Western Union Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Western Union Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Western Union çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Western Union müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Western Union şikayet hattına erişebilirsiniz. Western Union müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Western Union Çağrı Merkezi Numarası

Western Union dünya çapında farklı para birimleri arasında bir ülkeden başka bir ülkeye para transferi yapan finansal kuruluşlardan bir tanesidir. Bu alanda kendini oldukça geliştiren finansal şirket finansal anlamda en başta gelen şirketler arasındadır. Oldukça geniş kapsamlı ve hemen her ülkeye bu hizmeti veren şirket Türkiye’de de hizmet vermektedir. Hafta içi sabah dokuz akşam dokuz saatleri arasında Türkçe olarak hizmet veren finans şirketi, haftanın her günü sabah dokuz gece on iki arasında da İngilizce olarak hizmet vermektedir. Bu işlemin gerekliliği ise dünya çapında bir kitleye sahip olunmasıdır. Hal böyle olunca geniş kitlelere sahip olan finansal şirket müşterileri ile iletişime geçebilmek için bir çağrı merkezi numarası kullanmaya başlamıştır.

Western Union çağrı merkezi numarası 0212 375 57 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Western Union Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçebilmek için 0212 375 57 50 numarasını aramak ve akılda kalan sorular için danışmak mümkündür. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden yaşanan herhangi bir sorun bildirilebileceği gibi, para transferi konusunda da bilgi edinilebilmektedir. Türkçe ve İngilizce dilleri olarak birçok farklı dilde müşterilerine hizmet vermektedir. Telefon numarasının yanı sıra customerservice.turkey@westernunion.com  e-posta adresi üzerinden de iletişime geçilebilmektedir. Yaşanan bir teknik aksaklık hakkında veya para transferi yaparken yardım almak için de müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir.

Western Union müşteri hizmetleri numarası 0212 375 57 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Western Union Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Küresel çapta adından söz ettiren bu finansal şirketin çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasına direkt bağlanma olanağına erişmek için telefon arması yapıldığı esnada karşıya çıkan ilgili yönlendirmeleri doğru bir şekilde dile getirmek gerekmektedir. Daha sonrasında ise olabilecek en kısa süre içerisinde direkt bağlanılacaktır.

Western Union müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 375 57 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Western Union Şikayet Hattı

Bu finansal şirkete ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden şikayet hattına da erişilebilmektedir. Şikayet hattı bağlantısı sağlamak için tek yapılması gereken 0212 375 57 50 numarasını aramak yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise şikayet edilecek durum yetkili kişilere bildirilmeli ve sorunun çözülmesi beklenilmelidir. Mail yolu ile bir iletişim gerçekleşecek ise customerservice.turkey@westernunion.com adresine mail atmak yeterli olacaktır.

Western Union şikayet hattı 0212 375 57 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Western Union müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Western Union şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Western Union Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 375 57 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Western Union çağrı merkezi numarasına 0212 375 57 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Western Union Turkey Ödeme Hizmetleri A.Ş
Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Polaris İş Merkezi Apt. No:21/29 34398 Sarıyer İstanbul / Türkiye
E-Posta : customerservice.turkey@westernunion.com
Telefon : +90 212 375 57 50

Arama Terimleri: Western Union iletişim bilgileri, Western Union telefon no, Western Union irtibat tel, Western Union canlı destek, Western Union müşteri temsilcisi, Western Union şikayet hattı, Western Union müşteri hizmetleri numarası, Western Union çağrı merkezi numarası, Western Union iletişim numarası, Western Union çağrı merkezi, Western Union müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Şemsettin Isik 28 Nisan 2023

Yorum Yap