Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zeplin Car Oto Kiralama çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zeplin Car Oto Kiralama müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zeplin Car Oto Kiralama şikayet hattına erişebilirsiniz. Zeplin Car Oto Kiralama müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi Numarası

Araç kiralamak birçok kişinin tercihleri arasındadır. Kişiler kendi özel aracı olsa bile bazı durumlarda araba kiralamayı tercih ederler. Örnek vermek gerekirse uzak bir yere tatile gidecek olan kişiler otobüs ya da uçak yolculuğunu tercih ederek, gittikleri yerde araba kiralayarak çevreyi gezebilirler. Kurumsal firmalar da haftalık ve aylık araba kiralayarak şehir içinde ya da şehir dışında işlerini seri bir halde halledebilirler. Arabası olmayanlar, bakımda olanlar ya da bir araba yetersiz gelen kişiler araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Zeplin Car çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Zeplin Car oto kiralama kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Kaskolu ve sigortalı birçok modeldeki araçları ile Türkiye’nin birçok yerindeki müşterilerine ulaşmaktadır. Firmanın oluşturduğu çağrı merkezi numaraları da bulunmaktadır. Aklınızdaki soruları sormak, bilgi almak ya da rezervasyon için arama yapabilirsiniz.

Zeplin Car Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin oto kiralama firması olarak adını duyuran Zeplin Car birçok modelde ve özellikte olan araçları ile dikkat çekmektedir. Günlük, haftalık ya da aylık kiralama yapabilirsiniz. Daha uzun süreliğine araç kiralayacaksınız kişilere sunmuş olduğu indirimli fiyatlardan da faydalanmanız söz konusudur. 2001 yılından beri faaliyetlerini sürdüren firma Türkiye’de 73 noktasıyla hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti için müşteri hizmetleri numarası da oluşturmuştur. 0850 800 01 34 / 0212 273 24 00 numaralardan ulaşım sağlayarak müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilmeniz mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zeplin Car müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Zeplin Car Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zeplin Car ile direkt görüşme yapmak isteyen kişiler yukarıda onlara verdiğimiz numaralardan ulaşabilirler. İstek, dilek ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir facebook ve instagram hesaplarından firmayı takip edebilirsiniz. İnternet sitesinden üyelik oluşturarak araç rezervasyonu yapabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Kurumsal üyeler ekstra avantajlara da sahiptir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zeplin Car müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Zeplin Car Oto Kiralama Şikayet Hattı

Zeplin Car müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Eğer aracınızı geç teslim aldıysanız, ödemede sıkıntılar yaşadıysanız ya da hizmet kalitesinden şikayetçi iseniz hemen çağrı merkezlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilerek kişilere dönüş yapılacak ve mağduriyetler giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zeplin Car müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zeplin Car şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zeplin Car Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 01 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zeplin Car çağrı merkezi numarasına 0850 800 01 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Nova Baran Plaza / 19 Mayıs Cd. No:4 Kat:15-16 34360 Şişli – İstanbul

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 800 01 34 / 0212 273 24 00

Çağrı Merkezi İrtibat Numarası : 0212 273 29 33 / 0212 273 29 91

Fax Hattı : 0212 273 28 88

E Posta İletişim ve İrtibat Adresi : kurumsal@zeplincar.com

Arama Terimleri: Zeplin Car iletişim bilgileri, Zeplin Car telefon no, Zeplin Car irtibat tel, Zeplin Car canlı destek, Zeplin Car müşteri temsilcisi, Zeplin Car şikayet hattı, Zeplin Car müşteri hizmetleri numarası, Zeplin Car çağrı merkezi numarası, Zeplin Car iletişim numarası, Zeplin Car çağrı merkezi, Zeplin Car müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap