Türksat Müşteri Hizmetleri Numarası Türksat Şikayet

Türksat Müşteri Hizmetleri Numarası | Türksat Şikayet

Türksat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Türksat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Türksat şikayet ile firmaya erişebilirsiniz. Türksat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türksat Çağrı Merkezi Numarası

Uydu haberleşmesinde dünyanın önde gelen uydu operatörleri arasında yer alan Türksat, uydu operatörlerine ait uydular üzerinden haberleşme altyapısı sağlar. Vermiş olduğu hizmet sadece bununla sınırlı kalmayan Firma, doğrudan TV yayınları yapabilmekte, kırsal alanlardaki haberleşmeyi sağlamakta, herhangi bir acil durum yaşanması halinde haberleşme hizmeti sunmakta ve ayrıca kablo platformu sayesinde abonelerine TV ve internet hizmeti de vermektedir.

Ulusal ya da uluslararası haberleşme sağlayan bu operatörü tercih eden ya da abonelik oluşturmak isteyen bireyler, çağrı merkezini arayarak taleplerini iletebilir, karşılaştıkları sorunları bu yolla ilgili birimlere iletebilir. Çağrı merkezinde yaşanan yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle birlikte mümkün olan en kısa sürede çağrılara geri dönüş yapılarak problemler çözülmektedir.

Firma çağrı merkezi numarası, operatörün internet sitesinde de yazıldığı üzere 0850 804 44 44 şeklindedir. Mesai saatleri içerisinde bu numara üzerinden yetkili personeller ile görüşmek mümkündür.

Türksat çağrı merkezi numarası 0850 804 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türksat Müşteri Hizmetleri Numarası

Ulusal ya da uluslararası haberleşme alanında dünyada önde gelen operatörlerden biri olan firma, sadece telefon haberleşmesi değil, TV yayınları, internet gibi pek çok hizmeti de sunmaktadır. Geniş kapsama alanı bulunan uyduları sayesinde hemen her yere haberleşme hizmeti sunan bu operatör ile ilgili herhangi bir sorusu olan bireyler, müşteri hizmetleri ile görüşerek sorularına yanıt bulabilir. Ayrıca meydana gelen problemler için de bu birim ile görüşerek sorunlara çözüm bulmak mümkündür.

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. telefon numarası 0312 925 30 00 şeklindedir, mesai saatleri içerisinde her türlü soru ve problem için bu hat üzerinden arama gerçekleştirilebilir.

Türksat müşteri hizmetleri numarası 0850 804 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türksat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avrupa’dan Asya’ya kadar çok geniş bir alanda uyduları ile haberleşme hizmeti sunan firma telefon, TV, internet gibi pek çok iletişim hizmeti sunmaktadır.

Operatör ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşayan kullanıcılar, direkt bağlanma hattı üzerinden herhangi bir bekleme süresine maruz kalmadan doğrudan yetkililer ile görüşme fırsatı yakalamaktadırlar. firmaya ait iletişim numarası 0312 925 30 00 şeklindedir. Kablo hizmeti alan ve olumlu ya da olumsuz herhangi bir yorumu bulunan bireyler, düşüncelerini iletmek için 0850 804 44 44 numarası üzerinden kablo hizmeti ile ilgili düşüncelerini paylaşabilirler. Ayrıca operatöre ulaşmak için başka iletişim kanalları da bulunmaktadır. Bunlar 0312 925 29 00 numaralı faks ve info@turksat.com.tr adresli e-postadır. Kablo TV hizmetleri için kullanılan e-posta adresi ise farklıdır ve kablotvbilgi@turksat.com.tr şeklindedir.

Türksat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 804 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türksat Şikayet

Kullanıcıların almış oldukları hizmeti değerlendirmeleri, firmaların kendilerini geliştirebilmeleri açısından oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan Firma, müşterilerinin almış oldukları hizmeti değerlendirebilmeleri için şikayet hattı kurmuştur. Bu hat üzerinden karşı karşıya kalınan her türlü problem iletilebilir, müşterilerin görüş, önerileri de dinlenir. Kablo TV tüketici şikayetleri 0850 804 44 numaralı hat üzerinden yapılabilmektedir. Diğer her türlü şikayet, görüş ve öneri için çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili personellere ulaşılabilir.

Firma ile alakalı herhangi bir sorusu bulunan bireyler, telefon görüşmesi ile zaman kaybetmemek için operatörün internet sitesini ziyaret edebilir. Bu sitede verilen hizmetlere dair pek çok açıklama yer almaktadır. Ayrıca şirkete ve geçmişine dair bilgilere de bu yolla daha hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür. Sitede yer alan sıkça sorulan sorular bölümünde, daha önce sorulmuş ve sık sık karşılaşılan sorulara dair yanıtlar yer almaktadır. Böylece arama yapamayacak olan bireyler bu yolla da kısa süre içerisinde sorularına yanıt bulabilmektedir. Siz de dilediğiniz şekilde ilgili birimler ile irtibata geçerek destek talep edebilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türksat şikayet için 0850 804 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Türksat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Türksat şikayet telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Türksat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 804 44 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Türksat çağrı merkezi numarasına 0850 804 44 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş.
Adres : Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı Ankara Türkiye / TURKEY
E-Posta : kablotvbilgi@turksat.com.tr | info@turksat.com.tr
Telefon : 0850 804 44 44

Arama Terimleri: Türksat iletişim bilgileri, Türksat telefon no, Türksat irtibat tel, Türksat canlı destek, Türksat müşteri temsilcisi

Yorum Yap