elle-cagri-merkezi-numarasi

Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elle müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elle şikayet hattına erişebilirsiniz. Elle müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elle, 1977 yılında İstanbul’da kurulan ayakkabı markasıdır. Üretimlerini İstanbul’da bulunan Gedikpaşa’da gerçekleştirmeye başlamış ardından Hadımköy’de üretimlerine devam ettirmiştir. Ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi ürün gruplarında faaliyet gösteren Elle, birçok kesim tarafından sevilen ve müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir firmadır.

Elle’de bulunan ürün grupları şöyledir; Günlük Spor, Topuklu, Sandalet, Babet, Abiye, Oxford, Dolgu Topuk, Terlik, Bot, Bohem, Espadril, Klasik Cüzdan, Kartlık, Bileklik, Anahtarlık, Kemer, Cüzdan, Kartlık, Anahtarlık, Bileklik, Çanta.

Elle Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ve erkek ayakkabı modasında öncü marka olarak Elle herkesin gözde mağazasıdır. Aynı zamanda ayakkabıya ek olarak çanta ve aksesuarlarıyla da göz dolduran ve hayranlık uyandıran kaliteli işçiliği ile birlikte çeşitliliğini çokluğu her zevke hitap eden bir marka halinde getirmiştir. Bünyemizde satılan ürünlerden herhangi birisini satın almış olan müşterilerimiz muhakkak güvenli bir alışveriş içinde olduklarını da bilmelilerdir. Zira ürünle ilgili bir sorun oluşursa çağrı merkezlerimizde hizmet veren müşteri temsilcilerimizi aramanız halinde hakimiyetlerini sorunu çözme noktasında mutlak surette sağlayacaklardır. Bizim için sizlerin memnuniyeti en az ürünlerimizin kalite ve güzelliği kadar önem teşkil eder. Elle çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Elle Müşteri Hizmetleri Numarası

Her yaştan kadın ve erkek için ürün yelpazemizi geniş bir açıda tutarak Elle olarak her kesime hitap etmek de üstlenmiş olduğumuz misyonlardan yalnızca bir tanesi. Sitemiz ya da mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız her problem ya da muhtemel bir aksaklık için bizlere mutlaka ulaşın. 0850 360 35 53 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak deneyimli ve çözüm odaklı çalışan müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz görüşmeler kayıt altında tutulacağı gibi tüm kişisel verilerinizin de korumamız altındadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Elle müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Elle Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Elle bir kalite simgesi marka olarak müşterilerinin her türlü soru ve sorunlarında yanlarında olan bir markadır. Özel tasarımlar, rahat kalıplar, her zevke uygun modeller ve fark yaratan imzamızı taşıyan ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Bununla birlikte tarz olmanın yanında müşterilerimizin satın almış olduğu ürünlerden memnun olmalarını sağlamak ve olası bir sorunda bunu çözmek de en asli görevimizdir. 0850 360 35 53 numaralı çağrı ve destek hattını arayarak direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Elle müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Elle Şikayet Hattı

Elle müşteri şikayet hattı her türlü istek, öneri ve şikayetleriniz için hizmet vermektedir. Belirtmiş olduğumuz müşteri hizmetleri numaramızı arayıp karşılaşmış olduğunuz probleminizi anlattıktan sonra iletisim@elleshoes.com adresinden de ekstra bir şikayet formu doldurabilir ve durumunuzu müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz. Ayrıca sitemizin iletişim kısmında bulunan “iletişim formu” kutucuğunda yer alan boşlukları uygun bir biçimde ve probleminizi ifade eder tarzda doldurarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elle müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elle şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elle’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Elle ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 35 53

Arama Terimleri: elle deri iletişim bilgileri, elle deri telefon no, elle deri irtibat tel, elle deri canlı destek, elle deri müşteri temsilcisi, elle deri şikayet hattı, elle deri müşteri hizmetleri numarası, elle deri çağrı merkezi numarası, elle deri iletişim numarası, elle deri çağrı merkezi, elle deri müşteri hizmetleri direk bağlanma

8 Yorum

  1. gülhan ormut 15 Temmuz 2017
  2. Feyza cebeci 9 Ağustos 2017
  3. Betül çelebiler 18 Ağustos 2017
  4. Ali 20 Aralık 2017
  5. Ercan ÖZDEMİR 26 Şubat 2018
    • Yönetici 26 Şubat 2018
  6. Ercan ÖZDEMİR 26 Şubat 2018
  7. elif 12 Haziran 2018

Yorum Yap