Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Elle, 1977 yılında İstanbul’da kurulan ayakkabı markasıdır. Üretimlerini İstanbul’da bulunan Gedikpaşa’da gerçekleştirmeye başlamış ardından Hadımköy’de üretimlerine devam ettirmiştir. Ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi ürün gruplarında faaliyet gösteren Elle, birçok kesim tarafından sevilen ve müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir firmadır.

Elle’de bulunan ürün grupları şöyledir; Günlük Spor, Topuklu, Sandalet, Babet, Abiye, Oxford, Dolgu Topuk, Terlik, Bot, Bohem, Espadril, Klasik Cüzdan, Kartlık, Bileklik, Anahtarlık, Kemer, Cüzdan, Kartlık, Anahtarlık, Bileklik, Çanta.

Elle’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Elle ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 35 53

Arama Terimleri: elle deri iletişim bilgileri, elle deri telefon no, elle deri irtibat tel, elle deri canlı destek, elle deri müşteri temsilcisi, elle deri şikayet hattı

8 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla