show-tv-cagri-merkezi-numarasi

Show Tv Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Show Tv çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Show Tv müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Show Tv şikayet hattına erişebilirsiniz. Show Tv müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’de ki en renkli programlarını yayınlayan kanallardan biri olan Show Tv yıllardır televizyon kuşağının en sevilen televizyon programları ile yayın sunmayı başarmıştır.

Yaptığı kaliteli yayınlar ile köklü bir televizyon kanalı olmayı başarmıştır.

Tüm izleyicilerine yönelik programlar oluşturmayı başarmakla birlikte son derece renkli yayın akışını sizlere sunmaktadır.

Show tv en çok sevilen programlar için daha kaliteli yayın sunma anlayışı adına sizler için özel olarak çağrı merkezi numarası ve iletişim adresi sunmuştur.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon ve fax ile istek ve şikayetlerinizi Show Tv izleyici temsilcisine aktarabilir yayın akışıyla ilgili yaşadığınız tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Show TV Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en çok izlenen kanalları arasında bulunan Show TV, oldukça fazla kaliteli programları ile dikkat çekmektedir. Her yıl yayınları içerisine aldığı yeni dizileri ile seyircileri ekran başına bağlamaktadır. Özellikle akşamları yayınlanan diziler, genç yaşlı herkesin beğenmesini sağlamaktadır. Show haber akşam yayın kuşağında insanları bilgilendirerek dünyada neler olup bittiğini anlatmaktadır. Eğlendirici yarışma programları ile kaliteli yayını kişilere sunmaktadır. Kanalın bünyesinde oldukça fazla çalışanı mevcuttur. Bunların arasında önemli bir yere sahip olan çağrı merkezleri, kişilerin fikirleri ve öngörüleri için oluşturulmuştur. Show TV çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çağrı merkezlerimiz günün her saatinde siz seyircilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadırlar. Ayrıca bizleri sosyal platformlar üzerinden de takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olarak televizyonda yayınlanan programlarımızı ve dizilerimizi tekrar izleyebilmeniz mümkündür.

Show TV Müşteri Hizmetleri Numarası

Kanalımızda birçok farklı program yayınlandığı için; farklı birimler oluşturularak müşteri hizmetleri sizlere sunulmuştur. Mesela haberler için ayrı merkeze bağlanırken; genel yayınlar için farklı merkezden iletişime geçebiliyorsunuz. Böylelikle müşteri temsilcilerimiz kısa zamanda daha çok kişiye ulaşmayı, onların istek ve dileklerini kayıt altına almayı hedeflemektedir. 0 212 313 60 00 numaralı hattımızı arayarak istediğiniz konulara ait bölümlere bağlanabilirsiniz.

Whatsapp ihbar hattı olan 0 536 266 90 02 numaralı telefonumuza ulaşarak; karşılaşmış olduğunuz her türlü konu hakkında bizleri bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca iletisim@showtv.com.tr adresimiz ile sizlerin fikirlerini değerlendirmekteyiz. İnternet sayfamızdaki formu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüldüğü üzere Show TV ye ulaşmak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır.

Show TV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kanalımıza direk bağlanmak için uzun süre beklemenize gerek yoktur. Yukarıdaki numarayı aradığınızda karşınıza sesli yanıt sistemi çıkmamaktadır. Direk müşteri temsilcimize bağlanarak hangi konuda yardım istediğinizi ya da başvuruda bulunacağınızı bildirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Show TV müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Show TV Şikayet Hattı

Seyircilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için Show TV şikayet hattı da oluşturulmuştur. Burada dizilerimiz, haber yayınlarımız ve diğer programlarımızla ilgili sıkıntı duyduğunuz konulara değinebilirsiniz. Yapılan her türlü şikayet kayıt altına alınarak değerlendirilmektedir. İzleyici temsilcimiz, haberden sorumlu ve haber harici programlarla ilgilenen müdürlerimiz siz değerli izleyenlerinin her türlü şikayetlerine önem vermektedirler.

Show Tv İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 313 60 00

Show Tv Fax Numarası
0212 313 73 36

İstek ve şikayetlerinizi dilerseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz e-posta aracılığıyla da izleyici temsilcisine aktarabilirsiniz.

izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Öneri, şikayet, istek ve teşekkür gibi dileklerinizi aşağıdaki linkten de form doldurarak paylaşabilirsiniz.

Show Tv İletişim Formu

Arama Terimleri: show tv iletişim bilgileri, show tv telefon no, show tv irtibat tel, show tv canlı destek, show tv müşteri temsilcisi, show tv şikayet hattı, show tv izleyici temsilcisi, show tv müşteri hizmetleri numarası, show tv çağrı merkezi numarası, show tv iletişim numarası, show tv çağrı merkezi, show tv müşteri hizmetleri direk bağlanma

26 Yorum

  1. yansima 6 Eylül 2021
  2. Mustafa ŞAHİN 12 Temmuz 2022
  3. İzzet 15 Mart 2023
  4. A.füsun 5 Kasım 2023

Yorum Yap