Pokus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pokus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pokus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pokus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pokus şikayet hattına erişebilirsiniz. Pokus müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pokus Çağrı Merkezi Numarası

Alışverişten oyun sektörüne, ulaşımdan eğlence sektörüne varıncaya kadar birçok farklı alanda yanınızda bulunması gereken Pokus kart, benzersiz kampanyalar ile tüm kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Türk Telekom hazır limit ayrıcalığı ve bundan çok daha fazlası için bu karta sahip olmak yeterlidir. Böylece bu kartın sağlamış olduğu avantajlı dünyaya kolay bir şekilde giriş yapılmış olunur.

Birbirinden farklı avantajlar ile tüm kullanıcılarına farklı imkanlar sunan bu  kart, herhangi bir ihtiyaç duyulması halinde çağrı merkezi numarası ile tüm kullanıcılarına hizmet sunar. Her anlamda kullanıcılarının yanında olan ve alanında uzman çağrı merkezi personelleri aracılığıyla bu hizmete her kullanıcının herhangi bir sorunla karşılaşmadan erişim sağlaması olanaklı hale getirilir. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan herhangi bir an dahilinde, tüm kullanıcılarına kesintisiz bir hizmet sunulmuş olur.

Pokus çağrı merkezi numarası 444 72 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pokus Telefon Numarası  

Alışveriş, oyun, yeme – içme, eğitim, kitap ve bunun gibi birçok farklı kategoride farklı kampanyalar ile tüm kullanıcılarının karşısında çıkan firma, aylık adat ya da kart ücreti gibi kullanıcı ödemelerini ücretsiz bir tarife olarak sunar. Bu kapsamda bu kartın kullanımı nedeniyle kullanıcılarından aylık aidat ya da kart ücreti gibi ödemeler talep etmez.

Bu ve buna benzer birçok farklı avantaj ile tüm kullanıcılarını ayrıcalıklı bir konuma yerleştiren firma, 444 72 79 nolu telefon numarası ile daimi bir iletişim kurulmasını sağlar. Müşteri ile iletişimi oldukça önemseyen firma, telefon numarasının yanında mail yoluyla da iletişimi mümkün kılar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, bu anlamda yapılması gereken her şeyi kusursuz bir şekilde yerine getirir.

Pokus telefon numarası 444 72 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pokus Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu karta sahip olmak isteyen her kullanıcı Türk Telekom bayilerinden kolay bir şekilde alabilir ve yine Türk Telekom bayilerinde karta para yükleyerek hiç vakit kaybetmeden kartı kullanmaya başlayabilir. Bu kart ile her kullanıcı dilediği yerde harcama yapabilme ve temassız ödeme kolaylığından faydalanabilme avantajlarına sahiptir. Bu karta sahip olmak isteyen kimseler, Türk Telekom bayileri haricinde Teknosa ve Carrefoursa gibi mağazalardan da temin etme şansına sahip olurlar.

Tüm kullanıcıları açısından her türlü kolaylığı sağlamayı gaye edinen bu kart, müşteri hizmetleri numarası ile merak edilen tüm bilgilere erişimi oldukça kolay bir hale getirir.  Bu kapsamda her kullanıcı müşteri hizmetleri numarası ile irtibata geçerek bu yönde elde etmek istediği tüm bilgileri müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşerek büyük bir kolaylık dahilinde elde edebilir.

Pokus müşteri hizmetleri numarası 444 72 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pokus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu karta özel olarak uygulanan indirimler ve avantajlardan faydalanarak oldukça ayrıcalıklı bir konuma gelen kart kullanıcıları, mastercard güvencesi ile alışveriş yaptıkları her noktada bu kartı kullanabilir ve temassız ödeme kolaylığının tadını sonuna kadar çıkarabilirler. Tüm kullanıcıları açısından bu gibi birçok avantajlı durumu oldukça mümkün kılan bu kart, her kullanıcının bu avantajlardan kolay bir şekilde faydalanmasını sağlar.

Her kullanıcı, bu yönde firmanın müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanma ve bu sayede doğrudan iletişim kurma imkanına sahip olur. Direkt bağlanma ile kolay bir iletişim kurma imkanına sahip olan kullanıcılar, bu kapsamda ihtiyaç duydukları ya da diledikleri herhangi zaman diliminde bu iletişimi hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirler. Bu yönde kullanıcıları ile kesintisiz bir iletişim kuran firma, kullanıcıları ile arasında büyük bir bağ oluşmasını sağlar.

Pokus müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 72 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pokus Şikayet Hattı

Genel olarak her yerde geçerli olan ve hazır limiti bulunan bu kart, fatura ödeme, para yükleme ve temassız ödeme gibi özellikleri bünyesinde barındırır. Bu kapsamda Türk Telekom hazır limit ayrıcalığı ile her kullanıcı para yükleyerek acil ihtiyaçlarını hemen alabilir ve ödemeyi ise daha sonra yapabilir.

Bu gibi birçok ayrıcalığı bünyesinde barındıran bu kart, daha kaliteli hizmet sunabilmek adına şikayet hattı ile tüm müşterilerinin karşısına çıkar. Böylece şikayet hattı, gelen tüm şikayetleri dikkatli bir şekilde dinler ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan not eder. Alınan şikayetler, vakit kaybetmeden ilgili birime iletilir. İlgili birim, kendisine ulaşan tüm şikayetleri büyük bir titizlikle inceler ve bu yünde bir karara varır. Bu yönde alınan karar hızlı bir şekilde muhatabına iletilir ve ortaya çıkan sorun böylece çözülmüş olur.

Pokus şikayet hattı 444 72 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pokus müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pokus şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pokus Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 72 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pokus çağrı merkezi numarasına 444 72 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TT Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş
Adres : Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No:40 Kat:1 Oda:1 K08 Beşiktaş/İstanbul
E-Posta : destek@pokus.com.tr
Telefon : 444 72 79

Arama Terimleri: Pokus iletişim bilgileri, Pokus telefon no, Pokus irtibat tel, Pokus canlı destek, Pokus müşteri temsilcisi

Yorum Yap