Ülkücü Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkücü Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkücü Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ülkücü Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ülkücü Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Ülkücü Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ülkücü Market Çağrı Merkezi Numarası

Türk kültürünü ve tarihini yansıtan kıyafetler ve kullanım eşyaları çoğu kişinin ilgisini çekmektedir. Neticede tarihimizde birçok zorlukların içinden geçilerek bu günlere gelinmiştir. Tarihe derin izler bırakan kişiler ve olaylar görselleriyle birlikte evinizde, üzerinizde ya da hemen yakınınızda olabilir. Ülkücü Market firmasının kendi üretmiş olduğu birbirinden güzel çok sayıda ürünü internet sitesinde satışa sunulmaktadır. Firma 1996 yılında kurulmuştur. 2016 yılında da E-Ticaret alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan ve birçok Türk devletlerine ihracat da yapmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ürün çeşitliliğini incelemek ve sipariş oluşturmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini arayarak istek, dilek önerileriniz hakkında görüşme yapabilirsiniz.

Ülkücü Market çağrı merkezi numarası 0501 317 7671 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ülkücü Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkücü Market giyim eşyaları içerinde; kısa kollu tişört, uzun kollu tişört, fermuarlı tişört, sweatshirt, kapüşonlu yelek, boyunluk, eldiven gibi ürünler farklı baskıları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca asker giyim ürünleri, asker aksesuarları da firmada bulunmaktadır. Yüzük, kolye, bileklik, saat, telefon kılıfları farklı baskılarıyla üretilmektedir. Sırt çantası, cüzdan, çakmak, anahtarlık, bardak, tespih, bandana gibi aksesuar ürünlerini de fazla çeşitlilikte firmada bulabilirsiniz. Duvarlarınızı tablolarla süslemek istiyorsanız firmanın ürettiği ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Bebek ve çocukları da unutmayan firma onlar için de birbirinden güzel kıyafetler tasarlamıştır. İncelemelerinizi derinleştirmek için internet sitesini ziyaret edebilir online sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ülkücü Market müşteri hizmetleri numarası 0501 317 7671 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ülkücü Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkücü Market outlet ürünleriyle de dikkati çekmektedir. Birbirinden güzel görsellerdeki ürünler uygun fiyata satılmaktadır. Kredi kartına taksitle ödeme yapmanız mümkündür. Firma ile direkt iletişime geçmek isteyen kişiler 0 501 317 76 71 numaralı whatsapp numarasını arayabilirler. Ayrıca destek@ulkucumarket.com adresine mail gönderebilirler.

Ülkücü Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0501 317 7671 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ülkücü Market Şikayet Hattı

Ülkücü Market firmasından alınan ürünler geri iade edilmek istenirse 7 gün içinde yapılmaktadır. Ürünlerden ya da hizmetlerden şikayeti olan kişiler müşteri hizmetleri whatsapp hattını arayabilirler ya da yazılı olarak mail gönderebilirler. Müşteri memnuniyetine önem veren firma yapılan tüm şikayetleri değerlendirmekte ve gidermektedir. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden iletişim kurabilmeniz de mümkündür.

Ülkücü Market şikayet hattı 0501 317 7671 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ülkücü Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ülkücü Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ülkücü Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0501 317 7671

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ülkücü Market çağrı merkezi numarasına 0501 317 7671 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Orka E Ticaret Çözümleri ve Bilişim Teknolojileri San. LTD. ŞTİ.
Adres : Maltepe mah. aile bahçesi litros yolu sk. no:12/3 Zeytinburnu/İstanbul
E-Posta : destek@ulkucumarket.com
Telefon : 0501 317 7671

Arama Terimleri: Ülkücü Market iletişim bilgileri, Ülkücü Market telefon no, Ülkücü Market irtibat tel, Ülkücü Market canlı destek, Ülkücü Market müşteri temsilcisi

One Response

  1. Sedanur Bulat 28 Ekim 2022

Yorum Yap