troy-cagri-merkezi-numarasi

Troy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Troy çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Troy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Troy şikayet hattına erişebilirsiniz. Troy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Troy, 2017 yılında Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından kullanıma sunulmuş, “Türkiye’nin yeni ödeme yöntemi”dir. Kredi veya banka kartlarınızın sağ alt kısmında ‘Troy’ logosu bulunuyor ise Troy altyapısını kullanan bir ödeme yönteminiz var demektir. Tamamen Türk yapımı olan ve gelişmiş altyapısı ile kullanımı sunulan Troy, şuanda ülkemizde olan 16 farklı banka ile anlaşma yapmış durumdadır.

Mecut banka/kredi kartınızı Troy altyapısında kullanmak isterseniz bankanızı arayarak veya şubeye giderek Troy’a geçebilirsiniz. Henüz yeni olan ancak hiçbir eksiği bulunmayan Troy’da yakın zaman içinde birçok fırsat ve kampanya müşterileri ile buluşacaktır.

Troy Çağrı Merkezi Numarası

Uluslararası kapsamda pek çok sahada tercih edilen bir ödeme sistemi olan Troy etkiliği ve güvenilirliği ile revaçta olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve alanında tek olan yerli ödeme uygulamasıdır. Karekod yöntemi, temassız ödeme seçeneği ve birçok güvenlik bariyeri ile koruma altında tutularak keyifle alışveriş yapabileceğiniz ya da ödemelerinizi halledebileceğiniz yaygın bir yetkinlik alanında hizmet vermekteyiz. Ayrıca tüm bu niteliklerimiz ile birlikte oldukça pratik ve konforluı bir hizmet sunarak banka kartı, ön ödemeli kart ve kredi kartı olarak da kullanabileceğiniz işlevselliği yüksek ödeme şekilleriyle çalışmaktayız. Elbette oluşabilecek sorun ve şikayetlerinizi çözmek için de aynı tempo ve ilgiyle sizlerin hizmetinizdeyiz. Bunu için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Troy çağrı merkezi numarası 0212 350 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy Müşteri Hizmetleri Numarası

Çok fazla aktif kullanıcısı olan bir ödeme sistemi olan Troy ekibi olarak siz değerli kullanıcılarının geri bildirimleri ile de yakından ilgilenmekteyiz. Memnuniyetiniz ve ödeme işlerinizi kolayca ve en güvenli bir biçimde sağlamanız bizlerin asıl vazifesidir. Ancak muhakkak ki birtakım sorun, şahsi istek ya da ekstra talepleriniz olabilir. Böylesi durumlarda her zaman ulaşım sağlayabileceğiniz 0212 350 79 00 numaralı müşteri hizmetleri destek hattımızla irtibata geçebilirsiniz. Görüşmeler kayıt altında ve özel bilgilerinizin korunmasına riayet edilerek sonuç odaklı bir yaklaşımla tarafımızca yapılacaktır.

Troy müşteri hizmetleri numarası 0212 350 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Troy herkes tarafından tercih edilen ve ödeme sistemleri içinde en rağbet gören markalardan olmuş dünya çapında bir uygulamadır. Bu popülarite ve tercih edilmenin vermiş olduğu ekstra titizlikle hizmetlerimize aynı hassasiyetle devam etmekteyiz. Buna mukabil olarak kullanıcılarımızın her türlü sorun, şikayet ya da merak ettikleri tüm soruları için 0212 350 79 00 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramaları gerekmektedir. Operatöre bağlanmak için beklediğinizde direkt olarak müşteri temsilcimizle iletişim kurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Troy müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 350 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy Şikayet Hattı

Troy olarak yaşadığınız her soru ve sorunda yanınızda olmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri hizmetleri numaramızdan direkt olarak probleminizi aktarabileceğiniz gibi troyiletisim@bkm.com.tr adresinden de her türlü isteklerinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda muhakkak dönüş sağlanacaktır.

Troy şikayet hattı 0212 350 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Troy müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Troy şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Troy çağrı merkezi numarasına 0212 350 79 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Troy’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak Troy altyapısı ile ilgili detaylı bilgi alabilir, sistemsel ve teknik hataları bu hat üzerinden bildirebilir, kampanyalar hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Troy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 350 79 00

Arama Terimleri: troy iletişim bilgileri, troy telefon no, troy irtibat tel, troy canlı destek, troy müşteri temsilcisi, troy şikayet hattı, troy müşteri hizmetleri numarası, troy çağrı merkezi numarası, troy iletişim numarası, troy çağrı merkezi, troy müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap