Ttec Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ttec Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ttec çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ttec müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ttec şikayet hattına erişebilirsiniz. Ttec müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ttec Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Ttec müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Ttec müşteri temsilcisi direk bağlanma, Ttec müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Ttec hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ttec Müşteri Hizmetleri Numarası

Ttec 1995 yılında İstanbul’un tarihi dokusuyla ünlü Pera bölgesinde kurulmuştur. Kısa zamanda telefon aksesuar kategorisinde Türkiye’de ve global alanda marka haline dönüşen Ttec ürünlerinde fonksiyonelliği ve tasarımı birleştirerek en güzel ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ürün yelpazesini genişleterek devam eden Ttec kısa zamanda çok ilerleme kaydetti ve telefon aksesuar alanında vazgeçilmez markalardan biri haline dönüştü.

Ünü yurt dışına da taşan Ttec Türkiye ilk sırada olmak üzere 20 farklı ülkede 15000’den fazla satış noktasında müşterileriyle buluşmuştur. 70 milyondan fazla ürün satışı yaparak müşterilerin isteklerine en iyi şekilde cevap vermiştir. Kaliteli ürünleri, geniş teknik destek ağı ve mutlu müşteri hizmetleri ile sattığı ürünlerin satıştan sonra da arkasında durmayı bilmiştir.

Birçok kategoride ürün satışı yapan Ttec telefonların tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri üretmenin gururunu yaşamaktadır. Güç kategorisinde taşınabilir şarj aletleri, kablosuz taşınabilir şarj aletleri ve batarya satışı yapan Ttec telefonların güç ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri üretmektedir. Yeni çıkan akıllı telefonlardaki şarj ihtiyacını iyi şekilde çözümleyen Ttec seyahat şarj aleti, araç içi şarj aleti, şarj ve data kablosu satışı yapmaktadır. Bunların dışında ekran koruyucu, koruma kılıfı, bluetooth hoparlör, bluetooth kulaklık, kablolu kulaklık, telefon tutucu, spor kol bantları gibi bir çok kategoride yüzlerce ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ttec müşteri hizmetleri numarası 0850 222 88 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ttec Çağrı Merkezi Numarası

Ttec çağrı merkezi numarasıyla müşterilerinin yanında olmaya özen göstermektedir. Birbirinden güzel binlerce telefon aksesuarına ulaşabileceğiniz Ttec ile sorunsuz bir alışveriş yapabilirsiniz. Her firmada olduğu gibi Ttec’de de satın alma işlemi öncesi ve ya satın alma işlemi sonrasında aklınızda bazı sorular oluşabilir. Bu soruları Ttec ile görüşebilmek için çağrı merkezi numarası arayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Ttec müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle iletişime geçmek için hazır beklemektedir.

Ttec çağrı merkezi numarası 0850 222 88 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ttec Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ttec müşteri hizmetleri direk bağlanma için bir numara arıyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz. 0850 222 88 32 numaralı telefonu aradıktan sonra Ttec müşteri temsilcileriyle sorunsuz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ttec satış sonrasında da müşterilerine güzel bir şekilde hizmet verebilmek için geniş bir müşteri hizmetleri ekibine mevcut bulunmaktadır.

Ttec müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 88 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ttec Şikayet Hattı

Ttec ile yapmış olduğunuz alışveriş sonrasında memnun kalmadığınız durumlar için şikayetleriniz olabilmektedir. Oluşan şikayetlerinizi iletebileceğiniz Ttec şikayet hattı bulunmaktadır. Ttec şikayet hattını arayarak ürünler ya da personeller hakkında yaşamış olduğunuz sorunları Ttec müşteri temsilcileri ile paylaşabilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ttec şikayet hattı 0850 222 88 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ttec müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ttec şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ttec Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 88 32

Ttec İletişim Formu
iletişim

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ttec çağrı merkezi numarasına 0850 222 88 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Ttec Adres
Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi, Bilge 1 Sokak No:17 Yenibosna 34196 Bahçelievler / İstanbul

Arama Terimleri: Ttec iletişim bilgileri, Ttec telefon no, Ttec irtibat tel, Ttec canlı destek, Ttec müşteri temsilcisi, Ttec şikayet hattı, Ttec müşteri hizmetleri numarası, Ttec çağrı merkezi numarası, Ttec iletişim numarası, Ttec çağrı merkezi, Ttec müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap