Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Turkcell müşteri hizmetleri numarası 2019, Turkcell telefon numarası, Turkcell iletişim, Turkcell müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

Türkiye’ de telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren ilk şirketlerden birisi olan Turkcell, 1994 yılında Mehmet Emin Karamehmet ve Murat Vargı ortaklığında kurulmuştur. 2000’ li yılların Türkiye’ sinde yaptığı altyapı ve teknoloji yatırımları ile Türkiye merkezli olarak uluslararası ölçekte faaliyet gösteren teknolojik iletişim operatörü olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Turkcell, GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5 G teknolojisini sağlayan bir operatördür. Hizmet kalitesinin yanı sıra Türkiye genelinde telekomünikasyon alanında yapmış olduğu yatırımlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana 18 milyar TL düzeyinde yatırımda bulunarak, günümüzde Türkiye genelinde pek çok noktada kendi altyapısını kullanmaktadır. Uluslararası ölçekte 10 milyonu aşkın aktif abonesiyle Türkiye’ nin en önemli operatörlerinden birisidir. Turkcell müşteri hizmetleri numarası 2019 bilgileri ile de tüm aboneleri ve abonesi olmayan tüketiciler hizmetlerine ilişkin çağrı merkezinden ayrıntılı bilgi alabiliyor.

2G/EDGE teknolojisi alanında Türkiye’nin 99.81% oranına, 3G teknolojisinde 91.21% oranına hizmet taşıyabilme kapasitesine sahip olan Turkcell, aynı zamanda da uluslararası alanda ilk 3 taşıyıcı mobil internet teknolojisinden birisine sahiptir. Zengin ürün yelpazesi ile de sadece mobil operatör hizmetleriyle sınırlı kalmayan bir ürün çeşitliliğini tüketicilerine sunuyor. 2010’ lu yıllarda yönetimsel yönden ciddi belirsizlik içerisinde bulunsa da özellikle fiber kablo altyapısı açısından yaptığı yatırımlar ile hem mobil operatör hem de internet hizmetlerinde Türkiye’ nin en yüksek hacimli şirketlerinden birisi konumunda bulunuyor.

Türkiye’ deki 4 büyük operatörden birisi olan Turkcell, Azerbaycan, Kazakistan, Moldova ve Gürcistan gibi yüksek tüketim potansiyeli bulunan ülkelerde de çok ciddi yatırımları bulunuyor. Ukrayna’da 100% hissesine sahip olan Astelit şirketi, Belarus’ta 80% hissesine sahip olduğu BeST ile hizmet veriyor. Ayrıca 2011’ den bu yana Almanya’da Turkcell Europe markasıyla faaliyet gösteriyor. Türkiye’ nin teknoloji ve telekomünikasyon alanında uluslararası şirketi haline gelen Turkcell, dinamik müşteri hizmetleri ile de kullanıcıların her türlü konuda profesyonel destek almasını sağlıyor. Özellikle de Turkcell müşteri hizmetleri numarası 2019 bilgileri üzerinden tüm tüketiciler, Turkcell müşteri temsilcileriyle canlı görüşme gerçekleştirebiliyor.

Turkcell, Türkiye genelinde Superonline şirketiyle internet altyapı hizmetleri, Turkcell TV+ ile dijital TV platformu hizmetleri, Yaani ile Türkiye’ nin ilk milli arama motoru hizmetleri, Bip ile anlık sohbet hizmetleri sunuyor. Ayrıca Dergilik, Fizy ve Lifebox gibi yan hizmetleri ile de teknoloji kullanıcısının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Zengin cihaz, internet, GSM paketleri ile tüketicilere önemli fırsatlar sunuyor. Turkcell’ in bu paketlerinin detaylarıyla ilgili bilgi almak, ihtiyaçlara göre uygun paket ve tarife seçimini belirlemek, teknik sorunlar konusunda destek almak ve şikayet bildirimlerinde bulunmak için Turkcell müşteri hizmetleri numarası 2019 kullanılabiliyor.

Turkcell Çağrı Merkezi Numarası 2019

Turkcell, Türkiye genelinde aktif hizmet sunan binlerce mağazası ile tüketicilere hizmetlerini ulaştırıyor. Aynı zamanda da Turkcell çağrı merkezi numarası 2019 üzerinden sadece teknik servis ve teknik destek hizmetleri ile sınırlı kalmayarak, mağazalarında sunduğu hizmetlerini telefon servisiyle de tüketicilerine sunuyor. Turkcell faturalı ve faturasız aboneleri ve Turkcell abonesi olmayan herkes Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak, bilgi ve teknik destek alabiliyor. Turkcell’ in uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışın etkileri müşteri hizmetleri servisinde de görülüyor. Her türlü konuya ilişkin olarak kolay anlaşılır bilgilendirmelerde bulunulduğu gibi her türlü arıza bildirimi veya şikayet bildirimi noktasında da ilgili birimlere yönlendirme açısından son derece dinamik bir yapısı bulunuyor.

