dsmart-cagri-merkezi-numarasi

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde D-Smart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden D-Smart şikayet hattına erişebilirsiniz. D-Smart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

D-Smart, iki bin altı yılında Doğan Holding tarafından kurulmuş bir dijital platformdur. 2007 yılından bu yana TV alanında ve dijital alanda hizmet vermektedir. Yayınlarını Turksat 3A ve Turksat 4A uyduları ile yapmaktadır. 2016 yılının 3.çeyrek raporlarına göre D-Smart’ın toplamda 932.315 abonesi bulunmaktadır. Ayrıca D-Smart, internet hizmeti de sunmaktadır.

D-Smart Çağrı Merkezi Numarası

D-Smart’ın müşterilerine sunduğu kanallar şu şekildedir; sinema ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery gibi topalam 14 belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan uydu kanalları, 84’ü HD, 290’dan fazla kanalı içinde barındırmaktadır. D-Smart’ın Smart Sport adında bir spor kanalı bulunmaktadır. Bu kanalda İngiltere Premier Ligi maçları yayınlanmaktadır. Bu kanal için bir sürü abone olan kişi vardır.

D-Smart’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu dsmart çağrı merkezi numarası aracılığıyla aboneliğiniz hakkında tüm sorun ve soruları iletebilir, teknik arıza bildiriminde bulunabilir, ödenmemiş fatura borç tutarınızı öğrenebilir, size en yakın D-Smart satış noktasını kolayca öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

D-Smart uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını internet üzerinden de sunarak bu alanda oldukça adından söz ettirmiştir. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve uydu alıcıları üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ve çok daha fazlasına ulaşarak bu hizmetten yararlanabilmektedir. Bu hizmeti alırken internet bağlantınız olması yeterlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için D-Smart müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek iki bin on yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-SmartNet markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına tek fatura anlayışı ile sunarak bu alanda büyük kolaylıklar sağlamıştır ve bu sebeple oldukça beğeni toplamıştır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Numarası

D-Smart etik kurallara bağlılığı ve çalışma ilkeleri prensipleri olan çalışanları ile yoluna devam ederken müşterilerine her konuda destek olmayı ilke edinmiştir. Bu sebeple birbirinden farklı iletişim kanalları aracılığıyla müşterilerine en kısa yoldan ve en kalıcı çözümleri sunmaktadır. D-Smart müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek iş ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İlgili firmanın internet sitesinin ana sayfasındaki tüketici şikâyetleri başlığı altından online işlemlere giriş yaparak şikâyetinizi kolayca ve ücretsiz olarak iletebilirsiniz ve bu konu da destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu sorunlarınızın çözüme yönelik verilen yazılı cevapları yine aynı şekilde takip ederek tarafınıza gelen bilgilendirmeleri kontrol edebilirsiniz. Sizlerin başvuruda bulunduğunuz şikayetlerinizi on iş günü içerisinde cevaplandırılması hedeflenerek sizlere en iyi şekilde hizmet sunulmaktadır.

D-Smart Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen D-Smart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri DSmart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 266 0 266

Dsmart çağrı merkezi iletişim numarası dışında yine erişim yapabileceğiniz sorunlarınıza ve sorularınıza yanıt bulabileceğiniz iletişim formu imkanı da bulunmaktadır. Bu iletişim formu üzerinden görüş, öneri ve istekleriniz iletebileceğiniz gibi dsmart ile ilgili diğer işlemleriniz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

D-Smart İletişim Formu

Arama Terimleri: d-smart iletişim bilgileri, d-smart telefon no, d-smart irtibat tel, d-smart canlı destek, d-smart müşteri temsilcisi, d-smart şikayet hattı, d-smart müşteri hizmetleri numarası, d-smart çağrı merkezi numarası, d-smart iletişim numarası, d-smart çağrı merkezi, d-smart müşteri hizmetleri direk bağlanma

88 Yorum

  1. Ramazan malgaz 9 Ocak 2024

Yorum Yap