Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Tuğba Kuruyemiş müşteri temsilcisi direk bağlanma, Tuğba Kuruyemiş müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi sahibi olmak için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri Numarası

1980 yılında Aydın’da kurulan Tuğba Kuruyemiş kısa zamanda hızlı bir şekilde yükselerek kuruyemiş alanında sayılı markalardan biri haline gelmiştir. Müşterilerine sıcak ve taze kuruyemiş sunma vizyonuyla piyasaya çıkan Tuğba Kuruyemiş müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Başarısını ve satışlarını günden güne yükselterek Türkiye genelinde 65 mağaza açma başarısını gösteren Tuğba Kuruyemiş 750 çeşit ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Tuğba Kuruyemiş üretimlerinin tamamını Aydın’da 35000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesisinde yapmaktadır. Kuruyemişin yanında lokum, draje, kahve, baharat ve incir üretimi de yapan Tuğba Kuruyemiş ürettiği ürünleri Türkiye geneli 65 mağazada müşterileriyle buluşturmaktadır. 1000’e yaklaşan personeliyle bir çok eve aş götürülmesine vesile olmaktadır. Mağaza sayısını ve iş alanını arttırma yolunda kararlı şekilde devam eden Tuğba Kuruyemiş marka değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Hizmet kalitesine çok önem veren Tuğba Kuruyemiş, üreticiden en kaliteli ürünleri seçerek üretim tesislerinde insan eli değmeden otomayon sistemiyle işleyip müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Kaliteli ve taze ürünleri müşterileriyle buluşturan Tuğba Kuruyemiş müşterilerinden tam not almanın haklı gururunu yaşamaktadır. Online satış alanında da hizmet veren Tuğba Kuruyemiş Türkiye’nin dört bir yanına ürünleri ulaştırmaktadır.

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 256 244 01 62

Tuğba Kuruyemiş Adres
KURTULUŞ MAH. MENDERES BULVARI NO:46/D MERKEZ/AYDIN

Arama Terimleri: tuğba kuruyemiş çağrı merkezi, tuğba kuruyemiş iletişim, tuğba kuruyemiş müşteri hizmetleri, tuğba kuruyemiş telefon numarası, tuğba kuruyemiş şikayet hattı, tuğba kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası, tuğba kuruyemiş şikayet

One Response

  1. Serpil Çiçek 18 Nisan 2023

Yorum Yap