tv8-cagri-merkezi-numarasi

Tv8 Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Tv8 çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tv8 müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tv8 şikayet hattına erişebilirsiniz. Tv8 müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’de en çok izlenen televizyon programlarının bulunduğu kanallardan biri olan Tv8 yaptığı programlarla eğlenceli yayın anlayışını başaran bir kanal olmuştur.

Kısa sürede dikkat çekmeyi başaran televizyon kanalları arasında olan Tv8 farkını ortaya koymayı başarmıştır.

Gündüz kuşağının hareketliliğini yaptığı programlar sayesinde canlı tutmayı başarmış bir televizyon kanalıdır.

Tv8 sizlere daha kaliteli yayın anlayışı sunabilmek için çağrı merkezini geliştirmiştir.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim numarasından istek ve şikayetlerinizi dile getirmenizi sağlamaktadır.

TV8 Çağrı Merkezi Numarası

Oldukça eğlenceli ve en çok izlenen televizyon kanalları arasında bulunan TV8 yayınladığı çok sayıda programla kişilerin ilgisini çekmektedir. Gerek gündüz yayınları gerekse geceleri gösterime sunduğu film ve yarışmaları ile kendini fark ettirmeyi başarmıştır. 1999 yılında yayın hayatına başlayan, bunun akabinde 2013 yılında Acun Medya ile tanışan kanalımızın sahibi Acun Ilıcalı’dır. Survivor denilince akla gelen bir isimdir. Hatta bu eğlenceli yarışmayı yurt dışında gerçekleştirmektedir. Haberden ve iç sıkıcı programlardan ziyade; eğlenceli ve bir o kadar kişileri rahatlatan bir ruh hali düşünülerek kanala renk katılmıştır. TV8 çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sizlere daha kaliteli yayın akışı düzenlemek ve nitelikli programlar sunabilmek adına çağrı merkezleri kurulmuştur. Bu çağrı merkezleri siz değerli izleyenlerin her an ulaşabilmeleri için vardır. O yüzden her türlü konuda istek, dilek ve görüşleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Yeniliklere açık ve kişilerin isteklerine göre hareket eden ekibimiz sizlerin devamlı yanındadır.

TV8 Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Sarıyer’de bulunan ana merkezimizde birçok programların çekimleri de yapılmaktadır. Gündüz kuşağında yer alan Yemekteyiz, Oynat Bakalım; Doya Doya Moda gibi yayınları özellikle bayan seyirciler tarafından tercih edilmektedir. Bu kadar kaliteli yayınları bünyesinde barındıran TV8 siz değerli izleyenleri için müşteri hizmetlerini de sunmaktadır. Bizleri facebook, twetter ve instagramdan takip edebilir ve internet aracılığı ile de yorum bırakabilirsiniz. Mail göndermek isterseniz; izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0(212) 987 30 70 ve 0(212) 304 88 88 telefon hatlarımızı arayarak müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TV8 müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

TV8 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimizle direk bağlantı kurmanız mümkündür. Yukarıdaki numaraları arayarak sesli yanıt sisteminden sonra; sizin için uygun olacak bölümle görüşebilirsiniz. Direk bağlantı kurduğunuzda; görüşmek istediğiniz konu her neyse kayıt altına alınacak ve istekleriniz en kısa zamanda yerine getirilmeye çalışılacaktır. Programlarımızla ilgili tavsiyeleriniz, sıkıntı duyduğunuz konular gibi aklınıza gelen her şeyi müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TV8 müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

TV8  Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyeti ve izleyicilerine verdiği önem bakımından şikayet hattımız da sizler için çalışmaktadır. Her türlü şikayetlerinizi arayarak, mail göndererek yapabilirsiniz. Sorunun giderilmesi için elimizden geleni yapmak için çabalamaktayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TV8 müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TV8 şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tv8 İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 987 30 70
0212 304 88 88

Tercihinize bağlı olarak aşağıda bulunan e-mail adresinden de istek ve şikayetlerinizi izleyici temsilcisiyle paylaşabilirsiniz.

izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

Dilerseniz belirtmiş olduğumuz linkten de şikayetlerinizi form doldurarak paylaşabilirsiniz.

Tv8 İletişim Formu

Arama Terimleri: tv8 iletişim bilgileri, tv8 telefon no, tv8 irtibat tel, tv8 canlı destek, tv8 müşteri temsilcisi, tv8 şikayet hattı, tv8 müşteri hizmetleri numarası, tv8 çağrı merkezi numarası, tv8 iletişim numarası, tv8 çağrı merkezi, tv8 müşteri hizmetleri direk bağlanma

41 Yorum

 1. SANİYE DOĞAM 24 Nisan 2018
  • Sezinacar 2 Aralık 2018
 2. Kübra Barut 30 Haziran 2018
  • Yönetici 19 Temmuz 2018
 3. Üzgün anne 21 Ocak 2019
 4. Turkan Ahiskali 9 Mayıs 2019
 5. Fatma Acıkaraoğlu 21 Şubat 2022
 6. Kibar. Duygun 11 Mayıs 2022
 7. Cengiz 8 Ağustos 2022
 8. Orhan 7 Eylül 2022
 9. Özlem 19 Şubat 2023
 10. Gülfer 4 Mayıs 2023
 11. SEFER YILMAZ 8 Ocak 2024
 12. Mehmet 23 Ocak 2024
 13. süleyman altay 26 Şubat 2024

Yorum Yap