Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tıkla Gelsin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tıkla Gelsin şikayet hattına erişebilirsiniz. Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Numarası

Tıkla Gelsin farklı lezzetleri kişilere sunan ve onları bulundukları yere götüren bir firmadır. Kırmızı et sevenler ya da beyaz et sevenler için farklı lezzetleri ile sizlerin yanındadır. Canınız istediğinde köfte, hamburger, döner, patates kızartması ve daha birçok sevilen ve tercih edilen gıdalar satışa sunulmaktadır. Et ürünleri yerli üreticiden ve sertifikalı gıdalardan oluşmaktadır. Küçük büyük herkesin damak zevkine göre uygun olan atıştırmalık ve doyumluk lezzetleri sizlere sunan firma çağrı merkezleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

Farklı menüleri ve kampanyaları arasında seçim yapabileceğiniz çeşitler tiklagelsin.com adresinde sizlere sunulmaktadır. Canınızın istediği ve gözünüzün beğendiği yiyeceklere internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Üye olarak siparişlerinizi takip edebilir ve sepetinize istediğiniz ürünleri ekleyebilirsiniz.

Tıkla Gelsin çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri Numarası

Tıkla Gelsin müşteri hizmetlerini arayarak her konuda yardım talep edebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere istek, talep, öneri konularında da yardımcı olacaktır. Farklı markaların bir arada olması ile zengin çeşitler içerisinde seçim yapabilirsiniz. Farklı markaların farklı iletişim numaraları bulunmaktadır. Markalara ve müşteri hizmetleri numaralarına değinecek olursak:

  • Burger King 444 54 64
  • Popeyes 444 7677
  • Arby’s 444 22 97
  • Sbarro 444 72 27
  • Usta Dönerci 0 850 297 87 82
  • Amasya Et ürünleri 444 66 68

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yemek istediğiniz ürünlerle ilgili müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız için 11.00- 22.00 saatleri arasında arama yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden de sipariş oluşturabildiğiniz gibi, istek ve önerilerinizi de bildirebilirsiniz. Telefonunuza Tıkla Gelsin mobil uygulamasını indirerek günün her anında sipariş verebilmeniz mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tıkla Gelsin müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tıkla Gelsin Şikayet Hattı

İnsanların damak tatlarına göre farklı yiyecekleri ve içecekleri bünyesinde barındıran Tıkla Gelsin, müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsemektedir. Onların istek ve dileklerine verdiği önemi, ürünlerinden şikayetçi olan müşterilerine de tanımaktadır. Servislerimiz, şubelerimiz, ürünlerimiz gibi her konu üzerine yapacağınız şikayetler tarafımızca değerlendirilecektir. Hijyene dikkat edilerek hazırlanan bütün siparişler sizlerin kapısına kadar getirilmektedir. Ne yediğinizi bilerek sipariş etmiş olduğunuz ürünleri rahatlıkla yiyebilirsiniz. Yerli üretim etlerle hizmetinizdeyiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tıkla Gelsin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tıkla Gelsin şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tıkla Gelsin çağrı merkezi numarasına yukarıdaki numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tıkla Gelsin iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tıkla Gelsin sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tıkla Gelsin iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tıkla Gelsin iletişim bilgileri, Tıkla Gelsin telefon no, Tıkla Gelsin irtibat tel, Tıkla Gelsin canlı destek, Tıkla Gelsin müşteri temsilcisi, Tıkla Gelsin şikayet hattı, Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri numarası, Tıkla Gelsin çağrı merkezi numarası, Tıkla Gelsin iletişim numarası, Tıkla Gelsin çağrı merkezi, Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri direk bağlanma

25 Yorum

  1. ebru saraçoğlu 7 Mayıs 2023
  2. Hakkı 16 Mayıs 2023

Yorum Yap