İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 1992 yılında kurulmuş olan İzgaz; Kocaeli yani İzmit ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. İzgaz, Kocaeli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

İzgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın İzgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 41
187

Arama Terimleri: izgaz iletişim bilgileri, izgaz telefon no, izgaz irtibat tel, izgaz canlı destek, izgaz müşteri temsilcisi, izgaz şikayet hattı, izgaz fatura ödeme, izgaz kesinti

Cevapla