Letto Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Letto Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Letto Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Letto Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Letto Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. Letto Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Letto Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

35 yıldır bilfiil mobilya üretimi ve aynı zamanda satışı içerisinde hizmet veren firma, bu çalışmalarını dijital ortamlara taşımaktadır. Son dönemlerde işlerinin yönünü bu şekilde satışlara yönelten firma, yaklaşık 4 yıllık bir elektronik ticaret ortaya koymaktadır. Bu şekilde çok daha büyük bir müşteri kitlesi elde etmeyi başarmış aynı zamanda müşterileri ile çok daha yakından bir iletişim kurabilmiştir. Ürettikleri her ürünle, insanların hayatlarına bir dokunuş yapmayı planlayan firma bu doğrultuda bünyesinde eşsiz tasarımcılar ve üretim elemanları barındırmaktadır. Bu sayede yaptığı her işte insanları memnun ve mutlu edebilecek bir yapı ortaya koyabilmektedir. Doğal olarak bu kadar uzun yıllık bir tecrübeyle üretimlerinde istedikleri noktaya erişebilmişlerdir. Çağrı merkezi numarası üzerinden de verdiği hizmetler hakkında doğrudan servis sunmaktadır.

Letto Mobilya çağrı merkezi numarası 0505 016 20 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Letto Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Letto Mobilya müşterilerine sunmuş olduğu mağaza yaklaşık 15 bin metre kareden oluşmaktadır. Bu showroom içerisinde firmanın ortaya koyduğu hemen hemen her ürün yer almaktadır. Aynı zamanda dijital ortamlarda da bu ürünler aynı şekilde sergilenmektedir. Eğer insanlar fiziksel olarak mağazalara gitmek istemiyorsa buradan diledikleri ürünleri seçebilmekte ve aynı zamanda çok hızlı bir şekilde satın alabilmektedir. Ürünler de en kısa sürede kişilerin evlerine, ofislerine veyahut istedikleri yere kargo yapılacaktır. Uzun yıllardır vermiş olduğu nakliye hizmetleri ile de Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine gönderim yapılmıştır. Firmadan aldığınız herhangi bir hizmet hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Letto Mobilya müşteri hizmetleri numarası 0505 016 20 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Letto Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin güzide şehri olan İzmir’de uzun yıllardır hizmet veren firma, kendisini dijital ortamlarda var etmesiyle yalnızca ülkemiz içerisinde değil aynı zaman uluslararası bir firma da olmayı başarmıştır. Eğer müşteri hizmetlerine bağlanıp operatöre direkt ulaşmak istiyorsanız web sitede bulunan telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Letto Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0505 016 20 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Letto Mobilya Şikayet Hattı

Şikayet hattı üzerinden, firmandan aldığınız hizmetler hakkında geri bildirimler veyahut deneyimlerinizi aktarabilirsiniz. Ekstra olarak eğer bir sorunun çözüme kavuşmasını istiyorsanız bu hatta da bağlanabilmektesiniz. Firmanın web sitesinde yer alan iletişim adreslerinden bu noktalara ulaşabilmekte ve hızlı bir şekilde karşınızda bir muhatap bulabilmektesiniz.

Letto Mobilya şikayet hattı 0505 016 20 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Letto Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Letto Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Letto Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0505 016 20 26

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Letto Mobilya çağrı merkezi numarasına 0505 016 20 26 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çiğli Mağaza
Adres : Anadolu Caddesi No: 1095 Çiğli – İzmir
Tel No : 0505 016 20 25

Karabağlar Mağaza
Adres : Yeşillik Cad. No:297 Karabağlar – İzmir
İrtibat Tel No : 0507 119 92 91

Kısıkköy Mağaza -1
Adres : Mehmet Akif Cad. No:1 Kısıkköy – İzmir
Çağrı Merkezi İletişim No : 0505 016 20 26

Kısıkköy Mağaza – 2
Adres Bilgisi : Mimar Sinan Cad. No:9 Kısıkköy – İzmir
Çağrı Merkezi Numarası : 0505 016 20 26
E Posta Adresi : info@letto.com.tr

Arama Terimleri: Letto Mobilya iletişim bilgileri, Letto Mobilya telefon no, Letto Mobilya irtibat tel, Letto Mobilya canlı destek, Letto Mobilya müşteri temsilcisi, Letto Mobilya şikayet hattı, Letto Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Letto Mobilya çağrı merkezi numarası, Letto Mobilya iletişim numarası, Letto Mobilya çağrı merkezi, Letto Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap