sony-cagri-merkezi-numarasi

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sony çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sony müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sony, 1946 yılında Japonya’da kurulmuş olan teknoloji şirketidir. İletişim,video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi alanlarında ürünler üretip geliştirmektedir. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisidir. Sony, kendisini 5 farklı kategoriye ayırmıştır. Bu kategoriler; elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve diğer olmak üzere 5’e ayrılır. Nintendo’dan sonra dünyada en büyük 2.eğlence şirketi Sony’dir.

Sony; PlayStation serisi, son dönemlerde sıklıkla adını duyurduğu mobil cihaz ürünleri, ses ve müzik ürünleri ile dünya üzerinde tercih edilen en gözde markalardan birisidir. Üretip geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle kullanıcıların gönlünü fethetmiştir.

Sony genel merkezini Japonya ülkesinin Tokyo şehrinin 23 özel bölgesinden biri olan Minato bölgesinde açmış olup dünyaya açılan kapı olarak burayı kullanmaktadır. Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan şirket gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Sony servis ağını ülkelerin şehirlerine kadar yaygınlaştırmış olup müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Başlıklar

Sony Çağrı Merkezi Numarası

Bünyesinde bir çok ürün bulunduran uluslararası şirket kendini gelişen teknolojide belirleyici bir konumda görmek istediği için çalışmalarına sürekli devam etmektedir. Arge çalışmaları ile cihaz kalitelerini birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya çalışan şirket gün geçtikçe müşteri kitlesini arttırmakta ve ülkelere yayılmaktadır. Cihazlarında hem estetik hem sağlamlık hem de kalite prensibi ile çalışarak en iyi cihazları piyasaya süren şirket büyük beğeni toplamaktadır. Ülkemizde de yoğun olarak tercih edilmekte olup servis ağı olarak da yaygın bir durumdadır. Her kesimden insanın tercih ettiği Sony sürekli olarak kendini güncellemekte ayrıca sorunlarını en aza indirmektedir.

Sony’nin ürün kategorilerine göre 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan numaralar aracılığıyla ürününüz hangi kategoriye giriyorsa size uygun çağrı merkezini arayabilir ürününüz hakkında destek alabilirsiniz. Sonny çağrı merkezi üzerinden ürünler ile ilgili bilgiler dışında yaşadığınız sorunları aktarabilir, görüş ve önerilerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firmanın iletişim numarası aktif olarak çalışmakta olup dilediğiniz zaman erişim yapabilirsiniz.

Sony Müşteri Hizmetleri Numarası

Sony ile ilgili işlemlerini yapabileceğiniz Türkiye de sizlere destek veren ve faal olarak çalışan müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek sizlere en yakın servis ağını öğrenebilir ya da yaşadığınız sorunlara hızlı ve pratik olarak çözüm bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu iletişime geçerken sorun yaşadığınız ya da bilgi almak istediğiniz cihazın destek numarasını aramanız gereklidir. Birden fazla müşteri hizmetleri iletişim numarası bulunan sony ilgili numarayı seçerek arayıp görüş, öneri ya da sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SONY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 77 77 (Sony mobil cihazlar için.)

444 76 69 (Televizyon, ses, fotoğraf makinesi kamera gibi diğer SONY ürünleri için.)

444 82 46 (Sony VAIO ürünleriniz için.)

Arama Terimleri: sony iletişim bilgileri, sony telefon no, sony irtibat tel, sony canlı destek, sony müşteri temsilcisi, sony şikayet hattı, Sony çağrı merkezi numarası, Sony müşteri hizmetleri numarası

111 Yorum

 1. ümit meral 12 Mart 2018
 2. Yavuz Doğanay 21 Mart 2018
 3. ŞAKİR KAMACIOĞLU 3 Mayıs 2018
 4. Emrullah 16 Mayıs 2018
 5. ÇAĞRI AFYONCU 2 Mart 2019
 6. Ömer 30 Mayıs 2019
 7. Burak 14 Ağustos 2019
 8. Tuna igit 17 Ağustos 2019
 9. Hamit 7 Aralık 2019
 10. tunahan türkman 21 Aralık 2019
 11. Veli güleşir 5 Nisan 2021
 12. Veli güleşir 5 Nisan 2021
 13. Nuray kayalı 6 Eylül 2021
 14. Mehmet 17 Şubat 2022
 15. Nurdan 19 Nisan 2022
 16. ZAFER ALKIŞ 26 Nisan 2023
 17. Ömer 28 Aralık 2023

Yorum Yap