Usta Dönerci Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Usta Dönerci Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Usta Dönerci çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Usta Dönerci müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Usta Dönerci şikayet hattına erişebilirsiniz. Usta Dönerci müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Usta Dönerci Çağrı Merkezi Numarası

Büyük küçük herkesin sevdiği yiyeceklerden bir tanesi dönerdir. Gerek ekmek arasında gerekse dürüm içerisinde olan dönerler içerisindeki bol malzeme ile oldukça güzel bir gıdadır. İnsanlar tarafından da sıklıkla tüketilir. Usta Dönerci farklı çeşitleri ile kişilerin damak tadına uygun lezzetler ortaya çıkarmaktadır. Tombik döner ile az acıkanlara seslenirken, dürüm dönerle çok acıkanlara hitap etmektedir. Ayrıca döner içerisinde bulunan salata, patates kızarması ve yanında soğuk bir kola ya da ayranla acıktığınız her an sipariş verebilir ve mükemmel lezzetlerden tadabilirsiniz.

Tavuk ya da et döner ürünleri ile 2013 yılından beri müşterilerine hizmet veren firma, kaliteli, sağlıklı ve lezzetleri ürünleri ile aranılan bir marka olmuştur. Birçok alışveriş mağazalarında ve merkezi yerlerde firmanın şubesine rastlayabilirsiniz. Mükemmel lezzetleri kişilere sunarken onların istek, dilek ve önerilerini de önemsemiş ve çağrı merkezlerini oluşturmuştur.

Usta Dönerci çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Usta Dönerci Müşteri Hizmetleri Numarası

Usta Döner bünyesinde beyaz ve kırmızı eti sevenler için ayrı lezzetlere yer vermektedir. Ürünleri arasında et döner ve tavuk döner çeşitleri, köfte çeşitleri yer almaktadır. İskender, dürüm, tombikten hariç kilo ile et ya da tavuk döner satışı da yapmaktadır. Pideli köfte, ekmek arası köftenin yanı sıra kilo ile köfte satışı da bulunmaktadır. Tatlı seven kişiler için de künefe, sütlaç, sufle ve dondurma ile sizlerin damak tadına uygun olan tatlılar ile hizmetinizdedir. Bütün bu lezzetleri herhangi bir şubeye giderek yiyebileceğiniz gibi, ustadonerci.com.tr internet adresine sipariş vererek de kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Helal sertifikalı etlerden elde edilen bütün yiyeceklerde istek, dilek ve önerilerinizin yer aldığı formumuza internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Usta Dönerci müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Usta Dönerci Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Usta Döner müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilmeniz için 0 212 310 66 00 numaralı iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Ayrıca sosyal iletişim araçlarından bizi takip edebilir ve mesajınızı bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Usta Dönerci müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Usta Dönerci Şikayet Hattı

‘Tıkla Gelsin’ bölümünden canınızın çektiği herhangi bir ürünü sipariş verebilirsiniz. Siparişlerde gecikme, ürünlerden şikayet ya da şubelerimizden kaynaklanan olumsuzlukları bizlere bildirebilirsiniz. Usta Döner bütün şikayetleri değerlendirecek ve en kısa zamanda giderecektir. Müşterilerin bütün istekleri firma için oldukça önemlidir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Usta Dönerci müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Usta Dönerci şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Usta Dönerci Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Usta Dönerci çağrı merkezi numarasına 0 212 310 66 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Adres: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 310 66 00
Faks: +90 212 236 56 45

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Usta Dönerci iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Usta Dönerci sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Usta Dönerci iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Usta Dönerci iletişim bilgileri, Usta Dönerci telefon no, Usta Dönerci irtibat tel, Usta Dönerci canlı destek, Usta Dönerci müşteri temsilcisi, Usta Dönerci şikayet hattı, Usta Dönerci müşteri hizmetleri numarası, Usta Dönerci çağrı merkezi numarası, Usta Dönerci iletişim numarası, Usta Dönerci çağrı merkezi, Usta Dönerci müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap