Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Armada AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Armada, 28 Eylül 2002 yılında kuruluşundan beri ziyaretçilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Armada Alışveriş merkezi bu 10 yıllık zaman boyunca etrafında çoğalmaya başlayan kurum ve kuruluşlarla beraber sürekli olarak artan ziyaretçilerin beklentilerini tam olarak karşılayabilmek için 19 Ekim 2012 yılında büyüme projesini hayata geçirmiştir.

Başlıklar

Armada AVM Çağrı Merkezi Numarası

30.000 m2 büyüklüğü olan bir arsa üstünde toplam olarak 125.000 m2 olarak inşa edilmiş olan Armada alışveriş merkezi, 2200 araçlık otopark kapasitesi ile ziyaretçilerin konforunu düşünmektedir. Yenilenen Armada alışveriş merkezi iki yapıyı köprü ile bir araya getirerek, hem mimari açıdan farklılık hem de kullanım konusunda ziyaretçileri için her zaman yeni bir deneyim sunmaktadır. Sayıları yaklaşık 250’yi bulan ve içerisinde dünyaca ünlü markalar yer alan mağazaları ile Armada alışveriş merkezi alışveriş keyfi ile beraber ziyaretçileri için her türlü ihtiyaca cevap verecek bir yapıdadır. Armada AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Armada alışveriş merkezi içerisinde yer alan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunmaya devam etmektedir. Bununla beraber sinema, oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile başkentin en önemli merkezleri arasındadır.

Armada AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

28 Eylül 2002 yılında açılışından beri ziyaretçilerine her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışan Armada, o günlerde yer aldığı noktayı kent merkezi haline getirmeyi başarmıştır. Armada alışveriş merkezi bölgenin canlanmasında son derece önemli rol oynamayı başarmıştır. Aradan geçen 10 yıllık zamanda, kendisini geliştirmeye devam eden Armada alışveriş merkezi ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabilmek için en üst düzeyde hizmet anlayışını daha ileri hale getirmektedir. Armada AVM müşteri hizmetleri numarası ile irtibata geçerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Armada alışveriş merkezi daha da ileri bir noktaya götürebilmek adına projelerini tek tek hayata geçirmektedir. Yeni yıla özel düzenlemiş oldukları kampanya ve etkinliklerle dikkat çeken Armada alışveriş merkezi ilgi çekmeye devam etmektedir.

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0312 219 13 19

Armada AVM Mail Adresi
info@armadaavm.com

Arama Terimleri: armada avm çağrı merkezi, armada avm iletişim, armada avm müşteri hizmetleri, armada avm müşteri hizmetleri numarası, armada avm telefon numarası, armada avm irtibat tel, armada avm şikayet, armada avm şikayet var, armada avm mail adresi, Armada AVM çağrı merkezi numarası

Yorum Yap