kuveytturk-cagri-merkezi-numarasi

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuveyt Türk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuveyt Türk şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

“Sağlam Bankacılık” sloganı ile 1989 yılında kurulan Kuveyt Türk, verdiği güven ve edindiği müşteri memnuniyeti politikasıyla müşterilerine en özel bankacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’de katılım bankaları arasında öncü konumdadır. Ülkemizde toplam 381 şubesi ve 365’i aşkın ATM’si ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Numarası

Hem yurt dışında hem yurt içinde toplamda yüzlerce şubesiyle Kuveyt Türk bankacılık müşterileriyle birlik içinde çalışma göstermektedir.  Bankacılık sektöründe ileri gelen bir kuruluştur. Kuveyt Türk bankacılığı müşterileri için yapılabilecek el iyi koşullarda, en hızlı çalışma sistemleriyle, bir bankadan alınabilecek en iyi hizmeti verir. Bütün bankacılık sistemlerinde olduğu gibi Kuveyt türk bankacılıkta da bir müşteri hizmetleri teşkilatı vardır. Kuveyt Türk çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerinin amacı aslında müşterinin banka gitmeden bir telefonla bütün problem ve sorunlarını çözüme ulaştırmaktır. Müşterinin aklına takılan bir konu için bankaya gitme sıkıntısı olmadan evinden bahçesinden veyahut iş yerinden bir telefon ile kolayca o konulu hakkında bilgi alabilmektir. Kuveyt Türk bankacılık bu konu için yılın 365 günü 7/24 arayıp ulaşabileceğimiz bir hizmetle müşterilerini asla yalnız bırakmıyor. Kuveyt Türk’ü tercih eden müşteri ister yurt dışında ister ülke içinde olsun 7/24 bu avantajdan yararlanabilir. Yurt dışından müşteri hizmetlerine bağlanmak için +90 444 0 123’ü arayarak, yurt içinde ise 444 0 123’ü tuşlayarak istedikleri bütün konularda yardım alabilecekler. Bütün bu arama seferleri için ücretleri ise bulundukları telefon operatörlerinin 444 numaralı hatlar için belirledikleri ücret üzerinden değerlendirilir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kuveyt Türk  Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bulunduğunuz konuma göre yani ülke dışı ve içi olarak değişiklik gösterebilse de kuveyt türkün müşteri hizmetlerine bağlanmak çok kolaydır. Belirtmiş olduğumuz numaralı aramanız halinde sizi karşılayan telesekreter yardımıyla önce ikiyi devamında açılan menüden ise altıyı tuşlar iseniz sizi müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Yapacağınız konuşmalar kayıt altına alınmak şartı ile müşteri temsilcilerinden istediğiniz her konu için ayrıntılı bir şekilde bilgi alabileceksiniz. Müşteri temsilcisine bağlanarak yapılan görüşmelerde bilgi almanın yanı sıra bankacılık hakkında yapacağınız şikayetlerde baz alınır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Kuveyt Türk Şikayet Hattı

Kuveyt Türk’e telefon bağlantısı haricinde en kolay ulaşma yöntemlerinden biride yazılı yollardan ulaşmaktır. Genelde her bankanın mobil uygulamasında canlı destek yardımı olsa da Kuveyt Türk’te müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutmak için Kocaeli’nde bulunan müşteri memnuniyeti merkezi ile de diğer bankalardan daha ön sıralara gelmektedir. Müşteri memnuniyeti merkezine mail atmak için musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kuveyt Türk müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kuveyt Türk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Müşteri Memnuniyeti Merkezi

Adres: Cumhuriyet Mah.Özgürlük Cad. No:11/A Çayırova / KOCAELİ

E-Posta: musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

Telefon: 444 3 123 / 0850 251 3 123

Faks: (0262) 723 56 56

Kuveyt Türk’ün 444’lü ve 0850’li çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak; kayıp/çalıntı bildiriminde bulunabilir, kredi kartı borcunuzu öğrenebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kuveyt Türk çağrı merkezini aradığınızda sizden sesli yanıt sistemiyle işlem yapacağınız menüyü bulmanız istenecektir. Eğer sizde beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz 2 – 6 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir.

Ayrıca aşağıda bulunan aktif e-posta adresi ve iletişim bilgilerinin bulunduğu sayfaya tıklayarak istek, öneri, görüş, şikayet, memnuniyet ve sorularınızı bildirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 123
0850 251 0 123

Kuveyt Türk E-Posta Adresi
musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

Kuveyt Türk Müşteri Memnuniyet Merkezi

Arama Terimleri: kuveyt türk iletişim bilgileri, kuveyt türk telefon no, kuveyt türk irtibat tel, kuveyt türk canlı destek, kuveyt türk müşteri temsilcisi, kuveyt türk şikayet hattı, kuveyt türk müşteri hizmetleri numarası, kuveyt türk çağrı merkezi numarası, kuveyt türk iletişim numarası, kuveyt türk çağrı merkezi, kuveyt türk müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Filiz Ertürk 11 Kasım 2017

Yorum Yap