Önlem Çocuk Bezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Önlem Çocuk Bezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Önlem Çocuk Bezi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Önlem Çocuk Bezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Önlem Çocuk Bezi şikayet hattına erişebilirsiniz. Önlem Çocuk Bezi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Önlem Çocuk Bezi Çağrı Merkezi Numarası

Doğan her yeni çocuk bir umuttur. Her bebek insanlara güzellik ve sevgi getirir. Her aile de çocukları için ve yeni doğan bebekleri için ellerinden geleni fazlası ile yapar. Nitekim bebeklerin doğduğu andan itibaren kullanılan, olmazsa olmaz olan ürün çocuk bezidir. Bu noktada da gerek yerli gerek yabancı birçok markanın farklı kilo ve yaş gruplarına göre bebek bezi vardır. İşte onlardan bir tanesi de Önlem Çocuk Bezidir. 2000li yıllarda Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Önlem firmasının bebek bezi, markalarından bir tanesidir. Ürün özellikleri ve fiyatı itibari ile güvenle kullanılabilir. Kişiler markanın ürünleri hakkında bilgi almak isterse, firmanın çağrı merkezi numarası  0 850 201 75 40 biçimindedir.

Önlem Çocuk Bezi çağrı merkezi numarası 0850 201 75 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Önlem Çocuk Bezi Müşteri Hizmetleri Numarası

İçeriğinde papatya, zeytinyağı, papatya, aloevera ve E vitamini gibi 5 doğal öz bulunan, markanın bebek bezleri bebeğin hassas cildi göz önüne alınarak hazırlanmış tamamen doğal olan bezlerdir. İlgili testlerden geçtikten sonra piyasaya sunulurlar. Ürün almak ya da bir başka konuda görüşmek için aranacak olan müşteri hizmetleri numarası üstte yer alan numara olan 850 201 75 40 numarasıdır. Günün her saati bu numara aranabilir.

Önlem Çocuk Bezi müşteri hizmetleri numarası 0850 201 75 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Önlem Çocuk Bezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmada çalışan bir kişi ile iş bağlantısı yapmak, iş başvurusu yapmak ya da bir başka nedenden ötürü görüşmek isterseniz o zaman yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra karşınıza çıkan operatöre kiminle ne için görüşmek istediğinizi belirtirseniz size bu konuda anında yardımcı olunacaktır.  Firmanın internet sitesi üzerinden de iletişime geçilmesi mümkündür. Sitede yer alan iletişim formu doldurulup görüşülmek istenen kişinin adı yazıldığı zaman sizinle iletişime geçilecektir.

Önlem Çocuk Bezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 201 75 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Önlem Çocuk Bezi Hastanesi Şikayet Hattı 

Firmadan aldığınız bebek bezlerinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yapılması gereken şey ise üstte yer alan numaranın aranmasıdır. Burada ilgili bölüme bağlanıldıktan sonra sorun net ve açık bir biçimde ifade edilip belirtildiği zaman firma yetkilileri hiç zaman kaybetmeden sorunun giderilmesi için size yardımcı olur.

Önlem Çocuk Bezi şikayet hattı 0850 201 75 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Önlem Çocuk Bezi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Önlem Çocuk Bezi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Önlem Çocuk Bezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 201 75 40

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Önlem Çocuk Bezi çağrı merkezi numarasına 0850 201 75 40 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta İrtibat Mail Adres Bilgisi  : onlem@pakten.com
Telefon Numarası : 0850 201 75 40

Arama Terimleri: Önlem Çocuk Bezi iletişim bilgileri, Önlem Çocuk Bezi telefon no, Önlem Çocuk Bezi irtibat tel, Önlem Çocuk Bezi canlı destek, Önlem Çocuk Bezi müşteri temsilcisi, Önlem Çocuk Bezi şikayet hattı, Önlem Çocuk Bezi müşteri hizmetleri numarası, Önlem Çocuk Bezi çağrı merkezi numarası, Önlem Çocuk Bezi iletişim numarası, Önlem Çocuk Bezi çağrı merkezi, Önlem Çocuk Bezi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap