Trend Ödeme Kuruluşu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trend Ödeme Kuruluşu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trend Ödeme Kuruluşu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Trend Ödeme Kuruluşu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Trend Ödeme Kuruluşu şikayet hattına erişebilirsiniz. Trend Ödeme Kuruluşu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu Çağrı Merkezi Numarası

Yeni nesil bir ödeme platformu olan Trend Ödeme Kuruluşu, mobil operatörlerle olan entegrasyon aracılığıyla mobil ödeme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca banka entegrasyonları ile de nakit ödeme ve banka transfer hizmeti de sağlamaktadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte hemen her şey online platformlar aracılığı ile kolaylıkla ulaşılabilir hale geldi. Dijital ve mobil teknolojiler ise ticaret dünyasını oldukça değiştirdi. Bu değişimlerle birlikte ödeme hizmetleri bir tahsilat çözümü olmanın yanı sıra satışları arttıran ve pazarlamayı kolaylaştıran bir finansal teknoloji çözümü haline geldi. Bu firma ise müşterilerine mobil ödeme ve nakit ödeme ve banka transferi olmak üzere iki çeşit ödeme hizmeti sunmaktadır. Firma veya hizmetler ile ilgili konularda müşteri temsilcileri ile iletişim kurmak için info@payguru.com adresine e-posta gönderebilir, internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da 0212 285 46 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu çağrı merkezi numarası 0212 285 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin lisanslı ilk mobil ödeme firması olan ve 2009 yılından beri aralıksız sürdürülen faaliyetler doğrultusunda çeşitli pek çok tecrübe edinmiş olan firma bu sayede hizmet kalitesini sürekli olarak arttırarak ilerlemiştir. Firmaya veya hizmetlerine ilişkin konularda herhangi bir destek talep etmek için ise web sitesinde bulunan destek sekmesinden yararlanabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu müşteri hizmetleri numarası 0212 285 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin en çok tercih edilen ödeme platformlarından biri olan firma sahip olduğu müşteri kitlesini her geçen gün daha da büyütmektedir. Ayrıca müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini olabildiğince en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Firmanın sunmakta olduğu hizmetler ile ilgili her konuda 0212 285 46 00 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 285 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend Ödeme Kuruluşu Şikayet Hattı

Firmanın sunmakta olduğu hizmetler ile ilgili herhangi bir şikayetinizin veya görüşünüzün olması durumunda firmaya bildirmeniz oldukça kolaydır. E-posta ve ya çağrı merkezi yoluyla müşteri temsilcilerine ulaştıracağınız şikayetleriniz firma tarafından en iyi çözümün sağlanması için değerlendirilir ve müşteri temsilcilerine verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden şikayetinizle ilgili sizlere en kısa sürede dönüş yapılır.

Trend Ödeme Kuruluşu şikayet hattı 0212 285 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Trend Ödeme Kuruluşu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Trend Ödeme Kuruluşu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Trend Ödeme Kuruluşu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 285 46 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Trend Ödeme Kuruluşu çağrı merkezi numarasına 0212 285 46 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Trend Ödeme Kuruluşu A.Ş.
Adres Bilgisi : Reşitpaşa Mahallesi Katar Caddesi Teknokent ARI 1 Binası No:2/5/23 34398 Sarıyer Istanbul
E-Posta Mail Adresi : info@payguru.com
İrtibat Telefon Numarası : 0212 285 46 00

Arama Terimleri: Trend Ödeme Kuruluşu iletişim bilgileri, Trend Ödeme Kuruluşu telefon no, Trend Ödeme Kuruluşu irtibat tel, Trend Ödeme Kuruluşu canlı destek, Trend Ödeme Kuruluşu müşteri temsilcisi, Trend Ödeme Kuruluşu şikayet hattı, Trend Ödeme Kuruluşu müşteri hizmetleri numarası, Trend Ödeme Kuruluşu çağrı merkezi numarası, Trend Ödeme Kuruluşu iletişim numarası, Trend Ödeme Kuruluşu çağrı merkezi, Trend Ödeme Kuruluşu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap