tugbakuruyemis-cagri-merkezi-numarasi

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri HizmetleriTelefon Numarası

Tuğba Kuruyemiş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuğba Kuruyemiş şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aydın ilinde kurulmuş olan Tuğba Kuruyemiş Türkiye’nin en iyi kuruyemiş firmalarındandır. Tuğba Kuruyemiş ülkemizin her yöresinden yerli ürünlerin sıcak ve taze servis edildiği kuruyemiş cennetidir. 750 çeşit ürüne ve ülke genelinde 63 şubeye sahiptir. Gülümseyen çalışanlarıyla ve sundukları ikramlarıyla nazik çalışma politikası uygulamasının hakkını veren firma günden güne bir adım daha ileriye gitmektedir.

Kuruyemişin yanı sıra lokum, draje, incir, kahve, çikolata ve baharat çeşitlerine sahiptir. Aydınlı bir firma olmasından kaynaklandığını düşündüğümüz en kaliteli incir ve incir çeşitleri başka yerde bulamayacağınız lezzet ve güzelliktedir. Ürün kalitesi ve son teknolojik makinelerle el değmeden üretilen ürünlerle Tuğba Kuruyemiş Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyaya yayılmaya hazırlanıyor.

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası

Birbirinden lezzetli ve taze ürünleri ile müşterilerinin yanında olan Tuğba Kuruyemiş ismi çok kişi tarafından bilinmektedir. Lokumları, çerezleri, baharatları, kurabiye ve krokanları ile oldukça güzel lezzetleri ve tatları müşterilerine sunmaktadır. Mis gibi yeni çekilmiş Türk kahvesi ve sıcacık yeni kavrulmuş çerezlerinin kokusu şubelere gidildiğinde dikkati de çekmektedir. Ayrıca çalışan personelin nezaketli ve insanlara kibar davranıyor olması firmamızın önem verdiği bir konudur. Müşterilerimizin talep ve görüşleri için oluşturulan çağrı merkezlerini arayabilir müşteri temsilcilerimiz ile her konuda görüşebilirsiniz. Sizin önerileriniz bizler için oldukça değerlidir. Tuğba Kuruyemiş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri Numarası

1980 yılında Aydın ilimizde kurulan firmamız kısa süre içerisinde Ankara, Afyon, Antalya, Balıkesir, Denizli, Eskişehir ve daha birçok il ve ilçede şubeler açmıştır. Şube sayısı 84’e ulaşmıştır. ‘Sıcak sıcak taptaze’ sloganıyla adını duyuran firma, adına yakışır tazelikte ürünlerini satışa sunmaktadır. Müşterilerinin olumsuz gördüğü ya da bazı sıkıntılarla karşılaştığı hallerde müşteri hizmetleri de oluşturulmuştur. Bizlere 0 850 644 09 09 numaralı telefon hattından ulaşabileceğiniz gibi; internette bulunan iletişim formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Şubelerimize gitmeden de alışveriş yapabilmeniz mümkündür. İnternetten online alışveriş yapmak isteyenler tugbakuruyemis.com.tr adresini ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirler. İnternetten yapılan bütün alışverişleriniz hijyen koşullarına uygun olarak paketlenmektedir. 75 liranın üzerindeki gıda alımlarınızda da kargo ücreti alınmamaktadır. Ayrıca indirime girmiş ve kampanya dahilinde satışa sunulmuş olan ürünlerimiz internet sayfamızda mevcuttur. Üye olarak sipariş oluşturabilir ve sipariş takiplerinizin durumunu internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Online alışverişlerde kredi kartı ile ya da kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki numaradan müşteri hizmetlerimiz ile direk bağlantı kurmanız mümkündür. Ayrıca bizleri facebook, instagram ve yuutube üzerinden takip edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin her türlü istek, dilek ve taleplerini kayıt altına almaktadırlar.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tuğba Kuruyemiş Şikayet Hattı

%100 müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, şikayet hattı ile de siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Tam ve güvenli bir alışveriş sunma ilkesini kendimize görev edindiğimiz için; sizin tarafınızdan oluşacak olan şikayetlerin bizim için ayrı bir önemi vardır. Yaptığınız şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve en kısa süre içerinde giderilmeye çalışılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tuğba Kuruyemiş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tuğba Kuruyemiş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kurtuluş Mahallesi Menderes Bulvarı No:46/D Efeler / AYDIN
Tel: +90 850 644 09 09

Sizlere kaliteli ve lezzetli ürünler dahilinde en iyi hizmeti verebilmek için çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile sizlere en iyi hizmeti vermek için müşteri temsilcileri aracılığıyla sorularınızı yanıtlamakta. Aşağıda paylaşacağımız çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile Tuğba Kuruyemiş ile irtibata geçebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 644 09 09

Tuğba Kuruyemiş İletişim Formu

Arama Terimleri: tuğba kuruyemiş iletişim bilgileri, tuğba kuruyemiş telefon no, tuğba kuruyemiş irtibat tel, tuğba kuruyemiş canlı destek, tuğba kuruyemiş müşteri temsilcisi, tuğba kuruyemiş şikayet hattı, tuğba kuruyemiş müşteri hizmetleri, tuğba kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası, tuğba kuruyemişçağrı merkezi numarası, tuğba kuruyemişiletişim numarası, tuğba kuruyemişçağrı merkezi, tuğba kuruyemiş müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Turan özüağ 9 Mayıs 2023
  2. Mustafa 23 Şubat 2024

Yorum Yap