Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hamidiye Su çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hamidiye Su müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hamidiye Su şikayet hattına erişebilirsiniz. Hamidiye Su müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hamidiye Su Çağrı Merkezi Numarası

Su hayattaki en güzel şeydir. Yaşamamız için suyun büyük bir önemi vardır. İçtiğimiz suyun da mikropsuz olması önemlidir. İçindeki mineraller de sağlığımız için önem taşımaktadır. Hamidiye Su 1902 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Modern donanımlı tesislere sahip olup el değmeden damacanalara hazırlanıp sizlere getirilmektedir. Laboratuvarlarda fiziksel ve kimyasal testlerden geçirilmektedir. Hijyenik ortamlarda hazırlanan suyu gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Damacanaların iç ve dış yüzeyleri 55-70 derecede yıkanmakta, durulanmakta, su dolumları yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Teknik ekipmanlar ve cihazlar üretim tesislerinde bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak sipariş oluşturabilir, istek ve dileklerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Hamidiye Su çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu su firmasının nakil ve dağıtım işlemlerinde son model taşıma araçları kullanmaktadır. Ayrıca gıda maddeleri tüzüğüne göre taşımacılık yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük tanker filosuna da sahiptir. İstanbul’da bulunan firma birçok ilçe ve semte su nakliyesi yapmaktadır. İçimi yumuşak, lezzetli ve doğal olmasıyla da tercih edilmektedir. Su siparişi verecek olan kişiler firmanın uygulamasını telefonlarına indirerek bunu anında başarabilirler. Telefon ile sipariş verecek kişiler 0 212 360 17 45 – 0 212 360 13 33 numaraları arayarak da sipariş oluşturmanız mümkündür. Bayi listesini görmek ve size yakın olan yeri seçmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Numarası : 444 19 02

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hamidiye Su müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu su firması ile direkt bağlantı kurarak siparişte bulunacak kişiler yukarıda bulunan numaraları arayabilirler. Ayrıca 444 19 02 müşteri hizmetleri numarasından ulaşım sağlamanız da mümkündür. Tek tıkla online sipariş vermek isteyenler uygulamayı indirebilirler. Mail ile iletişim kuracak olan kişiler bilgi@hamidiye.istanbul mail adresi ile yazılı iletişimde bulunabilirler. Sosyal medya hesaplarından takip etmeniz de mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hamidiye Su müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Hamidiye Su Şikayet Hattı

Bu firmanın müşteri hizmetlerini arayarak karşılaştığınız sıkıntılı durumları ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Yılların deneyimi ile müşterilerinin devamlı yanında olan firma onların memnun kalmalarını da önemsemektedir. Siparişlerin geç gelmesi, su ya da damacana ile ilgili sıkıntıları firmaya bildirebilir ve giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yapılan şikayetlerin hepsi değerlendirilmekte ve hemen giderilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hamidiye Su müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hamidiye Su şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 19 02

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hamidiye Su çağrı merkezi numarasına 444 19 02 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Hamidiye Kaynak Suları Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş

Adres Bilgisi : Mithat Paşa Mah. Selanik Bulvarı No: 1 Kemerburgaz-Eyüpsultan/İSTANBUL

Telefon No : 0212 360 17 45

İrtibat Tel: 0212 360 13 33

Fax İletişim Hattı : 0212 360 17 41

E-Posta İrtibat Bilgisi: bilgi@hamidiye.istanbul

Arama Terimleri: Hamidiye Su iletişim bilgileri, Hamidiye Su telefon no, Hamidiye Su irtibat tel, Hamidiye Su canlı destek, Hamidiye Su müşteri temsilcisi, Hamidiye Su şikayet hattı, Hamidiye Su müşteri hizmetleri numarası, Hamidiye Su çağrı merkezi numarası, Hamidiye Su iletişim numarası, Hamidiye Su çağrı merkezi, Hamidiye Su müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap