Mutfağım Şahane Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı

Mutfağım Şahane Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı

Mutfağım Şahane başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere Mutfağım Şahane iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. Mutfağım Şahane whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Mutfağım Şahane Başvuru Formu

Sunuculuğunu Yasin Esirgenç ve Özlem Tunca Esirgenç’in yapmış olduğu Mutfağım Şahane programı kanal yedi izleyicilerinin oldukça sevdiği yayınlardan biridir. Program Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar hafta içi saat 14:30’da kanal yedi ekranlarında gelmektedir. Yöresel lezzetleri ve farklı damak tatlarını konu alan program içerisinde özellikle samimiyet oldukça dikkat çekicidir. Eş olan iki sunucunun konuk oldukları her evde oldukça samimi davranışları izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Mutfağım Şahane programına başvuru yapmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu yüzden başvuru formunu eksiksiz ve güncel olarak doldurmanız gerekmektedir. Bu başvuru formu sayesinde sizler ve programa konuk olarak katılabilirsiniz. İşte Mutfağım Şahane programına kaydolmak ve sonrasındaki süreçle alakalı tüm detaylar sizlerle. Gezide kültür programları ile tanıdığınız çift özellikle pandemi döneminde yöresel lezzetler konulu pek çok program yapmıştır. Çocuklarını da gittikleri her yere götüren programlara dahil eden bu çift izleyicilerine oldukça sevdiği ve ekranda görmekten mutluluk duyduğu insanlardır.

Mutfağım Şahane başvuru formu izleyicitemsilcisi@kanal7.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarında misafir olmak ve bu programda yerinizi almak aslında oldukça kolay. Eğer programa konuk olmak istiyorsanız Kanal 7’nin resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz. Burada yer alan programlardan Mutfağım Şahane bölümünü seçmelisiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra başvuru formu ile alakalı bilgileri göreceksiniz. Bu bilgiler içerisinde adınız ve soyadınız yer almaktadır. Yaşınz, e-posta adresiniz, mesleğiniz, doğum tarihiniz, il ve ilçenin, mesajınız, telefon numaranız, ve yazma nedeniniz bulunur. Bu soruları doğru ve eksiksiz olarak cevapladıktan sonra göndermeniz yeterlidir. Kanalın uygun gördüğü noktada sizler ile doğrudan iletişime geçilecektir. Aynı zamanda başvuru formu dışında kanalın merkez temsilciliği ile de iletişime geçebilirsiniz. E-posta göndererek de aynı şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. kanal7@kanal7.com ve kurumsal@kanal7.com adreslerine göndereceğiniz mailler sayesinde program ile iletişime geçebilirsiniz.

 Mutfağım Şahane İletişim Numarası

Mutfağım Şahane programına dair detayları erişmek ve gerekli bilgilendirmeleri almak için web sitesi aslında yeterli bir yöntemdir. Ancak sizler telefon ile iletişim kurmak isterseniz Kanal 7 merkezi arayabilirsiniz. 0 212 437 80 80 numaralı telefon sayesinde iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda 0 312 284 04 00 numaralı telefon ile de programa ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde izleyici temsilcisi@kanal7.com adresine mail gönderebilir yukarıda vermiş olduğumuz diğer e-posta adreslerine de tüm yazmak istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Her kanaldan iletişim kurabileceğimiz ve sorularınıza yanıt alabileceğiniz Mutfağım Şahane yetkilileri sizlerle iletişime geçecektir.

Mutfağım Şahane iletişim telefon numarası izleyicitemsilcisi@kanal7.com nolu e posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu programa dair pek çok konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye web sitesi üzerinden erişim sağlayabilir ve merakınızı giderebilirsiniz.

Mutfağım Şahane Whatsapp Hattı Numarası

Mutfağım Şahane programı ile alakalı sorularınız var ise yukarıda vermiş olduğunuz telefonları kullanabilirsiniz. Kanalın oldukça kurumsal olması ve hem telefon hem de mail ile yakından ilgilenmesi sizlere iletişim noktasında büyük bir kazanç sağlayacaktır. Aklınıza takılan her detaya program ve programın sunucularının Instagram hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyayı da oldukça aktif olarak kullanan ve sürekli içerik üreten bu sunucular pek çok merak edilenin sizler için yanıtlamaktadır. Eğer daha fazla bilgiye erişmek isterseniz hem sunucular hem de web sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mutfağım Şahane whatsapp hattı izleyicitemsilcisi@kanal7.com nolu e posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kanal 7’nin en fazla sevilen ve ilgi gören programlarından olan Mutfağım Şahane hafta içleri sizlerle buluşmaktadır. Yayınlandığı saat diliminde oldukça büyük ilgiyle izlenen program birçok farklı sofraya ve pek çok farklı yöreye konuk olmaktadır. Sizler de programı izleyerek aynı evlere doğrudan misafir olabilirsiniz.

Mutfağım Şahane Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

izleyicitemsilcisi@kanal7.com

Arama Terimleri: Mutfağım Şahane başvuru formu, Mutfağım Şahane iletişim numarası, Mutfağım Şahane whatsapp hattı, Mutfağım Şahane başvuru, Mutfağım Şahane telefon numarası, Mutfağım Şahane çağrı merkezi numarası, Mutfağım Şahane irtibat telefonu, Mutfağım Şahane whatsapp numarası, Mutfağım Şahane müşteri hizmetleri numarası, Mutfağım Şahane müşteri hizmetleri, Mutfağım Şahane çağrı merkezi numarası, Mutfağım Şahane irtibat tel, Mutfağım Şahane çağrı merkezi, Mutfağım Şahane şikayet hattı

Yorum Yap