Castle Hawk Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Castle Hawk Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Castle Hawk Holding çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Castle Hawk Holding müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Castle Hawk Holding şikayet hattına erişebilirsiniz. Castle Hawk Holding müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Castle Hawk Holding Çağrı Merkezi Numarası

Castle Hawk Holding, Trakya’da Olentis markasıyla kozmetik sektöründe, Bivalvia Suites markasıyla turizm sektöründe, Olea Atelier markası ile mobilya ve imalat sektöründe lider marka olmayı hedefleyen ilk holding olmayı planlıyor. Bir güvenlik, kamera ve teknoloji şirketi, güven ve profesyonel hizmeti bir sigorta komisyoncusu ile birleştiriyor. Alınan veya yapılan her yatırım kararıyla ülkemizin geleceğine yatırım yapıyor. Firmanın adresi Alipaşa Mah. Sülün Cad. Ballıoğlu İş Merkezi Kat: 14 Ofis: 1403 Çorlu/Tekirdağ olmaktadır.

Firma ile iletişime geçmek için info@castlehawk.com.tr mail adresi üzerinden veya 0282 440 0059 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Castle Hawk Holding çağrı merkezi numarası 0282 440 00 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Castle Hawk Holding Müşteri Hizmetleri Numarası

Güzellik ve bakım dünyasında; kaliteli, yenilikçi, müşteri odaklı ve insana değer verildiğini hissettiren ilkeleri ile mağazalarda ve online olarak hizmet vermektedir. Doğanın kalbinde, denize sıfır, eski Midye köyünde; sevdiklerinizle baş başa kalabilir veya her türlü sosyal aktivitede güzel vakit geçirebilirsiniz. Sağlık, trafik, ev, seyahat ve araç sigortası gibi hizmetleri profesyonel kadrosu ve güven anlayışı ön planda tutarak sunmaktadır. Teknolojik çağın gücünü kullanan profesyonel bir proje ekibi, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayan en doğru projeyi ortaya çıkarır. Sigorta Aracılık Hizmetleri, Güvenlik ve Kamera Sistemleri, Kozmetik, Turizm & Otel gibi sektörlerde hizmet vermektedir.

Castle Hawk Holding müşteri hizmetleri numarası 0282 440 00 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Castle Hawk Holding Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=%2Fcastlehawkholding%2F&source=omni_redirect şirketin resmi instagram hesabı olmaktadır. Kaynaklarını etkin kullanan, çalışanlarının katılımını ve müşteri odaklı ilkeleri hedefleyen, sektörlerinde yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunan, mesleki bilgi ve deneyime sahip, çevreye duyarlı bir kuruluş olmaktalar. Firmanın amacı yenilikçi ürün ve hizmetlerle müşterilerine mutlak memnuniyet sağlamak ve öncü olmaktır. Bu amaçla hizmetlerini kaliteli ve insan odaklı yönetim özellikleriyle yönetmeye çalışıyorlar. Kozmetik, Turizm & Otel, Mobilya ve İmalat Atölyesi, İnşaat, Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, Sigorta Hizmetleri alanlarında hizmet verir.

Şirketin yönetim kurulu başkanı Murat Şahin olmaktadır. Murat Şahin 15 Nisan 1984 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Çorlu’da aldı. Akademik kariyerine Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde başlamıştır. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Mali Yönetim Bölümü’nde Yüksek Lisans derecesini almıştır.

Castle Hawk Holding müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 440 00 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Castle Hawk Holding Şikayet Hattı

Çalışarak ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Murat Şahin 2010 yılında resmi olarak ticaret hayatına başlamıştır. 2012 yılında Sunny Elektronik San. vay tik A.Ş. Şirketin finans, bütçe ve denetim bölümlerinde 3 ay çalıştıktan sonra Ziraat Bankası sınavını kazanarak Ziraat Finansal Kiralama A.Ş.’de çalışmaya başlamıştır.

Çeşitli kurum ve bankalarda üst düzey görevlerde bulunduktan sonra bu alandaki kariyerini Nisan 2021’de sonlandırmıştır. 25 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Castle Hawk Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Şirket ile iletişime geçmek isteyen kişiler https://castlehawk.com.tr/iletisim/ linkine tıklayarak açılan pencereden iletişim formunu doldurarak firmaya ulaşabilirler. Toplanan kişisel verileriniz, IP adresi ve kullanıcı aracısı verileriniz sadece analitik amaçlarla kullanılmakta ve çerez vb. teknolojiler, otomatik veya otomatik olmayan yöntemlerle işlenir ve bazen analiz sağlayıcıları, reklam ağları, arama verisi sağlayıcıları gibi üçüncü kişilerden elde edilir. Yasal menfaat işleme şartına dayalı olarak şirket sözleşme ilişkisi çerçevesinde ve süresi boyunca hizmetin sürdürdüğü, sürdürdüğü ve güncellediği teknoloji sağlayıcıları. Kişisel verilerinizin işlenme amacı firma ile paylaştığınız kişisel verileriniz sadece analiz amaçlı olup; sundukları hizmetlerin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmek, bu hizmetlerin mümkün olan en üst düzeyde kullanılmasını sağlamak, hizmetlerinizi ihtiyaçlarınıza göre geliştirmek ve sizi daha geniş bir hizmet sağlayıcı tedarikçilerle buluşturmak sözleşme ve hizmet süresi boyunca amaca göre ve orantılı olarak işlenen ve güncellenen yasal çerçevesinde düzenlemektir.

Castle Hawk Holding şikayet hattı 0282 440 00 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Castle Hawk Holding müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Castle Hawk Holding şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Castle Hawk Holding Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 440 00 59

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Castle Hawk Holding çağrı merkezi numarasına0282 440 00 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Alipaşa Mah. Sülün Cad. Ballıoğlu İş Merkezi Kat: 14 Ofis: 1403 Çorlu/Tekirdağ
E-Posta : info@castlehawk.com.tr
Telefon : 0282 440 00 59

Arama Terimleri: Castle Hawk Holding iletişim bilgileri, Castle Hawk Holding telefon no, Castle Hawk Holding irtibat tel, Castle Hawk Holding canlı destek, Castle Hawk Holding müşteri temsilcisi

Yorum Yap