Ramsey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Ramsey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ramsey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ramsey, 1970 yılında Londra’da kurulmuş bir giyim markasıdır. Erkek giyim sektöründe ürünler üretip satışını yapmaktadır. Ülkemizde sekötünde önemli bir yere sahiptir. Sadece Türkiye’de değil dünyanın toplam 25 ülkesinde 155’i aşkın mağazası ile faaliyetlerini sürdüren Ramsey, günümüz erkek modasına uygun; modern ve şık parçalar ile erkek giyiminde adeta bir devrim yaratmıştır.

Ramsey’in satışa sunduğu ürünler şu şekildedir; Gömlek, Pantolon, Ceket, Takım Elbise, Yelek, Ceremony, Triko, T-shirt / Sweatshirt, Ayakkabı, Kemer, Kol Düğmesi, Kravat, Papyon-Kuşak Mendil, Cüzdan, Çorap, Bileklik, Parfüm, Gözlük, Çamaşır. Onlarca kategoride farklı çizgileriyle ürünler üreten Ramsey adını çokça duyurmuştur.

Ramsey’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi saat 08.00 ile 17.45 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Ramsey Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 484 04 94

Arama Terimleri: ramsey iletişim bilgileri, ramsey telefon no, ramsey irtibat tel, ramsey canlı destek, ramsey müşteri temsilcisi, ramsey şikayet hattı

Cevapla