Şengüller Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şengüller Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şengüller çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şengüller müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şengüller şikayet hattına erişebilirsiniz. Şengüller müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şengüller Çağrı Merkezi Numarası

Gelişmiş hizmet kalitesiyle ön plana çıkan Şengüller çağrı merkezi numarası 444 0 143 numaralarından oluşuyor. İlgili firma birçok telefon markasını bünyesi altında barındırıyor. Ayrıca sattığı bütün teknolojik ürünleri garantili hizmet kapsamında satışını gerçekleştiriyor. Böylelikle ayrıcalıklı bir hizmet deneyimine erişmiş oluyorsunuz. İlgili firmanın müşteri hizmetleri birimi son derece profesyoneldir.

Saniyeler içerisinde sizlerle iletişime geçerek telefon üzerinden bütün işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Ayrıca ilgili firma oyun konsolu aksesuarlarının da satışını gerçekleştiriyor. PUGB mobile oyun konsolu aksesuarlarına ilgili firma üzerinden ulaşabilirsiniz. İlgili firmanın bütün teknoloji ürünleri orijinal niteliktedir. Hiçbir şekilde yan sanayi ürünü değildir. Sosyal sorumluluklar kapsamında hareket eden firma hizmetlerini her geçen gün genişleterek Türkiye’deki şube sayısını arttırmaktadır.

Böylelikle siz değerli müşterilerine geniş kapsamlı bir iletişim hizmeti deneyimi sunmuş oluyor. Sunulan hizmetlerin hepsi birinci sınıf hizmet kalitesinde gerçekleşiyor. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve en çok ürün alınan firmaları arasında olan ilgili firma sizlere 7/24 ürün satışı hizmeti sunuyor. Kurumsal hizmetleriyle ön plana çıkan firma küçük ev aletleri alanında da sizlere hizmet sunuyor. Bilgisayar hoparlörü satışı da yapan firma dünyanın önde gelen birçok markasının satışını gerçekleştiriyor.

Firmayı sektörde bu denli popüler yapan en önemli faktör sunmuş olduğu bütün hizmetleri sigortalı hizmet kapsamında gerçekleştirmesidir. Böylelikle ürünleriniz ilgili firmanın güvencesi altında korunmaktadır.

Şengüller çağrı merkezi numarası 444 0 143 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şengüller Müşteri Hizmetleri Numarası

İletişim sektöründe adından sıklıkla söz ettiren ve sektörde itibar sahibi olan firma Avrupa pazarında oldukça önemli bir konumdadır. Konumunu her geçen gün güçlendirerek siz değerli müşterilerine elit prensiplere dayalı bir hizmet içeriği sunuyor. Sunmuş olduğu hizmetlerle ün sahibi bir firma olan ilgili firma kurumsal tabanlı özellikleriyle sektörde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Firmanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için 444 0 143 telefon numarasını tuşlamanız gereklidir. Bu numarayı tuşladıktan sonra firmayla irtibata geçmiş olacaksınız. Firmanın çağrı merkezi personelleri alanında yetkinlik ve deneyim sahibi personellerdir. Sizlere tecrübeli bir hizmet deneyimi sunarlar. Böylelikle ayrıcalıklı bir müşteri hizmetleri desteği almış olursunuz.

Şengüller müşteri hizmetleri numarası 444 0 143 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şengüller Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İletişim sektörünün yeni yüzü olan ilgili firma dünyanın en önde gelen markalarının cihazlarını bünyesi altında bulunduruyor. Oppo, Apple, Samsung, Xiomi, Casper gibi markaların cihazlarının satışını gerçekleştiren ilgili marka hizmet sahasını her geçen gün bir adım ileriye taşımayı başarıyor. Böylelikle sizlere daha avantajlı hizmetler sunuluyor. Firmanın müşteri hizmetleriyle direkt bağlantıya geçmek oldukça kolaydır.

444 0 143 numaralarını tuşlayarak direkt olarak ilgili firmanın müşteri hizmetleri birimiyle irtibata geçme deneyimine erişmiş olursunuz. Böylelikle her türlü destek hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmanın kendi web sitesi üzerinden de firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 40 yıldır sektörde kesintisiz olarak varlığını sürdüren firmanın web sitesinde hizmetlerini tanıttığı kısa bir tanıtım filmi de bulunuyor.

Şengüller müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 143 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şengüller Şikayet Hattı

Firma diğer sektördeki firmaların aksine objektif temelli özellikleriyle ön plana çıkıyor. İlgili firmanın gelişmiş bir şikayet hattı hizmeti bulunuyor. Bu hatta bağlanmak için 444 0 143 telefon numarasını aramanız gerekiyor. Bu numara üzerinden ilgili firmanın şikayet hattıyla irtibata geçebilir, bütün şikayet taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz. Firma personelleri şikayetlerinizi hiç sözünüzü kesmeden dinleyerek not ederler. Not edilen şikayetleriniz rapor halinde yetkili mercilere sunulur.

Yetkili merciler şikayet talebinizi okuduktan sonra şikayetinizin durumu hakkında sizi bilgilendirmek için ararlar. Firma yetkilileri sizi şikayetinizin durumu hakkında bilgilendirerek şikayetinizin çözümü için alternatif çözüm yöntemlerini sizlere sunarlar!

Şengüller şikayet hattı 444 0 143 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şengüller müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şengüller şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şengüller Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 143

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şengüller çağrı merkezi numarasına 444 0 143 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Şengüller
Adres : Aydınevler Mahallesi, İsmet İnönü Cad. No: 16/A Maltepe / İstanbul
Telefon Numarası : 0 216 587 33 33
Faks Numarası : 0 216 327 43 45
Çağrı Merkezi : 444 0 143

Arama Terimleri: Şengüller iletişim bilgileri, Şengüller telefon no, Şengüller irtibat tel, Şengüller canlı destek, Şengüller müşteri temsilcisi, Şengüller şikayet hattı, Şengüller müşteri hizmetleri numarası, Şengüller çağrı merkezi numarası, Şengüller iletişim numarası, Şengüller çağrı merkezi, Şengüller müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap