Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fashfed çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fashfed müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fashfed şikayet hattına erişebilirsiniz. Fashfed müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

FashFed Çağrı Merkezi Numarası

Kadın, erkek, çocuk kıyafetlerinde birçok markanın bir arada olduğu site, giyim alışverişi yapmak isteyenler için sayısız seçeneklere sahiptir. Fashfed; Nike, Lacoste, Adidas, Puma, Converse, Calvın Klein, New Balance, Snechers gibi ünlü markaların satışını yapmaktadır. Kaliteli ve güzel giyinmek isteyenlerin adresi konumundadır. Yazlık ya da kışlık ürünlerinde ya da aksesuarlarda indirimli fiyatlardan faydalanmak isterseniz siteye giriş yaparak anında alışveriş yapabilirsiniz. Bütün siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Ayrıca firma ücretsiz kargo avantajlarını da müşterilerine sunmaktadır. Üye olmak isteyen kişiler internet sitesindeki üyelik formunu doldurarak dileğince alışveriş yapabilirler. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler de çağrı merkezlerini arayarak istek ve dileklerini talep edebilirler.

Fashfed çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

FashFed Müşteri Hizmetleri Numarası

Erkek, kadın, çocuk giyim, ayakkabı ve aksesuarlarından başka teknolojik ürünleri de FashFed internet sitesinde bulabilirsiniz. Akıllı saat modelleri ve wireless kulaklık modelleri en kaliteli markalarda sitede satışı yapılmaktadır. Sırt çantası, kol saati, kask, masa saati, hoparlör ve dekoratif lambalar incelemelerini yapmak için siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Çağrı merkezlerini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak isteyen kişiler 444 37 36 numaralı müşteri hizmetlerine saat 09.00 ile 00.00 saatleri arasında bağlanabilirler. Ayrıca internet sitelerindeki “bize ulaşın” formunu doldurarak da soru ve sorunlarınızı yazarak bildirebilirsiniz. Kampanyaların size iletilmesi için istekte de bulunabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fashfed müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla

FashFed Direkt Bağlanma

FashFed ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler çağrı merkezleri numarasını arayabilirler. İnstagram, facebook ve twitter aracılığı ile iletişime geçebilirler. Sipariş oluşturma, istek ve dileklerle ilgili internet sitesinden faydalanabilirler. Müşterilerine kaliteli ürünleri sunan firma her konuda onların yanında olmuştur. Alınan ürünler 30 gün içinde iade edilebilir. İade etmek istenilen ürün faturasıyla birlikte ücretsiz iade kuponu doldurularak Yurtiçi Kargoya verilmektedir. Firma müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fashfed müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

FashFed Şikayet Hattı

FashFed firmasından aldığınız ürünlerde yanlış gönderim, deforme olmuş sipariş ya da kargoda gecikme yaşarsanız bu sıkıntılarınızı müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve hemen giderilmesi sağlanmaktadır. Firma bütün şikayetlerde müşterilerinin yanındadır. Mail ya da çağrı merkezi numarasından şikayet talebinde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fashfed müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fashfed şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 37 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fashfed çağrı merkezi numarasına 444 37 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi : 444 37 36

Arama Terimleri: Fashfed iletişim bilgileri, Fashfed telefon no, Fashfed irtibat tel, Fashfed canlı destek, Fashfed müşteri temsilcisi, Fashfed şikayet hattı, Fashfed müşteri hizmetleri numarası, Fashfed çağrı merkezi numarası, Fashfed iletişim numarası, Fashfed çağrı merkezi, Fashfed müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap