Scorp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Scorp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Scorp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Scorp 2015 yılında Koç Üniversitesi’nde okuyan 2 genç tarafından yapılmış bir uygulamadır. Scorp kullanıcıların 15 saniyelik kısa videolar çekip arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak sağlar. Scorp uygulamasına Facebook hesabınızla giriş yaparak veya üyelik formunu doldurup üye olabilirsiniz.

Scorp’ta her video belirli bir kategoriye sahiptir, bir kullanıcı kategori açıp o kategori üzerinden video paylaşımı yapar. Diğer kullanıcılar isterlerse bu kategori üzerinden video çekip paylaşabilir. Ayrıca “Anonim Ol” kategorisiyle profiliniz belli olmadan video yükleyebilirsiniz. Günümüzdeki diğer sosyal medya uygulamaları gibi Scorp’ta da haber akışı özelliği bulunmaktadır. Burada paylaşılan her video kategorisi ve yüklendiği zamana göre sıralanmakta, kullanıcılar bu videoları beğenip yorum yapabilmektedir.

Scorp’ta üyelik esnasında oluşan hataları, üyeliğin kapanması, üyelik bilgilerinin hatalı olması, kullanıcı şifresinin başkası tarafından değiştirilmesi gibi yaşadığınız sorunlarınız için maalesef Scorp’un bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Kısacası Scorp uygulamasının bir çağrı merkezi numarası maalesef bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla gireceğiniz iletişim formuna; hesap kapatma ile ilgili konularınızı, kullanıcı adı değişiklik isteği, hesap erişim sorunu, teknik sorun gibi konuları bildirebilir, geri dönüş alabilirsiniz.

Scorp İletişim Formu

Scorp hakkında yukarıda bulunan çözüm yolları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen cevaplar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Terimleri: scorp iletişim bilgileri, scorp telefon no, scorp irtibat tel, scorp canlı destek, scorp müşteri temsilcisi, scorp şikayet hattı

10 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla