1. Ana Sayfa
  2. Bilişim
  3. Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Superonline, 2004’te kurulmuştur. Turkcell bunyesinde hizmet veren telekomünikasyon şirketidir. Genel olarak kendi kurduğu altyapısıyla verdiği fiber optik internet hizmetiyle bilinmektedir.

Turkcell Superonline müşterilerine şu hizmetleri sunmaktadır; bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri, katma değerli servisler, Turkcell Superonline Fiber, Turkcell Superonline ADSL, SuperNumara.

Turkcell Superonline’nin bireysel aboneleri için 0532’li, kurumsal aboneleri için ise 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Turkcell Superonline aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, kesinti ve arıza gibi bildirimlerinizi yapabilir, modem kurulumu ve abonelik açımı gibi konularda destek alabilirsiniz. Ayrıca bu numaralar üzerinden Turkcell Superonline’ye istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Turkcell Superonline Bireysel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0532 532 00 00

Turkcell Superonline Kurumsal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 222

Arama Terimleri: turkcell superonline iletişim bilgileri, turkcell superonline telefon no, turkcell superonline irtibat tel, turkcell superonline canlı destek, turkcell superonline müşteri temsilcisi, turkcell superonline şikayet hattı, superonline müşteri hizmetleri

58
Kimler Neler Demiş?

avatar
42 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
40 Comment authors
NihatfarukBilal AKyıldız öztürk çiçektuba Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Bilal AK
Ziyaretçi
Bilal AK

telefon,tv internet üçlü paket istedim. üçü 97 tl. tamam dediler. eksiğimiz var tv için digitürk işortağımız diye oraya yönlendirdiler.Onlardan da sonuç alamadım.Üçlü talebimin yanlızca internetini karşılayabildiler. Yanıltıcı bilgi ile aldatıldık. Yanlızca internete 79 tl ödüyorum. Farklı ödemeler geliyor.Nedenini sordum açma kapama dediler. Fatura gelmiyor. Ayıplı ve eksik hizmet var. İsteğimi yerine getirmediler,aboneliği iptal ettireceğim 400 tlye yakın para istediler. Alt yapı yok diyorlar. Alt yapı yoksa niye talebimizi alıyorlar. çağrı merkezlerine birtürlü ulaşamıyorum. Şikayet kısmına şikayeti yazıyorum.Şifre koymuşlar aynen yazıyorum.Yanlış diyor. Böyle rezalet görmedim. Turkcele güvenerek abone olduk.Yanıldık. şimdi aboneliği iptal ettireceğim. 18 yıllık Turksel telefon hattımıda iptal ettireceğim.

faruk
Ziyaretçi
faruk

08502220222 – 05325320000 ve 08502221222 nolu numarı aramaktayım ve internet hizmetimde kesinti olmamasına rağmen “bölgenizde internet bağlantınızda kesintiler yaşanmaktadır” mesajı sonrasında çağrıyı sonlandırıyor.
Arıza olduğu durumlardan çağrı merkezi personelleri çalışmıyorlar sanırım. Acil şu saçma sisteminizi düzeltin de size ulaşıp işlerimizi halledelim. Olur olmadık zamanlarda salak salak kampanya bilgilendirmeleri için siz bize ulaşıyorsunuz.