Turkcell çağrı merkezi numarası 2019 bilgileri daha önceki yıllar ile aynı şekilde devam ediyor. Turkcell çağrı merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyor. Bu sayede de günün her saatinde karşılaşılan sorunlar için ya da genel paket ve ürün bilgisi almak için çağrı merkezinin aranması durumunda canlı destek hizmeti alınabiliyor. Turkcell’ in eğitim programlarından başarıya geçmiş olan çağrı merkezi personellerinin görev aldığı müşteri hizmetleri departmanlarında günün her saatinde tüm bildirim ve başvurular için tüketicilere hızlı ve dinamik bir hizmet sunuluyor. Özellikle de arıza bildirimlerinde kısa süre içerisinde çözüm sağlamaya odaklı çalışmalarıyla, tüketicilere önemli kolaylıklar ve avantajlar sağlıyor.

7/24 kesintisiz olarak canlı destek hizmetinin bulunduğu Turkcell çağrı merkezi numarası 2019 yılında iki farklı kanaldan hizmet vermektedir. Bu çerçevede de ayrıcalıklı hizmet için Turkcell Platinum müşterileri için Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri numarası olan 0532 757 1 532 ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra tüm Turkcell faturalı veya faturasız Turkcell aboneleri kolay bir şekilde 532 Turkcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak, her konuda teknik destek alabiliyor. 532 çağrı merkezi kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde 7/24 kesintisiz olarak her türlü konuda kullanılabiliyor. Ancak Turkcell abonesi olmayan kişilerin, 532 numarasından müşteri hizmetleriyle görüşebilmeleri mümkün değildir. Türk Telekom veya Vodafone abonesi olan GSM kullanıcılarının Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için 0532 532 00 00 numarasını araması gerekiyor. Bu şekilde Turkcell abonelerine hizmet veren 532 çağrı merkezine bağlantı kurulabilmesi mümkün oluyor.

Turkcell Telefon Numarası

Turkcell müşteri hizmetlerinin yanı sıra Turkcell hizmetleri ve ürünleri ile ilgili bilgi almak ya da arıza başvurularında bulunabilmek için kullanılabilecek farklı Turkcell telefon numarası bulunuyor. Bu telefon numaraları üzerinden mesai saatleri(çalışma saatleri) içerisinde görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Turkcell genel merkez numaraları ise aranan bölgeden ilgili birime düşmektedir. Yani hangi bölgeden aranıyor ise o bölgedeki Turkcell genel merkezine arama atanmaktadır. Bu çerçevede de Turkcell genel merkezi ile görüşme gerçekleştirebilmek için Türkiye’ nin her yerinde 0 212 313 10 00 numarasının aranması gerekiyor. Bu numaranın arandığı bölgeye göre o bölgede faaliyet gösteren Turkcell genel merkezine arama yönlenir.

Bunun yanı sıra Turkcell telefon numarası yetkili teknik servis ve mağazaları içinde bulunuyor. Ancak her mağaza ve yetkili teknik servis merkezinin numarası kendisine özeldir. Bu mağaza ve yetkili servis bilgilerinin öğrenilebilmesi için Turkcell resmi web sitesi üzerinde yer alan mağazalar bölümünden bulunulan bölgede ya da görüşme gerçekleştirilmek istenen Turkcell mağazasına ait bilgilerin bulunması gerekir. Turkcell’ in Türkiye genelinde on binlerce mağazası bulunmaktadır. Bu nedenle de Turkcell mağazaları ile direkt görüşmek için özel olarak o mağazanın telefon numarasının öğrenilmesi gerekir.

Turkcell İletişim

Turkcell 532 müşteri hizmetleri, BİP Turkcell müşteri hizmetleri ve Cengaver gibi farklı müşteri hizmetleri kanalları üzerinden Turkcell iletişim işlemleri oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Tüm müşteir. Hizmetleri ve genel müdürlük numaraları farklı mobil hat operatörlerinden veya sabit telefon numaraları üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kullanılabiliyor. Ancak Turkcell iletişim hizmetleri kapsamında 532 müşteri hizmetleri dışındaki tüm numaralar yalnızca çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Bu yüzden de de sabah 08.00 ile 20.00 saatleri arasında diğer numaralar kullanılabilmektedir. Diğer numaralardan ilgili departmanlara direkt olarak ulaşılabilmesi ve canlı destek hizmeti alınabilmesi için mutlaka çalışma saatlerine dikkat edilerek, aramaların gerçekleştirilmesi gerekir. Böylelikle sürekli yönlendirmeler sonucunda uzun süreler kaybedilmesinin önüne geçilebiliyor.

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0532 532 00 00 (Diğer operatörler ve sabit hatlar için.)
532

Turkcell Canlı Destek Hattı

Turkcell müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Turkcell çağrı merkezi, Turkcell iletişim bilgileri, Turkcell telefon numarası, Turkcell müşteri temsilcisi, Turkcell şikayet hattı, Turkcell müşteri hizmetleri 2019

Yorum Yap