Öz Diyarbakır Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Diyarbakır Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Diyarbakır Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Öz Diyarbakır Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Öz Diyarbakır Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Seferline Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Marmara ile başlayan ve daha sonra sefer bölgelerine Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerini ekleyen Öz Diyarbakır Seyahat, 1981 yılında kurulmuştur. Diyarbakır ismi ile özdeşleşen tek firmadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti adına hizmet kalitesinden ve kurumsallığından hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam etmektedir. Firma ve seferleri, araç teknik özellikleri, ücret, otobüs içindeki hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz ve iletmek istediğiniz eleştiri ile düşünceleriniz varsa Türkiye’nin her yerinden firmanın 444 21 00 veya 0850 433 21 21 çağrı merkezi numaralarına 7/24 ulaşabilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat çağrı merkezi numarası 444 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Ulaşım sektöründe müşterilerinin daima memnuniyeti için çalışan, profesyonel hizmetler sunan, müşteri haklarına saygı duyarak kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunan ve sizi gitmek istediğiniz yere güvenli bir biçimde ulaştırmaya devam eden firmanın müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat boyunca 444 21 00 veya 0850 433 21 21 numaralı çağrı merkezinden hizmet vermektedir. Bu numaradan ulaşacağınız müşteri temsilcisine firma ile ilgili tüm öneri, soru, dilek ve sorununuzu iletebilir ve bu hat üzerinden bilet satın alabilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat müşteri hizmetleri numarası 444 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaşım sektöründeki hizmet standartlarını en üst düzeyde belirlemeye ve her geçen gün ilerletmeye devam eden firma, güler yüzlü ve disiplinli hizmet anlayışı ile misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sefer düzenlediği güzergâhları, fiyatları, sefer özellikleri hakkında ve daha birçok konuda firmanın hizmetlerine yönelik net bir bilgi almak ya da öneri ve sorun iletmek, bilet satın almak isteyenler yukarıdaki numaralardan veya 0412 228 83 00 – 01 – 02 – 03 numaralı merkez hattından, 0412 233 21 21 – 234 21 21 numaralı otogar hattından ya da 0412 228 09 00 numaralı müdüriyet hattından firmaya direkt bağlanabilmektedir.

Öz Diyarbakır Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Şikayet Hattı

Kurumsal bir yönetim anlayışına sahip ve müşterilerinin beklentilerini hem sefer öncesi hem de sefer esnasında standartlara en uygun biçimde karşılayan firma, müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmemek adına bilet satışından varış noktasına kadar hizmetlerini büyük bir titizlikle sunmaktadır.  Yine de firmanın hizmetleri ya da firma ile ilgili başka bir konudaki şikâyetleri yetkililere, şikâyet hattı aracılığı ile yukarıdaki numaralardan anında iletebilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat şikayet hattı 444 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Öz Diyarbakır Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Öz Diyarbakır Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Öz Diyarbakır Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 21 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat çağrı merkezi numarasına 444 21 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ÖZ DİYARBAKIR SEYAHAT Tic. Ltd. Şti.
Adres : Şanlıurfa Yolu Büyükşehir Belediyesi Otogar İşletmesi No: 46 Kayapınar/Diyarbakır/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@ozdiyarbakir.com.tr
Telefon : 444 21 00

Arama Terimleri: Öz Diyarbakır Seyahat iletişim bilgileri, Öz Diyarbakır Seyahat telefon no, Öz Diyarbakır Seyahat irtibat tel, Öz Diyarbakır Seyahat canlı destek, Öz Diyarbakır Seyahat müşteri temsilcisi

Yorum Yap