Kitappatik şikayet hattı, Kitappatik müşteri hizmetleri numarası, Kitappatik çağrı merkezi numarası, Kitappatik iletişim numarası

Kitappatik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitappatik.com çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kitappatik.com müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İnsan odaklı çalışmayı takım ruhu ile sağlamayı hedefleyen firma internet üzerinden kitap satışları konusunda oldukça ilerlemiştir. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyeti konusunda hassa davranan firma günümüze kadar gelen süreçte sürekli olarak kendini geliştirmiştir.

Her zaman müşterilerine güven hissini veren firma bu noktada oldukça başarılı olduğu için sürekli olarak müşteri kitlesini arttırmıştır. Yenilikçi bakış açısını sektörüne yansıtan firma alanında oldukça ilerlemiştir ayrıca sunduğu çözüm odaklı yaklaşımlar ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamıştır. Teknolojik olanakları tüm alternatifleri ile değerlendirerek kaliteli hizmeti benimsemesi oldukça ilerlemesine bir etken olarak görünmektedir.

Kitappatik Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle kitap sektöründe verdiği hizmetlerde farklılık amacını uygun bir şekilde kullanan ve bu durumdan daha da önemlisi ilkleri gerçekleştirerek sektörünün kalıcı izler bırakan firma durumuna gelmeyi hedeflemektedir. Yeniliklere uyum sağlayan ve sektörel anlamda nitelikli iş gücünü oluşturmayı isteyen firma bu anlamda sürekli olarak gelişerek en iyi hizmeti sunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kitappatik müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kitappatik olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kitappatik ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kitappatik çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kitappatik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0551 440 99 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kitappatik çağrı merkezi numarasına 0551 440 99 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Resmi Adı:Kafkas Kitap Dağıtım
Telefon 1 : 0551 440 99 99
Telefon 2 : 0546 440 05 26
E-mail : kitappatikweb@gmail.com
Adres : İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi No:52/A Odunpazarı/Eskişehir

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kitappatik iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kitappatik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kitappatik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kitappatik iletişim bilgileri, Kitappatik telefon no, Kitappatik irtibat tel, Kitappatik canlı destek, Kitappatik müşteri temsilcisi, Kitappatik şikayet hattı, Kitappatik müşteri hizmetleri numarası, Kitappatik çağrı merkezi numarası, Kitappatik iletişim numarası

Yorum Yap