Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2010 yılında kurulmuş olan Torosgaz Burdur Doğalgaz; Burdur ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Torosgaz Burdur Doğalgaz, Burdur bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Torosgaz Burdur Doğalgaz’ın 0248’li ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Torosgaz Burdur Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Torosgaz Burdur Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0248 233 39 44
187

Arama Terimleri: torosgaz burdur doğalgaz iletişim bilgileri, torosgaz burdur doğalgaz telefon no, torosgaz burdur doğalgaz irtibat tel, torosgaz burdur doğalgaz canlı destek, torosgaz burdur doğalgaz müşteri temsilcisi, torosgaz burdur doğalgaz şikayet hattı, torosgaz burdur doğalgaz fatura ödeme, torosgaz burdur doğalgaz kesinti, torosgaz burdur müşteri hizmetleri

Cevapla