Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Turkcell, 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş Türkiye’nin ilk GSM operatörüdür. Türkiye’deki en çok abonesi bulunan GSM operatörüdür. toplamda 34 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G, GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Turkcell; geniş kapsama alanı, kaliteli yüksek hızda veri aktarımında bulunduğu, yurtdışında kullanım hizmetlerinin çoğunluğu ile Türkiye’de büyük bir kesimin tercihi olmuş gözde bir firmadır. Kurulduğundan dolayı müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Türkiye’deki ilk operatör telefon markası Turkcell’e aittir. İlk modeli T10’u satışa sunmuş ardından her yıl güncel olarak modellerini yenilemektedir.

Turkcell’in bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi öğrenebilir, son güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızınn tutarlarını öğrenebilir, kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilir, teknik sorunlarınız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu hat üzerinden TL yüklemesi yapabileceğiniz gibi istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Turkcell’e iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığı ile  canlı destek hattına ulaşabilir, tüm soru ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0532 532 00 00 (Diğer operatörler ve sabit hatlar için.)
532

Turkcell Canlı Destek Hattı

Arama Terimleri: turkcell iletişim bilgileri, turkcell telefon no, turkcell irtibat tel, turkcell canlı destek, turkcell müşteri temsilcisi, turkcell şikayet hattı

21 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla