Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bu makalemizde Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma, Gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanma konuları hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız makalemizi okumaya devam ederek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2001 yılında kurulan Gittigidiyor yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Eticaret’in öncü firmalarından biri haline gelen Gittigidiyor 2011 eBay’ın bünyesi altına girdikten sonra eticaret sektöründeki liderlerden biri haline gelmiştir. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla müşterileriyle ürünlerini buluşturan Gittigidiyor 18 milyondan fazla kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen eticaret markası haline gelmiştir. Gittigidiyor bireysel satıcıların ve işletmelerin sanal mağaza açmasına olanak sağlayarak eticaret alanında büyük adımlar atılmasına katkı sağlamıştır. 184’ten fazla çalışan ile 52 milyondan fazla ürün satışı yapan Gittigidiyor her geçen gün marka değerini arttırarak Türkiye’nin en büyük pazarlarından biri haline gelmektedir.

Gittigidiyor mağazalarında giyimden kozmetiğe, ev, ofis ve bahçe malzemelerinden elektroniğe, hobi ve eğlence ürünlerinden otomobil ve motosiklete, spor ürünlerinden süpermarket ürünlerine kadar bir çok kategoride binlerce ürüne ulaşabilirsiniz. Satış sonrası destek konusunda da kendini her geçen gün geliştiren Gittigidiyor müşteri hizmetleri sorunlarınızla ilgilenerek en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çaba göstermektedir.

Gittigidiyor sıfır risk sistemi ile hem satıcıları hem de alıcıları korumaktadır. Sıfır risk sisteminde satıcı ürün satışını yaptıktan sonra alıcı onayının ardından ilk iş günü içerisinde parayı hesabında görmektedir. Bu sayede satış sonrası parasını günlerce beklemek zorunda kalmamaktadır. Sıfır risk sisteminde alıcıyı koruyan madde ise; alıcı ürün alımından sonra ürünün kargoya verilmesine müteakip 3 gün içinde ürünü iade edebilme ya da onaylama hakkına sahiptir. Ürün onayına kadar para Gittigidiyor havuzunda beklemektedir. Alıcı onayı verdikten sonra Gittigidiyor ilk iş günü içerisinde parayı satıcının hesabına aktarmaktadır.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 3229

Gittigidiyor İletişim Formu
link

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma İşlemi Nasıl Yapılır?

Gittigidiyor müşteri hizmetlerine sabah 08:00 akşam 17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikle Gittigidiyor’a üye girişi yapmanız gerekmektedir. Ardından bu linki tıklayarak “Bizi Arayın” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza 4 haneli Gittigidiyor VIP kodu gelecektir. Ardından 0850 252 3229 numaralı Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarasını arayarak 4 haneli VIP kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından Gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi gerçekleşecektir. VIP kodunun geçerlilik süresi 15 dakikadır ve sadece mesai saatleri içerisinde alınabilmektedir.

Arama Terimleri: gittigidiyor müşteri hizmetleri, gittigidiyor çağrı merkezi, gittigidiyor müşteri temsilcisi, gittigidiyor müşteri hizmetlerine direk bağlanma, gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanma, gittigidiyor çağrı merkezine direk bağlanma

One Response

  1. ERKAN SOYBERK 19 Ocak 2020

Yorum Yap