TRT Çocuk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TRT Çocuk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TRT Çocuk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TRT Çocuk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TRT Çocuk şikayet hattına erişebilirsiniz. TRT Çocuk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TRT Çocuk Çağrı Merkezi Numarası

Çocuklara yönelik olan bu kanal yirmi dört saat boyunca çizgi film yayınlamaktadır. Eğlenceli vakit geçirten TRT Çocuk hem de çoğu eğitici çizgi filmiyle çocukların zihnini geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Tamamen çocukların gelişimini geliştirecek türden yayınlar yapan bu kanal yanlış tüketime, israfa karşı çocukları bilgilendirerek iyi ahlakı çocuklara empoze etmektedir. Çocukların tam da buna ihtiyacı olduğu bu dönemde bu kanal açık ara en iyi çocuk kanalı olmaktadır. Reklamsız yayınlarıyla da çocukların kişisel gelişimini kötü yanda etkilememektedir. Şahsi eleştiri, yorum, öneri ve fikirleriniz varsa bu konu hakkında kanalın çağrı merkezini arayabilir ve müşteri hizmetlerinden yardım isteyebilirsiniz.

TRT Çocuk çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TRT Çocuk Müşteri Hizmetleri Numarası

Televizyon sektörünün ilk yıllarından beri yayın yapan TRT, farklı kanallarla daha geniş kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Bu kanallardan biri olan bu kanal, çocuklara yönelik yayın yapmaktadır. Sunmuş olduğu çizgi filmlere ayrıntılı alt yazı seçeneğini de ekleyerek işitme engeli olan çocuklara da kolaylık sağlamıştır. TRT müşteri hizmetleri numarası sabit bir telefon numarasına sahiptir. Geniş bir izlemeye sahip olan bu kanalın izleyici kitlesinin düşüncelerini önemseyip bu gereksinimin farkında olması çok güzel. 444 0 878 numarasını arayarak soru sorabilir, istek ve öneriler de bulunup sunulan yayınlar hakkında, yayın akışı hakkında bilgi alabilir veyahut şikayette bulunabilirsiniz. Bu numaradan yapacak olduğunuz görüşmeler kişisel verilerin korunması şartıyla kayıt altına alınacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TRT Çocuk müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

TRT Çocuk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Televizyonun hayatımıza girmesiyle birlikte çoğu vaktimizi film, çizgi film, belgesel gibi televizyon programlarıyla doldurmaktayız. Gerek çocuklara yönelik yarışma programlarıyla, gerekse duyarlı çizgi filmleri ile izleyicinin açık fikirlerini almak için kurulmuş olan bu kanalın müşteri hizmetlerini yukarıdaki numara ile hiçbir tuşlama yapmadan, birkaç saniye bekleme ile direkt bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TRT Çocuk müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

TRT Çocuk Şikayet Hattı

Bu kadar güzel bir kanalın iyi yanlarının yanında hataları da olabilir. İzleyici kitlesinin düşünce ve görüşlerini her şekilde önemseyen bu kanalın belirtmek istediğiniz şikayetinizi  müşteri hizmetleri numarasından belirtebilmektesiniz. Bu mevzuda çağrı merkezi numarasının yanında 4440878@trt.net.tr adresinden şikayet hattı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TRT Çocuk müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TRT Çocuk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TRT Çocuk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 212 259 72 75 / 22 38

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TRT Çocuk çağrı merkezi numarasına 0212 259 72 75 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
E-Posta : nevra.sari@trt.net.tr
Telefon : 0212 259 72 75

Arama Terimleri: TRT Çocuk iletişim bilgileri, TRT Çocuk telefon no, TRT Çocuk irtibat tel, TRT Çocuk canlı destek, TRT Çocuk müşteri temsilcisi, TRT Çocuk şikayet hattı, TRT Çocuk müşteri hizmetleri numarası, TRT Çocuk çağrı merkezi numarası, TRT Çocuk iletişim numarası, TRT Çocuk çağrı merkezi, TRT Çocuk müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. okan 29 Mayıs 2023
  2. Ahmet doğanay 21 Ocak 2024

Yorum Yap