AliExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AliExpress çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AliExpress müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Aliexpress, Alibaba Group bünyesinde 1999 yılında Çin’de kurulmuştur. Çin’in en büyük e-ticaret şirketidir. Aliexpress’te dünya genelinde toplam 200’ü aşkın ülkeye 3.5 milyon şirket üzerinden alışveriş yapılmaktadır. Aliexpress’te ürün satmak isteyen müşteriler için özel dükkan şeklinde sayfalar oluşturmakta, bu sayfalar bir takıma mini showroom niteliği görmektedir.

Ülkemizde son yıllarda Aliexpress’in ismi sıklıkla duyulmaya başlanmış, çoğu kişi Alibaba ve Aliexpress.com sitelerinden alışveriş yapmaktadır. Dünya genelinde en uygun fiyat garantisi, milyonlarca ürün çeşitliliği, aklınıza gelebilecek her türlü ürün kategorisi ile tüm dünyanın gözde alışveriş sitesi olmuştur. Ülkemizde Aliexpress ile alışveriş yapıp memnun kalanların sayısı bir hayli fazladır.

AliExpress Çağrı Merkezi Numarası

Aliexpress her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve satıcı ile aracı arasındaki bağı kurmaktadır. Siztem olarak gittigidiyor tarzı bir hizmet veren site aynı zamanda sadece ülkesine hizmet vermeyip global piyasada hizmet vermektedir. Haliyle bir çok insana hitap etmekte ve bağlantıyı kurmaktadır.

Aliexpress üzerinden siparişlerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Sipariş vermeden önce dikkat etmeniz gereken hangi satıcının bu ürünü sattığıdır. Güvenli olan satıcıları tercih etmelisiniz. Satıcını ile rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz mesaj gönderme sistemi mevcut olan sitede güvenilirlik üst düzeyde tutulmaya çalışılmıştır. Satıcı ile iletişime geçerek ürün hakkında bilgiler alabilirsiniz. Mesajlaşma için basit düzeyde İngilizce bilmeniz yeterlidir.

Aliexpress üzerinden sipariş vermeden önce mutlaka tedarik ve kargolanma gibi süreleri kontrol ediniz. Siparişlerin size ulaşması iki aya kadar uzayabilmektedir. Bu sebeple aldığınız ürünlerin hemen elinize geçmesini beklemeyiniz ve mutlaka site üzerinden kargo durumunu ve tedarik süresini kontrol ediniz.

Aliexpress Müşteri Hizmetleri Numarası Türkiye

Aliexpress’in Türkiye üzerinden iletişime geçebilmeniz için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantı aracılığıyla AliExpress ile canlı olarak iletişime geçebilir; sipariş esnasında yaşadığınız sorunları, ürün kargo taşıma durumunda yaşadığınız sorun ve aksaklıkları, ürünü teslim aldıktan sonra yaşadığınız  problemleri kolayca AliExpress’e bildirebilir, hızlı bir dönüş alabilirsiniz.

Aliexpress Çağrı Merkezi Numarası Türkiye

Aliexpress Türkiye iletişim numarası çağrı merkezi için mevcut bir numara bulunmamaktadır. Bunun yerine satıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca canlı destek linki üzerinden canlı destek müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.  Aliexpress sizlere en kısa sürede çözüm sunacaktır.

AliExpress Canlı Destek Merkezi

Arama Terimleri: aliexpress iletişim bilgileri, aliexpress telefon no, aliexpress irtibat tel, aliexpress canlı destek, aliexpress müşteri temsilcisi, aliexpress şikayet hattı, aliexpress çağrı merkezi numarası, Aliexpress Türkiye iletişim numarası, Aliexpress müşteri hizmetleri Türkiye numarası, Aliexpress müşteri hizmetleri

811 Yorum

  1. Suphi 28 Ekim 2023
    • Mehmet 5 Kasım 2023
  2. Hamit Nebioğlu 28 Kasım 2023
  3. Fethiye 29 Aralık 2023
  4. Yaşar çikdemtepe 11 Şubat 2024

Yorum Yap