Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turuncu Elma çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Turuncu Elma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Turuncu Elma şikayet hattına erişebilirsiniz. Turuncu Elma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turuncu Elma Çağrı Merkezi Numarası

Evinizin, iş yerinizin, ofisinizin ya da diğer yaşam alanlarınız için gereksinim duyduğunuz bütün ürünler için Turuncu Elma sitesi kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük ve en geniş ürün yelpazesi bulunan sitedir. İnternet ortamına 2011 yılında giriş yapan firma ilk olarak Gittigidiyor ile ürünlerini satışa sunmuş ve 130.000’i geçen satışları ile yüzde 99 müşteri memnuniyeti ile desteklenmiştir. Bir sonraki yıl n11’de başlayan aktif satışlar ile 50.000 ürünün satışı gerçekleştirilmiştir. 2015’te ise Hepsiburada ile anlaşarak bu platform üzerinden satışlarını sunmaya başlamıştır. Türkiye’nin en büyük 3 internet sitesinin en geniş kapsamlı ve güvenilir firması olarak hizmet vermekteyiz.

Evinizin şık, konforlu ve rahat olması, işyerinizin dekorasyonunun göze hitap edip müşterilerin dikkatini çekmesi için birbirinden farklı ürünleri, bütçenize uyacak şekilde en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmayı görev haline getirdik. Küçük ev aletlerinden spor ürünlerine, porselen yemek takımlarından, beyaz eşyaya bin bir çeşit kategoride mobilya ve dekorasyon ürünü sunan Turuncu Elma alanında başarılı olmasıyla birlikte Türkiye’nin en büyük e- ticaret sitesi olma özelliğini sağlamıştır.

Turuncu Elma çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Turuncu Elma Müşteri Hizmetleri Numarası

21 kişilik ekip ile hizmete bugün bile devam eden Turuncu Elma, kurduğu Turuncu Elma müşteri hizmetleri departmanı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetler için sizinle iletişim kurmaktadır. Almak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak ya da ürünü aldıktan sonra karşılaştığınız bir sorun hakkında destek almak için bizlerle iletişime geçebilir ve teknik destek ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlerin sorularına yanıt vermek için hazır olarak beklemektedirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Turuncu Elma müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Turuncu Elma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunan firma ile iletişime geçmek ve Turuncu Elma Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamak için hafta içi mesai saatlerinde 0 (274) 232 12 83 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Sizleri bekletmeden müşteri temsilcilerim ile görüştürüyor ve sorununuzu gidermeyi amaçlıyoruz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Turuncu Elma müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Turuncu Elma Şikayet Hattı

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef olan firma, Turuncu Elma Şikayet Hattı ile sizlerden gelen şikayetleri, talepleri ve görüşleri dinlemekte ve kayıt altına almaktadır. Bizlere sunacağınız her bir fikir sizlere yeni ürünler ile geri dönüş yapmamızı sağlayacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Turuncu Elma müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Turuncu Elma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Turuncu Elma çağrı merkezi numarasına 0850 532 46 96 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Turuncuelma Elkt. Tic. ve Bil. Tekn. San. ve Tic. Ltd. Şti
Telefon : 0850 532 46 96
E-mail: info@turuncuelma.com
Adres: Zafertepe Mah. Afyonkarahisar Karayolu Bulvarı No:99 Kütahya

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Turuncu Elma iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Turuncu Elma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Turuncu Elma iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Turuncu Elma iletişim bilgileri, Turuncu Elma telefon no, Turuncu Elma irtibat tel, Turuncu Elma canlı destek, Turuncu Elma müşteri temsilcisi, Turuncu Elma şikayet hattı, Turuncu Elma müşteri hizmetleri numarası, Turuncu Elma çağrı merkezi numarası, Turuncu Elma iletişim numarası, Turuncu Elma çağrı merkezi, Turuncu Elma müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap