Yiğit Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yiğit Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yiğit Akü çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yiğit Akü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yiğit Akü şikayet hattına erişebilirsiniz. Yiğit Akü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yiğit Akü Çağrı Merkezi Numarası

Hızla gelişen ülkemizin güçlü yatırımcılarından biri olan Yiğit Akü, 1976 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şirket şu an 40.000 metrekare alana sahip ve üretim üssü niteliğinde olan fabrikasında kullandığı en ileri teknoloji ile yıllık 7 milyon akü üretim kapasitesine sahiptir. 5 kıtada 90’ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Seçkin markaları ve oldukça geniş ürün yelpazesi ile Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve Orta Doğu ülkelerine ihracatlarını gerçekleştirmektedir. Global alanda marka değerine sahip olan Platin, Tunç, Macpower ve Helden markaları yurt içinde bulunan 90 ana bayisi ve 6000 tali bayisiyle hizmet sunmaktadır. Şirket tarafından sağlanan hizmetler veya satışı yapılan ürünler ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda iletişim sağlamak için +90 312 267 02 80 numaralı telefonu arayabilir ya da info@yigitaku.com ve export@yigitaku.com adreslerine e-posta gönderebilirsiniz.

Yiğit Akü çağrı merkezi numarası 0 312 267 02 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yiğit Akü Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket Türkiye’de ve yurt dışında birçok ülkede sektörün lideri olan en prestijli otomotiv markalarına, Savunma ve endüstriyel sanayiye akü tedariki sağlamaktadır. Üretimde kullandığı ileri teknoloji ve AR-GE çalışmaları sonucunda dünya çapında patente sahiptir. 2013 yılında ise elektrikli araçlar için lityum iyon bataryaları üretmeye başlayan şirket, lityum iyon bataryaları üzerine gerçekleştirdiği yatırımları sürdürmeye devam etmektedir. Şirkete, hizmetlere ve ürünlere ilişkin konularda bilgi almak, sorularınızı yöneltmek veya destek talebinde bulunmak için +90 312 267 02 80 numaralı telefonu arayarak ya da info@yigitaku.com ve export@yigitaku.com adreslerine e-posta göndererek iletişim sağlayabilirsiniz.

Yiğit Akü müşteri hizmetleri numarası 0 312 267 02 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yiğit Akü Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dünya çapında akü sektöründe akü sektöründe adından çokça söz ettiren şirketin çağrı merkezi hizmetlerinden faydalanmak ve müşteri temsilcilerine direkt bağlanarak görüşme yapmak için +90 312 267 02 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yiğit Akü müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 312 267 02 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yiğit Akü Şikayet Hattı

Şirket teknolojik yatırımları ve yenilikçi,girişimci ve sürdürülebilirlik ilkeleri ile dünya norm ve standartlarına uygun üstün kalite sertifiklarına sahiptir. Ayrıca 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesi’ne de sahip olan şirket müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Bu nedenle herhangi bir şikayet bildirmek isterseniz yukarıda belirtilen telefon numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Yiğit Akü şikayet hattı 0 312 267 02 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yiğit Akü müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yiğit Akü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yiğit Akü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 312 267 02 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yiğit Akü çağrı merkezi numarasına 0 312 267 02 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş.
Adres : Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Caddesi No: 2 Sincan/ANKARA
E-Posta : info@yigitaku.com.tr
Telefon : 0 312 267 02 80

Arama Terimleri: Yiğit Akü iletişim bilgileri, Yiğit Akü telefon no, Yiğit Akü irtibat tel, Yiğit Akü canlı destek, Yiğit Akü müşteri temsilcisi, Yiğit Akü şikayet hattı, Yiğit Akü müşteri hizmetleri numarası, Yiğit Akü çağrı merkezi numarası, Yiğit Akü iletişim numarası, Yiğit Akü çağrı merkezi, Yiğit Akü müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap