Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hacettepe Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Tıp eğitimi konusunda ülke içerisinde büyük bir söz sahibi olan aynı doğrultuda hastane hizmetleri üzerinde de başarılı çalışmalar yürütmüş olan firma, günümüzde en saygın hastanelerden biri olarak bizlere hizmet vermektedir. 1966 yılında temelleri atılan hastanenin daha sonrasında hem araştırma hem geliştirme konusunda Tıp üzerinde çeşitli eğitimler de vermektedir. 4 hastaneden oluşan başarılı bir yönetim anlayışı ile hastaların her zaman sorunlarına bir çare bulmak için buradayız. Eğer herhangi bir sorununuz varsa çağrı merkezi servisleri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemizde gerekli iletişim adresleri yer almaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0312 305 50 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi günümüzde 550 öğretim üyesi ve 70 araştırma görevlisi ile ülke içindeki en köklü ve başarılı tıp hizmetlerinin verilmesini sağlamıştır. 1040 yatak kapasitesi ile ülkenin 4 bir yanından hasta kabul edebilecek hizmetler ağına sahiptir. Hasta haklarına ve aynı zamanda hasta yakınlarına her zaman destekte bulunmak ve bu destekleri kişilerin memnuniyeti göz önünde bulundurularak hareket etmek için hizmetlerini her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır. Bu hizmetler arasında müşteri hizmetleri de hastane dışında ve içerisinde kişilere yardımcı olmaktadır. Eğer herhangi bir şekilde hastanenin hizmetleri hakkında bir soru işaretiniz kafanızda oluşuyorsa bu hatlar üzerinden destek alabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0312 305 50 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutabilmek için yalnızca hastane içerisinde verdikleri hizmetlere önem vermemektedir. Aynı zamanda kişilerin uzaktan ve mobil şekilde alabilecekleri hizmetler üzerinde de çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edileni de müşteri hizmetleridir. Kişiler, operatörlere hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorlarsa direkt bağlama numaralarını tuşlamalıdır.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 305 50 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Şikayet hattı, hastanenin daha ileri taşınması ve verdiği hizmetlerde çok daha başarılı olabilmesi için önemli bir hizmet sağlamaktadır. Kişiler aldıkları hizmetler sonrasında veyahut alacakları hizmet öncesinde deneyimlerini veyahut sorunlarını bu hat üstünden ulaştırmaktadır. Sektör içerisinde uzman ve profesyonel kişiler de bu bilgilerin ışığında yeni hizmetlerin geliştirilmesi ve müşterilere uygun hale getirilmesi için çalışmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0312 305 50 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hacettepe Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 305 50 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0312 305 50 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Hacettepe Mh. 06230 Ankara Türkiye

Telefon Numarası : +90 (312) 305 50 00

Faks İrtibat Hattı : +90 (312) 305 50 00

Email Adresi : hastane@hacettepe.edu.tr

Arama Terimleri: Hacettepe Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi telefon no, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi iletişim numarası, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap