Mikado Çocuk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mikado Çocuk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mikado Çocuk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mikado Çocuk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mikado Çocuk şikayet hattına erişebilirsiniz. Mikado Çocuk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mikado Çocuk Çağrı Merkezi Numarası

2006 yılında kurulan Mikado çocuk, ilk günden bu yana alanında edindiği tecrübeyi, yenilikçi ürünler üreterek sunmayı hedefleyen bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana, hitap ettiği yaş grubunun gelişimi adına her türlü çabayı gösteren firmanın tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu bağlamda 2009 yılında ülkemizin ilk 9-48 ay arası eğitim setinin tanıtımını yapmıştır. Yine 2014 yılında www.mikadococuk.com e-ticaret sitesini açmıştır. Tüm bunları yaparken atlanılmayan tek olgu ise, müşteri memnuniyeti ilkesidir. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına her türlü çabayı ve özveriyi göstermektedir. Bu sebeple oluşturulan çağrı merkezi platformu önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir.

Mikado Çocuk çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mikado Çocuk Müşteri Hizmetleri Numarası 

Öncelikli hedefini müşteri ve hitap ettiği yaş grubunun memnuniyeti olarak belirleyen Mikado Çocuk, çağrı merkezi hizmetini devreye koymuştur. Müşterilerinin her türlü sorun ve dileklerine daha hızlı cevap vermek adına kurulan çağrı merkezi platformunda her türlü durum ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 0 850 532 71 80 numaralı çağrı merkezi numarasında alanında uzman personelleri ile her türlü soruya cevap bulabilir. Web sitesi üzerinden aldığınız hizmetler ile ilgili bilgi isteyebilirsiniz. Profesyonel yaklaşım ile destek almak istediğiniz tüm konularda çağrı merkezi personeli sizlere yardımcı olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mikado Çocuk müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mikado Çocuk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

2006 yılından bu yana hizmet verdiği alanda müşteri memnuniyetini öncelikli görev bilen Mikado Çocuk, attığı her adımda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. 0 850 532 71 80 numaralı çağrı merkezi ile bu amacına ulaşmaya çalışan firma, alanında uzman personeller ile bu alanda hizmet vermektedir. Web sitesinden aldığınız bir ürün hakkında ya da merak ettiğiniz bir soru ile ilgili tüm cevapları çağrı merkezi platformunda bulabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mikado Çocuk müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mikado Çocuk Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyeti kapsamında kurulan çağrı merkezinin dışında info@mikadococuk.com mail adresi ile müşterilerine ulaşmaya çalışan firma, müşterilerinin tüm sorun ve isteklerine ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrıca çağrı merkezi üzerinde yaşadığınız her türlü sorun ve sıkıntıyı da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri kullanan firma müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mikado Çocuk müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mikado Çocuk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mikado Çocuk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 71 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mikado Çocuk çağrı merkezi numarasına 0850 532 71 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : Rüzgarlı Bahçe Mah. Selvi Çıkmazı Sok. No:6 Gürbaşlar Plaza K:2 Kavacık, Beykoz İSTANBUL

İrtibat Tel : +(90) 850 532 71 80

E-mail : info@mikadococuk.com

Arama Terimleri: Mikado Çocuk iletişim bilgileri, Mikado Çocuk telefon no, Mikado Çocuk irtibat tel, Mikado Çocuk canlı destek, Mikado Çocuk müşteri temsilcisi, Mikado Çocuk şikayet hattı, Mikado Çocuk müşteri hizmetleri numarası, Mikado Çocuk çağrı merkezi numarası, Mikado Çocuk iletişim numarası, Mikado Çocuk çağrı merkezi, Mikado Çocuk müşteri hizmetleri direk bağlanma

 

Yorum Yap