Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sony, 1946 yılında Japonya’da kurulmuş olan teknoloji şirketidir. İletişim,video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi alanlarında ürünler üretip geliştirmektedir. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisidir. Sony, kendisini 5 farklı kategoriye ayırmıştır. Bu kategoriler; elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve diğer olmak üzere 5’e ayrılır. Nintendo’dan sonra dünyada en büyük 2.eğlence şirketi Sony’dir.

Sony; PlayStation serisi, son dönemlerde sıklıkla adını duyurduğu mobil cihaz ürünleri, ses ve müzik ürünleri ile dünya üzerinde tercih edilen en gözde markalardan birisidir. Üretip geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle kullanıcıların gönlünü fethetmiştir.

Sony’nin ürün kategorilerine göre 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan numaralar aracılığıyla ürününüz hangi kategoriye giriyorsa size uygun çağrı merkezini arayabilir ürününüz hakkında destek alabilirsiniz.

SONY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 77 77 (Sony mobil cihazlar için.)

444 76 69 (Televizyon, ses, fotoğraf makinesi kamera gibi diğer SONY ürünleri için.)

444 82 46 (Sony VAIO ürünleriniz için.)

Arama Terimleri: sony iletişim bilgileri, sony telefon no, sony irtibat tel, sony canlı destek, sony müşteri temsilcisi, sony şikayet hattı

98 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla