, kuveyt türk telefon no, kuveyt türk irtibat tel, kuveyt türk canlı destek, kuveyt türk müşteri temsilcisi, kuveyt türk şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla