Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri HizmetleriTelefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri HizmetleriTelefon Numarası

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim  Müşteri HizmetleriTelefon Numarası

Aydın ilinde kurulmuş olan Tuğba Kuruyemiş Türkiye’nin en iyi kuruyemiş firmalarındandır. Tuğba Kuruyemiş ülkemizin her yöresinden yerli ürünlerin sıcak ve taze servis edildiği kuruyemiş cennetidir. 750 çeşit ürüne ve ülke genelinde 63 şubeye sahiptir. Gülümseyen çalışanlarıyla ve sundukları ikramlarıyla nazik çalışma politikası uygulamasının hakkını veren firma günden güne bir adım daha ileriye gitmektedir.

Kuruyemişin yanı sıra lokum, draje, incir, kahve, çikolata ve baharat çeşitlerine sahiptir. Aydınlı bir firma olmasından kaynaklandığını düşündüğümüz en kaliteli incir ve incir çeşitleri başka yerde bulamayacağınız lezzet ve güzelliktedir. Ürün kalitesi ve son teknolojik makinelerle el değmeden üretilen ürünlerle Tuğba Kuruyemiş Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyaya yayılmaya hazırlanıyor. Sizlere kaliteli ve lezzetli ürünler dahilinde en iyi hizmeti verebilmek için çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile sizlere en iyi hizmeti vermek için müşteri temsilcileri aracılığıyla sorularınızı yanıtlamakta. Aşağıda paylaşacağımız çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile Tuğba Kuruyemiş ile irtibata geçebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 256 244 01 62

Tuğba Kuruyemiş İletişim Formu

Arama Terimleri: tuğba kuruyemiş iletişim bilgileri, tuğba kuruyemiş telefon no, tuğba kuruyemiş irtibat tel, tuğba kuruyemiş canlı destek, tuğba kuruyemiş müşteri temsilcisi, tuğba kuruyemiş şikayet hattı, tuğba kuruyemiş müşteri hizmetleri

Cevapla