Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuğba & Venn şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuğba & Venn müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi Numarası

Firmamız 1993 yılında resmi olarak üretim faaliyetlerine başlamıştır. Ancak firma üretim faaliyetlerinden önce 1982 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Günümüzde 3 farklı markayla birlikte Türkiye genelinde onlarca satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun yanında Avrupa’dan Ortadoğu’ya kadar birçok ülkede pazarlama ağıyla global bir şirket olmak adına çalışmalar yapmaktadır. İlk olarak bayan dış giyim üretimleri ile insanların karşısına çıkmıştır. Daha sonrasında dünyanın sahip olduğu moda trendlerine göre her zaman kendini güncel tutarak farklı tekstil ürünlerinde üretimlerini yapmaya başlamışlardır.  Firmamızın farklı ürünlerle hizmet vermesinin ardından 3 farklı markayı müşterilerin beğenisine sunmuştur. Günümüzde çoğu Türkiye içerisinde olmak üzere yurtdışında da ürünlerini satışa çıkartmaktadır.

Tuğba & Venn olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu noktada müşterilerimizin düşüncelerini taleplerini ve sorunlarını analiz edip çalışmalarımızı bu yönde geliştirmek için çağrı merkezi servisimizi aktif olarak kullanmaktayız. Müşterilerimizin her türlü geri dönüşünü alabilmek amacıyla alanında uzman çalışma ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 484 85 34 numaramız ile çağrı merkezime bağlanabilirsiniz.

Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tuğba & Venn Müşteri Hizmetleri Numarası

Tuğba & Venn firması bulunduğu tekstil sektöründe müşterilerine verdiği hizmet ile her zaman öncü bir firma olmuştur ve çalışmalarını müşterilerin istek ve taleplerine göre yönlendirmektedir. 3 farklı marka ile kullanıcılarına verdikleri hizmeti her zaman en üst kalitede tutmaya çalışmaktadırlar. Bu noktada müşterilerin kullanım deneyimi oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Firma olarak müşteriler tarafından iletilecek olan geri dönüşleri oldukça önemsemektedirler. Firmamızın müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0216 484 85 34 numaralarını tuşlamanız yeterlidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tuğba & Venn Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız sizlerden gelen istek ve talepleri hızlı bir şekilde karşılamak amacıyla müşteri hizmetleri servisinde oldukça kaliteli ve deneyimli bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Aklınızda oluşan soru işaretlerini, satın alım öncesinde ve sonrasında oluşan sorunları ve düşüncelerinizi iletebilmeniz için müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde bulunan numaraları kullanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tuğba & Venn müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tuğba & Venn Şikayet Hattı

Firmamız tarafından aldığınız her türlü ürünün kullanım sürecinde veyahut satın alım aşamasında yaşadığınız sorunları ve ortaya çıkan şikayetlerinizi bizlere bildirmeniz sorunun çözümü için oldukça önemlidir. Belirttiğimiz numaralardan şikayet hattımıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tuğba & Venn müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tuğba & Venn şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tuğba & Venn çağrı merkezi numarasına 0216 484 85 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Venn Giyim San. Tic. Ltd. Şti.
Adres: Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Bulvarı Şile Yolu No: 22/B
Online Satış Müşteri Hizmetleri: 0216 484 85 34
Mağazacılık Müşteri Hizmetleri: 0216 509 42 54
E Posta Adresi: destek@tugbavenn.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tuğba & Venn iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tuğba & Venn sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tuğba & Venn iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tuğba & Venn iletişim bilgileri, Tuğba & Venn telefon no, Tuğba & Venn irtibat tel, Tuğba & Venn canlı destek, Tuğba & Venn müşteri temsilcisi, Tuğba & Venn şikayet hattı, Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarası, Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası, Tuğba & Venn iletişim numarası, Tuğba & Venn çağrı merkezi, Tuğba & Venn müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap