Soylu AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Soylu AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Soylu AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Soylu AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Soylu AVM şikayet hattına erişebilirsiniz. Soylu AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Soylu AVM Çağrı Merkezi Numarası

Soylu Alışveriş Merkezleri olarak 1994 yılından beri elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan zücaciyeye, küçük ev aletlerinden ev tekstiline kadar geniş ürün yelpazesi ve sektöründe öncü markalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Alışveriş yaparken en kaliteli ve size en uygun ürünlere yanınızda olduğumuz gibi bir sorunla karşılaştığınızda da siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezimizdeki temsilcilerimizle ve Whatsapp destek hattımızla sizlerin istek, görüş ve önerilerini dinlemeye hazırız. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti.

Soylu AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Soylu AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

Kredi kartsız, peşinatsız 15 aya varan taksit seçeneği ve kapıda ödeme alternatifleri ile Türkiye genelinde 27 farklı noktada bulunan mağazalarımızdaki yüzlerce çalışanımızla beraber ve soyluavm.com internet sitemiz üzerinden sizlerin her ihtiyacını karşılamaya hazırız. Soylu AVM olarak internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli alışveriş, ücretsiz iade, en iyi fiyat ve zamanında teslimat güvencesi ile çıktığımız yolda siz değerli müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamaya çalışırken istemeden de olsa bir aksaklık yaşatırsak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hafta içi ve cumartesi günleri sabah 9:30-12:30 saatleri arasında, öğlen 13:30-18:30 saatleri arasında  0 (212)  645 1 645 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 666 06 45 telefon numarası ile Whatsapp destek hattımız üzerinden sorun, istek, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Soylu AVM müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Soylu AVM Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Güvenli alışveriş, ücretsiz iade, en iyi fiyat, zamanında teslimat ve size en uygun ürün seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin alışveriş yaparken yanında olduğumuz gibi alışveriş sonrasında da yanında olmaya devam ediyoruz. Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezimizin 0 (212)  645 1 645 telefon numarasını aradıktan sonra “1” tuşlayarak muhasebeye, “3” tuşlayarak hukuk departmanına ve çok kısa bir süre bekleyip operatöre bağlanabilirsiniz. Kalite standartları gereği görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır. Kişisel verileriniz koruma altındadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Soylu AVM müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Soylu AVM Şikayet Hattı

Soylu AVM olarak bizimle 0 (212) 645 1 645 telefon numarası ile iletişim kurabileceğini gibi musteri.hizmetleri@soyluavm.com mail adresimizden ya da soyluavm.com internet sitemizdeki iletişim bölümüne adınız, e-mail adresiniz ve mesajını yazarak da iletişim kurabilirsiniz. Siparişlerinizi güvenli alışveriş, ücretsiz iade, en iyi fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti güvencesi ile sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Soylu AVM müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Soylu AVM şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Soylu AVM Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Soylu AVM çağrı merkezi numarasına 0850 222 2 000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Ünvan : Soylu Alışveriş Merkezleri LTD.ŞTİ.
Genel Müdürlük : Fevzi Çakmak Mah. 1107 Sokak No: 7/A 34220 ESENLER İstanbul – Türkiye
Telefon : 444 80 39 (Çağrı Merkezi) 0212 645 1 645
Hukuk Servisi : 0850 666 00 50
Whatsapp Destek Hattı : 0850 666 06 45
Müşteri Hizmetleri E-mail : musteri.hizmetleri@soyluavm.com
Mersis – Ticari Sicil No: 776003853500015 – 3127611
E-mail : info@soyluavm.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Soylu AVM iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Soylu AVM sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Soylu AVM iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Soylu AVM iletişim bilgileri, Soylu AVM telefon no, Soylu AVM irtibat tel, Soylu AVM canlı destek, Soylu AVM müşteri temsilcisi, Soylu AVM şikayet hattı, Soylu AVM müşteri hizmetleri numarası, Soylu AVM çağrı merkezi numarası, Soylu AVM iletişim numarası, Soylu AVM çağrı merkezi, Soylu AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap