Scorp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scorp çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Scorp müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Scorp şikayet hattına erişebilirsiniz. Scorp müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Scorp 2015 yılında Koç Üniversitesi’nde okuyan 2 genç tarafından yapılmış bir uygulamadır. Scorp kullanıcıların 15 saniyelik kısa videolar çekip arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak sağlar. Scorp uygulamasına Facebook hesabınızla giriş yaparak veya üyelik formunu doldurup üye olabilirsiniz.

Scorp’ta her video belirli bir kategoriye sahiptir, bir kullanıcı kategori açıp o kategori üzerinden video paylaşımı yapar. Diğer kullanıcılar isterlerse bu kategori üzerinden video çekip paylaşabilir. Ayrıca “Anonim Ol” kategorisiyle profiliniz belli olmadan video yükleyebilirsiniz. Günümüzdeki diğer sosyal medya uygulamaları gibi Scorp’ta da haber akışı özelliği bulunmaktadır. Burada paylaşılan her video kategorisi ve yüklendiği zamana göre sıralanmakta, kullanıcılar bu videoları beğenip yorum yapabilmektedir.

Scorp Çağrı Merkezi Numarası

2014 yılında 4 Türk üniversite öğrencisi tarafından yaratılmış olan Scorp, “konu başlığı odaklı” bir uygulama olması için tasarlanmıştır. Başlarda, Scorp’ta yer alan içerikler 15 saniyelik videolardan oluşmaktadır. 2015 yılında canlı yayın yapma özelliği de ilave edilmiştir. Uygulama Google play store üzerinden ve İOS mağazalarından kolayca indirilebilmektedir. Uygulamayı kullanmak gayet kolaydır. İçinde bir profil oluşturduktan sonra kısa videolar paylaşılan bir uygulamadır. Videolar 15 saniyeliktir. Bu 15 saniyelik videolar uygulamaya kaydedilir ve hesap sahibi olan herkes tarafından rahatlıkla izlenebilmektedir. Videoları kategorilere ayrıştırılmıştır. Her kullanıcı istediği kategoriye uygun olan videoyu yüklemektedir. Scorp çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kullanıcılarının sorunla karşılaştıklarında başvurabilecekleri bir iletişim hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle teknik destek almak isteyen, sorunlarına çözüm bulmak isteyen kullanıcılar resmi mail adresi olan support@scorp.com mail adresine veya resmi internet sitesi olan www.scorpapp.com üzerinden “bize ulaşın” opsiyonunu kullanarak iletişim kurabilir. Tüm kullanıcıların yaşadığı sorunlarla yakından, titizlikle ilgilenilir. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra en kısa sürede dönüş yapılır.

Scorp Müşteri Hizmetleri Numarası

Scorp, iletişim numarası veya çağrı merkezi kullanmamaktadır. Bunun yerine, günümüz teknolojisinin imkanlarını kullanarak internet üzerinden ulaşım için resmi internet sayfası üzerinden “bize ulaşın” başlığı altında bulunan iletişim formu ile müşterileriyle iletişim kurma yolunu seçmiştir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Yapılan tüm görüşmeler kayıt ve kişisel tüm bilgileriniz de yasal zorunluluk uyarınca koruma altındadır. Sorununuz en kısa zamanda çözülecektir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Scorp müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Scorp Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Scorp hizmetlerinden ötürü meydana gelmiş olan sorunları çözmek için aksiyon almaya her zaman hazır olan bir markadır. Bu bağlamda ülkemizde müşteri hizmetleri servisi sunmayan marka, hizmetini online olarak sunduğu iletişim formu ile yürütmektedir. Buradaki amaç, telefonda geçen beklemelerin meydana getirdiği stresi ve buna bağlı olarak ortaya çıkan memnuniyetsizliği yok etmek ve her problemi kayıt altına alarak sorunu es geçmeden çözüme kavuşturmaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Scorp müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Scorp Şikayet Hattı

Scorp şikayet hattı değerli müşterilerinin hizmet alımlarında yaşamış olduğu her türlü şikayette yardıma hazırdır. Yukarıda belirtilen yöntemlerden uygun olanının seçilmesi durumunda en kısa sürede sorununuzun çözümü için iletişime geçilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Scorp müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Scorp şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Scorp’ta üyelik esnasında oluşan hataları, üyeliğin kapanması, üyelik bilgilerinin hatalı olması, kullanıcı şifresinin başkası tarafından değiştirilmesi gibi yaşadığınız sorunlarınız için maalesef Scorp’un bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Kısacası Scorp uygulamasının bir çağrı merkezi numarası maalesef bulunmamaktadır. Bunun yerine iletişime geçebileceğiniz başka alternatifler mevcuttur.

Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla gireceğiniz iletişim formuna; hesap kapatma ile ilgili konularınızı, kullanıcı adı değişiklik isteği, hesap erişim sorunu, teknik sorun gibi konuları bildirebilir, geri dönüş alabilirsiniz.

Scorp İletişim Formu

Scorp hakkında yukarıda bulunan çözüm yolları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen cevaplar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Terimleri: scorp iletişim bilgileri, scorp telefon no, scorp irtibat tel, scorp canlı destek, scorp müşteri temsilcisi, scorp şikayet hattı, scorp müşteri hizmetleri numarası, scorp çağrı merkezi numarası, scorp iletişim numarası, scorp çağrı merkezi, scorp müşteri hizmetleri direk bağlanma

27 Yorum

 1. Helin Çiçek 17 Ağustos 2017
  • Yönetici 17 Ağustos 2017
 2. Musa Baysan 29 Ağustos 2017
  • Yönetici 29 Ağustos 2017
 3. Melike 2 Eylül 2017
  • Yönetici 3 Eylül 2017
 4. kubra 16 Eylül 2017
 5. Selin 15 Ekim 2017
 6. Selin 15 Ekim 2017
  • Yönetici 15 Ekim 2017
 7. Nur 25 Ocak 2018
  • Yönetici 27 Ocak 2018
 8. Miray 13 Şubat 2018
 9. bulut 5 Mart 2018
 10. bulut 5 Mart 2018
 11. Ayşee 28 Mart 2018
  • Yönetici 29 Mart 2018
 12. Ayşee 8 Nisan 2018
 13. Utku 12 Nisan 2018
 14. Utku 12 Nisan 2018
 15. Mrv 7 Mayıs 2018
  • Yönetici 7 Mayıs 2018
   • Mrv 7 Mayıs 2018
    • Mrv 7 Mayıs 2018
 16. Ozzie 3 Eylül 2018
 17. Ozzie 3 Eylül 2018
 18. Dİlan 12 Eylül 2018

Yorum Yap