Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medicabil Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medicabil Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medicabil Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Medicabil Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Medicabil Hastanesi, Bursa’da kurulan bir tam teşekküllü  özel hastanedir. Kurulduğu günden bu yana herkese kaliteli sağlık hizmeti verme hedefi ile ilerleyen firma, hastalarına sunabileceği en iyi sağlık hizmetini sunmak için yatırımlarını sürekli arttırmaktadır. Sağlık önce insana dokunmaktır diyen firma, her şeyden önce hastalarının konforunu ve sağlığını düşünmektedir. En gelişmiş tıbbi cihazları kullanarak hastalarına en iyi tedaviyi sunmayı hedefleyen firma sağlık teknolojisi alanında gerçekleşen yenilikleri de yakinen takip etmektedir.

Sağlık gibi insan hayatının en mühim meselelerinden birisi olan bir alanda güven duygusunun zor kazanıldığının bilincinde olan firma, hasta ve hasta yakınlarının onlara duyduğu güveni sarsmamak adına kelinden geleni yapmaktadır. Tedavi boyunca, tedaviden önce ya da tedavi sonrasında yaşanabilecek sorunlara ya da akla gelen sorulara yanıt vermek noktasında da oldukça güçlü iletişim kanallarına sahip olan firma, bu alanda yaptığı yatırımları da oldukça arttırmış durumda. Sağlık gibi insanların kolayca hassaslaşabileceği bir alanda iletişimin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan ve bunu sürekli vurgulayan firma, kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve samimi cevaplar alabileceğiniz bir çok iletişim kanalına sahip.

Medicabil Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmaya ulaşmanın pek çok yolu mevcut. Bunlardan birisi elbette ki telefon aracılığı ile ulaşmak. Bu noktada gelen her aramaya mümkün olduğunca çabuk dönen ve hasta veya hasta yakınlarının sorularına şüpheye yer vermeyecek şekilde cevaplar veren firma, oldukça güven vermekte. Tedavi öncesi ya da sonrası sorularınızı, görüşlerinizi ya da varsa önerilerinizi paylaşabileceğiniz bir numara mevcut. Hasta veya hasta yakınları 444 8 112 adlı numarayı arayarak hastaneye ulaşıp sorularını sorabilirler. Bunun yanı sıra hastaneye ulaşmanız için bir mail adresine de sahip olan firma, aramayı tercih etmeyenler için farklı bir alternatif de sunmakta. Atacağınız mailleri en kısa sürede okuyup değerlendiren firma yine aynı hızda size geri dönüş sağlamakta. Belirtilen info@medicabil.com adresine mailini gönderdikten sonra mümkün olan en kısa sürede geri dönüş alabiliyorsunuz. Firmanın bu süreçlerde günün her anı ve her saati iletişime açık olması hem hastayı hem de hasta yakınlarını rahatlatıyor ve güven veriyor.

Medicabil Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Son sistem cihazlarla ve imkanlarla hastalarına mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışan firma bu konudaki samimiyetini de yaptığı yatırımlarla kanıtlamaktadır. 154 yatak sayısına, 27500’den fazla kapalı alana ve 281 uzman sağlık personeline sahip olan firma, kurulduğu günden bu yana 11 yıllık tecrübesi ile her geçen gün daha iyiye gitmiş , binlerce hastaya hizmet ve tedavi sunmuştur. Sağlığın insan hayatındaki yeri ve öneminin son derece bilincinde olan firma, gerek bünyesinde bulundurduğu kadro gerek hastanenin sahip olduğu imkanlar ile 11 yıldır tüm hastalara ve hasta yakınlarına güven vermiştir. Bursa’nın gözde hastanelerinden birisi olmasını büyük ölçüde gelişmiş tıbbi araç ve gereçlerinin yanı sıra üstün iletişim anlayışına borçlu olan firma, hasta veya hasta yakını kimselerin süreç boyunca sorularını sorabileceği bir çok farklı kanalı bünyesinde bulunduruyor.

Medicabil Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Şikayet Hattı

Bursa’nın önde gelen hastanelerinden birisi olan firma, hemşiresinden doktoruna, doktorundan güvenlik görevlisine kadar hep işinin ehli insanlarla çalışmış ve çalışmaktadır. Hasta ve yakınlarının aklında şüpheye yer bırakmamak için oldukça şeffaf  olmayı seçmiş firma, bu özelliği ile kurulduğu günden bu yana herkese güven vermiştir. Süreç boyunca ya da süreç sonrasında firmaya olası şikayetlerinizi bildirebilmeniz de mümkün.  444 8 112 adlı numaradan arayarak ya da info@medicabil.com adresine mail atarak şikayetlerinizi bildirebilir ve çözüm arayabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi şikayet hattı 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medicabil Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medicabil Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 8 112

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Medicabil Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 8 112 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Nilüfer / Bursa : Mudanya Yolu Fethiye Mh. Küre Sk.No: 1 Nilüfer / Bursa

Adres : Yıldırım / Bursa : Ankara Yolu Cad. No: 324-1 Yıldırım / BURSA

E-Posta : info@medicabil.com

Telefon : 444 8 112

Arama Terimleri: Medicabil Hastanesi iletişim bilgileri, Medicabil Hastanesi telefon no, Medicabil Hastanesi irtibat tel, Medicabil Hastanesi canlı destek, Medicabil Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap